Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ozgur topraaaakkk
çabuk doktorun sitesine girrrrr
seninkini cevaplamışşşş koşşşş kooşşşşş

çitlenbikkkk :KK66:)))

evet canımm :)))) umarım hamile oluruzz ikimizdeeee ..... ay bugün içime sevgi pıtırcığı kaçtı. bu sitede dolaştıkça daha bi umutlanıyorum....... Allah hepimizin dualarını kabul etsin canımmm

ifendiiiiiiiimmm :):)

NURUN sayesinde benimde içim kıpır kıpır olduu !!!
dr.başına ekşidim mesaim bitti çıkamıyorum cevabını bekliyorum :):)

amin
amin
amin
aminnn

ifendiiiiiiiimmm :):)

NURUN sayesinde benimde içim kıpır kıpır olduu !!!
dr.başına ekşidim mesaim bitti çıkamıyorum cevabını bekliyorum :):)

amin
amin
amin
aminnn

çitlenbik ben bu ay internette yumurtlama takvimini denedim ama doktorun dediği tarih çok başka. benim akıntımın başlama günü doktorun yazdığı tarih. sadece 1 gün denk getirebilmişiz. artık hayırlısı. zaten 22 sinde çocuk yapmıştık 2 gün sonra belim ağrmaya başladı. uyku uyuyamaz oldum....... acaba hamiş kalmışmıyımdır ya bu ay sanki çok umutluyumm şekerrr :)))) sen ne zamandır istiyorsun bebiş. kaç yıllık evlisiniz??

çitlenbik ben bu ay internette yumurtlama takvimini denedim ama doktorun dediği tarih çok başka. benim akıntımın başlama günü doktorun yazdığı tarih. sadece 1 gün denk getirebilmişiz. artık hayırlısı. zaten 22 sinde çocuk yapmıştık 2 gün sonra belim ağrmaya başladı. uyku uyuyamaz oldum....... acaba hamiş kalmışmıyımdır ya bu ay sanki çok umutluyumm şekerrr :)))) sen ne zamandır istiyorsun bebiş. kaç yıllık evlisiniz??

demek ki akıntıyı kontrol etmek lazım ! :)
olsun eğer kısmetse 1 seferde olur.şans işi bu işler...
İnşallah hamişsindir canım :):) bende umutluyum nedense.adetim daha yeni bitti.bugün 7.günüm bugün yarın başlıycam çalışamalara :)
ağustosta tam 3 yıllık olacağız :)
bebiş isteyeli 10 ay oldu.10 aydır çalışıyoruz canım :)
sen ?
ay bu arada dr.benimkini yanıtlamadan çıkmış siteden :KK43:
mesaim bitti bende çıkayım bari. ..
eczaneye gidip medismart ovülasyon testi alcam :KK43:

demek ki akıntıyı kontrol etmek lazım ! :)
olsun eğer kısmetse 1 seferde olur.şans işi bu işler...
İnşallah hamişsindir canım :):) bende umutluyum nedense.adetim daha yeni bitti.bugün 7.günüm bugün yarın başlıycam çalışamalara :)
ağustosta tam 3 yıllık olacağız :)
bebiş isteyeli 10 ay oldu.10 aydır çalışıyoruz canım :)
sen ?
ay bu arada dr.benimkini yanıtlamadan çıkmış siteden :KK43:
mesaim bitti bende çıkayım bari. ..
eczaneye gidip medismart ovülasyon testi alcam :KK43:

ewet canım yarın görüşürüz. süperr en güzeli eczaden test almak. bende bir sonrakilerde test alıcam. doktor beyde öyle yazmış zaten test alın demiş... bu gece sanada diğer bebiş bekleyenlere dua edicem.....

kızlar maşallah deyin Rabbim bunuda kaybettirmesin bana. 15 aydır çok şükür olduuu. darısı sizlere inşallah

ayyyy canım çok sevindimmm yaaa daha geçen akşam varmı yokmu die konuşuyoduk bugun topiğe girince güzel haberini okudummm çok sevindim hade bakalım senin bebişde koç burcu olacak:emir_bebek::nazar:

ayyyy canım çok sevindimmm yaaa daha geçen akşam varmı yokmu die konuşuyoduk bugun topiğe girince güzel haberini okudummm çok sevindim hade bakalım senin bebişde koç burcu olacak:emir_bebek::nazar:

evet ya hala rüyada gibiyim. evet koçumuz olcak ikimizinde. inşallah hayırlı evlatlar olurlar canım :KK16:

ewet canım yarın görüşürüz. süperr en güzeli eczaden test almak. bende bir sonrakilerde test alıcam. doktor beyde öyle yazmış zaten test alın demiş... bu gece sanada diğer bebiş bekleyenlere dua edicem.....

sen kaç yıllık evlisin canım? ve ne zamandır çalışıyorsunuz bebiş için ?

bu arada eczaneden test aldım.eve bi geldim son kullanma tarihi 1 ağustos! şapşal kafa ordayken bakmak aklıma gelmedi..yarın gidip değiştireceğim..

ayyyy canım saolasınnn
Allah kabul etsin inşallahh..bu ay tutsun da 1 ay daha krize girmeyelim :KK43::KK43:

slm kızlar nasılsınız kimsecikler kalmamış ama olsun ben yine de selam edeyim uzun zamandır giremedim.yeni hamişlerimiz varsa tebrik ediyorum neyse görüşmek üzere:KK49::KK49::KK49::KK49:

canımmmm peki tombişin bi açıklamsı oldumu o nediyor bu durumaa

canımmmm peki tombişin bi açıklamsı oldumu o nediyor bu durumaa[/QmUOTE]

onun üyeliği iptal oldu canım her iki kullanıcıdanda zaten konuda karakız ve tombişin konuşması karşılaştı aynı üsup aynı ukalalılık var belli yanii hemde yönetmi kimin nerden hangi semtten hangi bilg. girdiğini hep görür bende bilgisayar teknikeriyim biliyorum bu işleri

slm kızlar ilk bu sitede tanştm sizinle aranzdan ayrılmak istemiyorum ama başlık temmuz olunca girmeye bişeyler yazmaya çekiniyorum ağustos topği desen daaha canlanmadı diğer topik zaten karışmış offffff yaaaaaaa:KK43::KK50:

kızlaaar hamileyim çok şükür sonunda. hala inanamıyorum :KK5:

kızlar maşallah deyin Rabbim bunuda kaybettirmesin bana. 15 aydır çok şükür olduuu. darısı sizlere inşallah

nurunn hayırlı olsun canım benm çok sevndm senn adına. allah tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin.:nazar::nazar: maşşallah yeni annemize.
nekadr çok koç burcu bebiş oldu allah hepsini nazarlardan korusun.

X