Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlaarrr ben geldim..
herkesten özür diliyorum..elimde olmayan nedenlerden dolayı 1 haftadır nete giremiyordum..
ilçede oturuyoruz..komple net gitti..şimdi geldi..gelir gelmez hemen formu açtım..sizi çok özledim..
listeyi güncellemem lazım biri bana burda neler olduğunu anlatabilirmi?fazla film izliyorum galiba

nurunn hayırlı olsun canım benm çok sevndm senn adına. allah tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin. maşşallah yeni annemize.
nekadr çok koç burcu bebiş oldu allah hepsini nazarlardan korusun.

Amin canım çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. senin muhtemel doğumun ne zaman. benm 31 mart. son adet tarihlerimiz aynıydıda ondan sordum?

inşallah benım gbı oluyorsundur,cok sukur benımkı gectı gıttı senın de oyle olur umarım,adetlerın aynı benım gbıymıs tarıfıne gore,sen ıcını ferah tut,korkma,yuce rabbım hayırlısını nasıp etsın,

kesınlıkle oyle bır sey yok,mesela benım oldu hem de 1 ay,ama arkadaslarımda hıc olmadı,rahım yapısına baglıymıs,

merhaba canımm
tombiştombiş 2.üyelikten banlandı benimde batım bugün 3 gün içinde gelmezse doktora gitcm bakalım artık

nurun tebrik ederim canım..çok sevindim..senide bebişinide güncelledim..

başka hamişimiz varmı?:26:

günaydin kizlar, ne cok seyler olmus dünden bugüne burada yaff, takip edemiyorum.. Gündüz is yerinden girip okuyabiilyorum, aksam pek vakit bulamiyorum..

Zozdemir - > insallah hayirlisiyla bugün keseyide görür, kalp atislarinida duyarsin...

Yeni gelen arkadaslarda hosgelmisler sefalar getirmisler... insallah dileyen herkes tez zamanda hamis olur... Kizlar bende test yapcam tekrar, dayanamiyorum... yarini herhalde zor bekleyecegim, en iyisi bu aksam is cikisi bir test alip yapmak... zaten BAT´im 30 Temmuz...

Bende ki belirtiler sunlardi:
- gögüslerim özellikle sag gögsüm aciyor dokununca
- arada bir midem bulaniyor gibi oluyor
- bir kac kerede sag kasigimda batma gibi bisey oldu
- birde gece yattigimda yani yatacagima yakin bir donmak geliyor, yataga giriyorum ama ayaklarim her yerim buz tutuyo - vücut sicakligim mi düsüyor neyse

bunlar disinda pek bir degisiklik yok sanirim... .... hepinize sevgiler selamlar

ayrıca lugesma ve zozdemir hamile naz75 regl oldu bıraktı yanılmıyorsam aysen-k da hamile

ayy inş hadi bakalım..:81:hamilelik belirtin varmı canım?

var canım cicişlerde ağrı acı şişme,sık idrar ve birde mantar oldum yaz günü bu da hamile olabileceğimin işareti ama bişi sölemek istemiyorum haticeye değil neticeye bakalım

nurun tebrik ederim canım..çok sevindim..senide bebişinide güncelledim..

başka hamişimiz varmı?:26:

çok teşekkür ederim canım darısı başınıza inşallah. lugesma ve yagmur55 de hamile.

burdan bakabilirsin TaL HAMİŞLERİMİZE

slm arkadaşlar hepinize güzel bir gün olsun;bat tarihim yarın ama şu anda hiç belirti yok,aslında çok merak ediyorum ama kendimi tutmaya çalışıyorum olmazsa üzülmemek için kendimi hazırlıyorum sizlerle konuşup rahatlamak istedim

aramıza hoşgeldin canım..senide listemize ekliyorum..bizi haberdar et:80:..

yeni gelen tüm arkadaşlar hoşgeldiniz:79:...

teşekkür ederim,1 hafta sonra yapılan idrar testinde çıkıyomuş genelde o yüzden beklemeyi düşünüyorum cumaya kadar umarım listeye hamiş olarak eklenirim kızlar Allah hepimize yardım etsin ve umutlarımız boşa çıkmasın inşallah

listeyi güncelledim kızlar..eksik veya yanlış olan söylesin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…