Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

slm kızlar ilk bu sitede tanştm sizinle aranzdan ayrılmak istemiyorum ama başlık temmuz olunca girmeye bişeyler yazmaya çekiniyorum ağustos topği desen daaha canlanmadı diğer topik zaten karışmış offffff yaaaaaaa:KK43::KK50:

amaaan düşündüğün şeye bak cnm yaaa baktın millet nerde toplanmış orda yaz temmuzu ağustosu yok bu işin hem biz bu topikte tanıştık çok doğal burda sohet etmemiz:79:

kızlr ben bugece rüyamda bebeğimi gördüm:) ama cinsiyetini bilmiorum. uyutmuşum sözde kalksında emzireyim diyorum göğüslerim okadr şiş ki bide süt doluymuş sözde eşimn eli gelio ayy çok azıttın diyorum bak süt akcak diyorum :KK49: .... ay çok güzeldi ya... rüya yorumlayan varmıydı aramzda:)

amaaan düşündüğün şeye bak cnm yaaa baktın millet nerde toplanmış orda yaz temmuzu ağustosu yok bu işin hem biz bu topikte tanıştık çok doğal burda sohet etmemiz:79:

öylede ne bilym çekiniyorm işte canm yaa...
hem ben bu sanal ortama pek takılmzdm ilk kez burda takıldım ve şimdi bu sabah o olayı öğrennce şok oldum:KK50:

sana gönülden bir teprik koyuyorum cankuşşş:KK66:
harikkaaaaaaaaaa
bendedee mantar oldu şüpheler artıyor amaa yokk kendimi çatlatcam ya pazar yapcm testi garanti olsun die hemde eşimde olsun istiorum yanımda:KK73:

kızlr ben bugece rüyamda bebeğimi gördüm:) ama cinsiyetini bilmiorum. uyutmuşum sözde kalksında emzireyim diyorum göğüslerim okadr şiş ki bide süt doluymuş sözde eşimn eli gelio ayy çok azıttın diyorum bak süt akcak diyorum :KK49: .... ay çok güzeldi ya... rüya yorumlayan varmıydı aramzda:)

Rüyada memesinde süt oldugunu görmek; kuvvetli olmaya,kiz cocuk sahibi olmaya delaletmşşşş hayırdır inşalllaaaahhhhhhh:KK66::21::KK3:

nurunn hayırlı olsun canım benm çok sevndm senn adına. allah tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin.:nazar::nazar: maşşallah yeni annemize.
nekadr çok koç burcu bebiş oldu allah hepsini nazarlardan korusun.

ben sana deyim senin kıızın olacak içime öyle doğuyor ayrıca çin takviminede baktım senin için kız görünüyor :KK1::KK1::KK1: gerçi ALLAH' bilir orasını sağlıklı hayırlısı olsunda kız erkek fark etmez değil mi?

ben sana deyim senin kıızın olacak içime öyle doğuyor ayrıca çin takviminede baktım senin için kız görünüyor :KK1::KK1::KK1: gerçi ALLAH' bilir orasını sağlıklı hayırlısı olsunda kız erkek fark etmez değil mi?

kızlar buarada günaydınnnnn bugün doktora gidicem çok heyecanlıyım kısmetse ALLAH'ın izniyle bugün keseyi görüces belki kalp atışlarını bile duyarızz çok heyecanlıyımmmmmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlar buarada günaydınnnnn bugün doktora gidicem çok heyecanlıyım kısmetse ALLAH'ın izniyle bugün keseyi görüces belki kalp atışlarını bile duyarızz çok heyecanlıyımmmmmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ne güzel maşallah :nazar:
inşallah herşey yolunda gider..
kaç haftalık hamilesin??

Rüyada memesinde süt oldugunu görmek; kuvvetli olmaya,kiz cocuk sahibi olmaya delaletmşşşş hayırdır inşalllaaaahhhhhhh:KK66::21::KK3:

sağlıklı sıhatli olsun başka bişi istemem:) bnmde eşiminde gönlünden kız geçiyor :KK34: mini mini boncuk bir kız allam yaa çok heycanlı...

valla senn kadr bnde heycanlandım. bnde görsem ayy zaman hiç geçmiyor yaaa

sana gönülden bir teprik koyuyorum cankuşşş:KK66:
harikkaaaaaaaaaa
bendedee mantar oldu şüpheler artıyor amaa yokk kendimi çatlatcam ya pazar yapcm testi garanti olsun die hemde eşimde olsun istiorum yanımda:KK73:

mantar olması hamilelik belirtisimi arkadaşlar??

ne güzel maşallah :nazar:
inşallah herşey yolunda gider..
kaç haftalık hamilesin??

Sağol hayatım darsı isteyen herkese.. doktora ilk defa gidicem geçen hafta kan testi yaptırmıştım pozitif çıktı doktorumla konustum değerlerime göre 5 haftanın içinde olduğumu söylemişti işte sorun yoksa şuanda 6 haftanın içindeyimm :KK49::KK49::KK49::KK49:

Sağol hayatım darsı isteyen herkese.. doktora ilk defa gidicem geçen hafta kan testi yaptırmıştım pozitif çıktı doktorumla konustum değerlerime göre 5 haftanın içinde olduğumu söylemişti işte sorun yoksa şuanda 6 haftanın içindeyimm :KK49::KK49::KK49::KK49:

Allah tamamına erdirsin canım...
bizede pozitif görmeyi nasip etsin inşallahh

sağlıklı sıhatli olsun başka bişi istemem:) bnmde eşiminde gönlünden kız geçiyor :KK34: mini mini boncuk bir kız allam yaa çok heycanlı...

valla senn kadr bnde heycanlandım. bnde görsem ayy zaman hiç geçmiyor yaaa

amin eli ayağı düzgün olsun sağlıklı sıhatli olsun da bende başka bişi istemem ama benimde eşiminde içinden erkek geçio zaten tarihlerimde bi yanlışlık yoksa benimde o takvime göre erkek görünüyorr ama rabbim hayırlısını versin..

ben nasıl heyecanlandım biliyormusun çalışamıyorum valla saatler hiç geçmiyor 14:00 da randevum işte yaaa :KK52::KK52:

eğer sürekli mantar olmuyorsan evett
bu sitedede var topiği hamilelerim çoğu mantar tedavisi görüo:KK25:

daha önce hiç mantar olmadım ama bikaç gündür vajinal kaşıntılar başladı bende..hemende alındım üstüme :KK52:
progestan da kullanıyorum,belki ondan kaynaklanıyordur
ptesiden sonra belli olacak,hayırlısı bakalım

kızlar gelsenize sohbet edelim
:81:

daha önce hiç mantar olmadım ama bikaç gündür vajinal kaşıntılar başladı bende..hemende alındım üstüme :KK52:
progestan da kullanıyorum,belki ondan kaynaklanıyordur
ptesiden sonra belli olacak,hayırlısı bakalım

kesilmiş süt gübüde akıntın oluosa mantarsın o zaman hamile olma ihtimalin yüksek:KK54:

X