Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Canım tebrik ederim canım değerin düşük değil daha adetine varmış. Sabırla adet gününü bekle sonra doktora gidersin inşallah her şey gönlüne göre olsun

Çok sevindim arkadaşım inşallah hep böyle gönlüne göre sorunsuz devam eder hamileliğin. Ben de bugün doktora gidiyorum kesyi görmek için inşalla gösterir kendini bebeğim.

canım bence hamilesin ama doktorlar biliosun kesin bişi olmadımı konuşmak istemiolar belki ilaçlarada testin sonucunu etkilemiş olabilir birde idrar testini denesene bakalım orda ne çıkıcaz

idrar testini yaptım negatifti. hemen kutuya koydum hiç beklemedim mozuldu.kan snuçları 145 çıkınca baktım tekradan bak bu negatif ama diyecektim eşime... sonradan mı oluştu bilmiyrum ikinci çizgi hafif silikti... acele edip koyduğum için sanımrm pozitfii göremedim

hayırlı olsun fıstık......................

hayırlı olsun fıstık......................

teşekkür ederim canım.. rabbim herkese nasip etsin. şimdi ramazanda ne yapacam diye düşünüyorum. yurtdışında yaşadığım için ailemin buraya gelme ihtimeli yok. burnum çok hassas normalde benim. bir de üstüne hamişlik artık mutfağa giremiyecem sanırm

selam kızlar. köyde olduğum için nete giremedim. maalesef dün kırmızı kart gördüm. hayırlısı olsun bakalım. hamiş olanları da tebrik ederim onlar adına çok sevindim. bir müddet giremeyecem kadınlar kulübüne kendinize dikkat edin. çok öpüyorum hepinizi. tal beni listeden çıkar canım. görüşürüz

nazcım yazını hayretle şaşkınlıkla bi o kadarda üzülerek okudum sana çok alışmıştık hamilelik belirtisimi acaba demelerin seni bi okadar tatlı kıllıodu neyse sen kendin için en iyi kararı verirsin buna inanıorum herşeyin hayırlısı senin aile mutlluğun daha önemli sen mutlu oldukça bizde mutlu oluruz bizi unutma arada bi misafirde olsa çal kapımızı....herşey gönlünce olsun meleğim...

Merhabalar
Öncelikle Kendimden bahsedeyim sizlere.
Geçen sene Ağustos 2010 da bebeğimin kalbi durduğu için aldırmak zorunda kaldık. Ozamandan bu zamana uğraşıyoruz bebek için. İki aydır çatlatma iğnesi vurunuyorum. Bu ay 14 temmuzda iğnemi vurundum 4 adet yumurtam varmış bakalım hayırlısı bekliyoruz. Dün idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı. Ancak daha önce de böyle olduğu için umutlanmak istemiyorum. Bir de iğnenin etkisinden böyle pozitif çıkabiliyormuş. Henüz çok erken. 29 Temmuzu bekliyorum. Kızlar dua edin de bu ay kırmızılar gelmesin.

dediğin gibi canım çatlatma iğnesinin etkisi olabilir ama OLMAyabilirde inşallah güzel haberler verirsin bize allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu....4 tane taş gibi yumurtan var inanıyorumki 5 gün sonra güzel haberler vericeksin bize

yağmurcuğum ağzından bal damlıyor. inşallah senin dediğin gibidir. Bu hafta nasıl geçecek bilmiyorum.

slm kızlar benim adetim hep gününden önce oluyor 26-27 günde bir adet oluyorum geçen ay 6 sında olmuştum ben şimdi batımı ağustos 1 olarak mı beklemeliyimovulasyon testi aldım 17-18 temmuzda yakaladık çift çizgiyi inşallah olmuştur ama sabırsızlanıyorum test yapsam çıkmaz dimi

çıkmaz canım17-18 de çift çizgiyi gördüysen 12-14 gun sonra çıkar canım 4-5 gün daha bekle derim

Son düzenleme:
selamlar hanımlar. bu ay iki hamişimizmi var demek. tebrik ederim onları. diğerlerinden hiçmi ses soluk yok? durumları haber etselermiş keşkeeee :26:

bu saatte İncir Reçeli izleyip hıçkırıklarla ağlıyorum zorum ne idi ise üstelik uzun süre etkisindende kurtulamayacağımı bile bile

selamlar hanımlar. bu ay iki hamişimizmi var demek. tebrik ederim onları. diğerlerinden hiçmi ses soluk yok? durumları haber etselermiş keşkeeee :26:

İki değil en az altı hamile var da (Ben de onlardan biriyim) listeyi yapan arkadaş kayıplara karıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…