Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

yaa canım bişey sorcaktım zaten adet oluyo muyum olmuyo muyum belli değil sadece wc de görüyorum bi de bir iki defa pıhtı gibi koyu renkli kan geldi acaba ne olabilir kasıklarım da gece gündüz ara ara fena ağrıyolar göğüs acılarım da bu gün hafifledi bira z

maşallah barekallah hamişlerimize Rabbim sayılarını artırmayı nasip ettsin amİN..

maşallah barekallah hamişlerimize Rabbim sayılarını artırmayı nasip ettsin amİN..

talll hoşgeldin cnm.
yeni listeyi görünce dahada bi heycan yaptım ya..:) allah herkese nasip etsin inşallah.
bebişlerimzede hamişlerede nazar değmesin...

bende 3 yıllık evliyim canım. 5. aydır deniyoruz. inşallah canım dün dua ettim :))) hamilelik belirtisinin belirgin özelliği gögüsteki mavi damarların belirginleşme özelliği diye biliyorum. sanırım bende bu durum söz konusu bile değil ((( gelecek ay adetim ayın 10 u ve ben 7 sinde tatile çıkıcam. acaba adet geciktirici alsam sorun olurmu?? minikte olsa bir ihtimal hamile olma durumu söz konusu. eğer hamişsemde hap zarar verirmi acaba ?????????

talll hoşgeldin cnm.
yeni listeyi görünce dahada bi heycan yaptım ya..:) allah herkese nasip etsin inşallah.
bebişlerimzede hamişlerede nazar değmesin...

ayy çok sevindim lugesmacım..
kaçıncı denemendi?:26:

tüm hamile arkadaşları tebrik ediyorum.bu arada yeni bir şey öğrendim sizlerle paylaşmak istedim.enbiya suresi 87.88.ayet diye yazın anlamını göreceksiniz burda duayı yazman yasakmış o yüzden yazanıyorum bir arkadaş yazmış kaldırılmış.

ne desem yalan güzelim ya, pıhtı deyınce ınsanın aklına kotu seyler gelıyo,ama ben de yasadım bunu,ve ardından doktora gıttım hamıstım,sen kafanı bulandırma,kenını de cok yorma,gecınce bu durum bı test yaptır bence,

ayy çok sevindim lugesmacım..
kaçıncı denemendi?:26:

cnm saol darısı isteyen herkese..
13. ayda bebişim geldi. 1 senedir uğraşıodum cnm....
tedavi görüyodum 6 aydır bıraktım bebiş geldi belirtiler vardı test yaptım ve bata 5 gün kala öğrendim okadr mutluyum ki anlatmam. bide en güzel şey 2 gnde değerim 4 katı arttı doktorum ikizlerimiz gelio olabilir dedi. ayın 1de görcez bakalım kaç tane bebeğim var bnmle olan....

hamiş kızlar hadi anlatın yaa ben yoktum bi özet geçin..mesela adet gününüz geldi olmadınız eee nezman test yaptınız?..lekelenme oldumu?

o duayi arkadas önce eklemis sonra kaldirilmis, dün bana o duayi arkadas bana özelden mesaj atti.... aslinda hatim yapsak daha iyi olacakta iste...

bizim liste baya doluyo hamislerle, cok duygulandim...

aramizda kimler calisiyor arkadaslar... ben su an calisiyorum mesela...

Hayırlı olsun.Allah kucağınıda doldursun ne diyelim darısı tezden başımıza

hamiş kızlar hadi anlatın yaa ben yoktum bi özet geçin..mesela adet gününüz geldi olmadınız eee nezman test yaptınız?..lekelenme oldumu?

ben hamile kaldığımı nasıl öğrendim biliyormusun belirtilerimle haziran ayında ben adet olmadım ve test yaptım silik çıktı ertesi gün kan tesi yaptırdım negatif sonra bi kaç kere daha kendim test yaptım onlarda negatif çıktı biraz daha bekledim doktora gittim muayene etti rahim duvarım da kalınlaşma olduğunu söyledi adet de olabilirsin dedi gebe de dedi ama kese yok dedi sonra kan testi yaptı negatif çıktı bana adet sökücü verdi herkes kullanma dedi ilk gecikmen olur bekle dediler bekledim 20 temmuz benim bat tarihimdi gögüslerim 1,5 hafta önceden şişti aşırı hemde sonra damarlar çıktı çok ağrıyordu inanılmaz duygusallaştım kasıklarımda pek bişi yoktu ama akıntım vardı oda kireç gibiydi birde bana çok ateş basıyordu tahammülsüzlük ve sinir vardı he birde afedersin gaz sorunum oldu adetime 2 gün kala test yaptım pozitif kan testide öyle değerlerime göre doktor 5 haftalık gebesin dedi bugün inş keseyi görüces.

ayyy nasıl sevindim anlatamam..bende ikiz istiyorummmm:84:

sağol canım pek kafamı takmıyorum cumartesi de dr gidecem inş . ama dün millet arayan arayana hamileymişsin hayırlı olsun diye bende nerden çıktı kim söledi dedim ama çok üzüldüm yaa bide bu milletin lafları insanı daha da geriyo inşallah yakın zaman da sağlıkla olur da bu stresten kurtuluruz....

buarada pıhtı olması neye işaret olur ki ben pek bu konularda bişey bilmiyorumda

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…