Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canım tıpta ayıp yoktur..lekelenmenin nasıl olduğunu anlatabilrmsin?:26:

tabiki anlatırım geçen ayın 20 de oldu ben her ayın 20 de adet olrum olmadım hafif adet sancılarım başladı ilk başta 5-6 damla pembe kan geldi sonra erti günler kahverengi oldu ve pet kullanmadım bile peçeteye silicek kadar geldi 3. gün bitti

ben hamile kaldığımı nasıl öğrendim biliyormusun belirtilerimle haziran ayında ben adet olmadım ve test yaptım silik çıktı ertesi gün kan tesi yaptırdım negatif sonra bi kaç kere daha kendim test yaptım onlarda negatif çıktı biraz daha bekledim doktora gittim muayene etti rahim duvarım da kalınlaşma olduğunu söyledi adet de olabilirsin dedi gebe de dedi ama kese yok dedi sonra kan testi yaptı negatif çıktı bana adet sökücü verdi herkes kullanma dedi ilk gecikmen olur bekle dediler bekledim 20 temmuz benim bat tarihimdi gögüslerim 1,5 hafta önceden şişti aşırı hemde sonra damarlar çıktı çok ağrıyordu inanılmaz duygusallaştım kasıklarımda pek bişi yoktu ama akıntım vardı oda kireç gibiydi birde bana çok ateş basıyordu tahammülsüzlük ve sinir vardı he birde afedersin gaz sorunum oldu adetime 2 gün kala test yaptım pozitif kan testide öyle değerlerime göre doktor 5 haftalık gebesin dedi bugün inş keseyi görüces.:nazar::nazar::nazar::nazar:

zozdemir yaa bana umut verdin şimdi..benimde adetim 2 gün önceydi..2 gün pembe kanamam oldu bugün bitti gibi bişe?sol kasığımda elleyince bişeler hissediyorum..
hamiş kızlar sizden bişe rica edecem..sağ ve sol kasıklarınızın tam kıl bitiminden elinizle hafifçe bi bakın..böyle çekirdek gibi bi şişlik varmı?

arkadaşlar ben de 6 gün geciktim sadece göğüslerim ağrıyor arada bir de adet olacakmışım gibi sancı sizce hamile miyim? test için biraz daha bekleyim diyorum negatif görmek istemiyorum

tabiki anlatırım geçen ayın 20 de oldu ben her ayın 20 de adet olrum olmadım hafif adet sancılarım başladı ilk başta 5-6 damla pembe kan geldi sonra erti günler kahverengi oldu ve pet kullanmadım bile peçeteye silicek kadar geldi 3. gün bitti

zozodemir canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .. bu ay benim de aynı anlattığın gibi oldu bir gün gecikmeli bir iki kere de koyu renkli az bi pıhtı şeklinde oldu ve bu gün üçüncü gün bişey yok ortada sanki adet olacak gibi belim kasıklarım bacaklarım da ağrıyo anlatırmısın senin nasıl oldu ne zaman oldu

zozdemir yaa bana umut verdin şimdi..benimde adetim 2 gün önceydi..2 gün pembe kanamam oldu bugün bitti gibi bişe?sol kasığımda elleyince bişeler hissediyorum..
hamiş kızlar sizden bişe rica edecem..sağ ve sol kasıklarınızın tam kıl bitiminden elinizle hafifçe bi bakın..böyle çekirdek gibi bi şişlik varmı?

sen öyle deyince baktım şimdi. yok canım bende şişlik. ama karnımın içinde dönp duran bi ağrı var ya geçmedi tam olarak.

arkadaşlar ben de 6 gün geciktim sadece göğüslerim ağrıyor arada bir de adet olacakmışım gibi sancı sizce hamile miyim? test için biraz daha bekleyim diyorum negatif görmek istemiyorum

bencede bekle cnm insan üzülüyo sonra bende beklicem 1 hafta beklemek normalmiş doktora sormuştum

ayyy nasıl sevindim anlatamam:KK66:..bende ikiz istiyorummmm:84:

talcımm bnmde koyu renk akıntı şeklinde oldu lekelenmem ne kırmızı ne kahverengi çok acık renkte.bugün 4. gün hala gelio wcye gittikce peçeteye.
bnm sol kasığımda hafif şişlik var cnm ve sağa kasğıma göre daha sert:KK9:
bnm en belirgin belirtim bacak ağrısıydı bacaklarım hala çok ağrıyo yaaa:KK59:

hoşgeldin canım..ayy ne duruyorsun ben hiç duramazdım galiba:KK1:canım batın 22 temmuzmu senide listemize ekleyelim..
zaten ortada bi kanama yokta bakalım beklicem cmt de dr gitcem zaten hayırlısı benim için dua edin nolur kızlar :2::2::KK43::KK43:
ayy bence var gibi bakalım hayırlısı..ilk müjdeyi bize ver:KK70::KK66:

sen öyle deyince baktım şimdi. yok canım bende şişlik. ama karnımın içinde dönp duran bi ağrı var ya geçmedi tam olarak.

canım şöyle uzan kalçanı hafifçe kaldır elinle hafifçe kasıklarına dokun..çekirdek gibi bi sertlik varmı..bastırmadan bak canım..
bekliyorum benim için çok önemli sol kasığımda öyle bi sertlik var benim..

cnm saol darısı isteyen herkese..
13. ayda bebişim geldi. 1 senedir uğraşıodum cnm....
tedavi görüyodum 6 aydır bıraktım bebiş geldi :KK49: belirtiler vardı test yaptım ve bata 5 gün kala öğrendim okadr mutluyum ki anlatmam. bide en güzel şey 2 gnde değerim 4 katı arttı doktorum ikizlerimiz gelio olabilir dedi.:emir_bebek::emir_bebek: ayın 1de görcez bakalım kaç tane bebeğim var bnmle olan....

ayyyy canımm inşallah öyle bişey varsa eğer çok şanslısın 2. sitresten kurtulursun ama 3.yüde düşüüosan bilemicem tabi:KK1:

talcımm bnmde koyu renk akıntı şeklinde oldu lekelenmem ne kırmızı ne kahverengi çok acık renkte.bugün 4. gün hala gelio wcye gittikce peçeteye.
bnm sol kasığımda hafif şişlik var cnm ve sağa kasğıma göre daha sert:KK9:
bnm en belirgin belirtim bacak ağrısıydı bacaklarım hala çok ağrıyo yaaa:KK59:

benimde pembe kanamam oldu amaaan ümitlenmemeli miyim acaba?ne karışık işler:KK37:

evet ekleyin lütfen
en son haziran 23'de adet oldum burada okuduğum adaçayı yağını uyguladım sağ kasığımda arada bir batma oluyor eşim hemen test yapmayalım bekleyelim diyor. midem ağrımaya başladı 10 gündür haftaya çarşambaya kadar beklicem eşime söz verdim cnm yoksa bende zor duruyorum

hosgeldin makikosa,

ya nasil sabrediyorsun, ben bile BAT tarihime 7 gün kala test yapmistim dayanamayip... silik cizgi cikti, o yüzden testi bu hafta sonu yenileyecegim :-))).. bakalim gercekten hamilemiyim degilmiyim..:44::44:

sen hamile olabilirsin, ümit vermek istemiyorum ama... insallahta hamissindir.. hadi hayirlisi

zozodemir canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .. Bu ay benim de aynı anlattığın gibi oldu bir gün gecikmeli bir iki kere de koyu renkli az bi pıhtı şeklinde oldu ve bu gün üçüncü gün bişey yok ortada sanki adet olacak gibi belim kasıklarım bacaklarım da ağrıyo anlatırmısın senin nasıl oldu ne zaman oldu

sağol canım darısı başına inş. Sende hamilesindir ama bende pıhtı şeklide olmadı normal akıntı şeklinde oldu ve kahverengi geldi 2-3 gün sürdü bitti bacaklarım felan ağrımadı ama belim ağrıyordu kasıklarımda da bişiler yoktu işte hamile olduğumu öğrenmeden 1 hafta önce kasıklarım ağrıdı yani çok hafif şekilde ara ara oldu 3-4 saniye sürüyordu geçiyordu bazende şiddetli oluyordu

dayanamıyorum ki sadece eşime söz verdiğim için bekliyorum yoksa bana kalsa ben dün akşam kan testi yaptıracaktım sizce mide ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi? üşüttüm desem bu kadar uzamazdı adet tarihlerim aşağıdaki gibi
nisan 22
mayıs 23
haziran 23

hoşgeldin canım..ayy ne duruyorsun ben hiç duramazdım galiba:KK1:canım batın 22 temmuzmu senide listemize ekleyelim..

ayy bence var gibi bakalım hayırlısı..ilk müjdeyi bize ver:KK70::KK66:

canım şöyle uzan kalçanı hafifçe kaldır elinle hafifçe kasıklarına dokun..çekirdek gibi bi sertlik varmı..bastırmadan bak canım..
bekliyorum benim için çok önemli sol kasığımda öyle bi sertlik var benim..

ay baktım şimdi ya acaba benmi beceremedim yok şişlik ama bu kişiden kişiye değişebilir canım yinede

dayanamıyorum ki sadece eşime söz verdiğim için bekliyorum yoksa bana kalsa ben dün akşam kan testi yaptıracaktım sizce mide ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi? üşüttüm desem bu kadar uzamazdı adet tarihlerim aşağıdaki gibi
nisan 22
mayıs 23
haziran 23

bence eşini dinleme nerdeyse bi hafta olcak hemen bugün git kan testi yaptır büyük ihtimal hamilesin gibi geliyor bana

X