Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ben yurtdışında yaşıyorum bu yüzden burada hastane işleri pek türkiyedeki gibi değil. gece 12 de acile gttik kocişle. sağ kasık ağrım var ve başım dönüyor deedim çat pat ingilizcemle.
adetime de 3 gün var dedim. asıl merakımız hamilelik testi idi. dr lar benim ağrıma kafayı taktılar muayene üzreni muayene. dokunulmadık yerim kalmadı. basit bir kasık ağrısı aslında (( ya da ben öle zannediyorum)) ama çok şükür birşeyim çıkmadı ondan da :))

sonuç beta_HCG 145.5 çıktı. hamilesin demediler :KK50::KK50::KK50::KK50:daha çok erken dediler .hele bir adet zamanın gelsin. ozamana kadar dayan dediler.ama verdikleri sonuç kağıdında 1-2 haftalık gözküyorum.

szice hamile miyim:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Canım tebrik ederim canım değerin düşük değil daha adetine varmış. Sabırla adet gününü bekle sonra doktora gidersin inşallah her şey gönlüne göre olsun :nazar:

canlarım günayyyydddddınnnnn...
2 gn önce olan değerim tam 4 takına çıkmış:KK52:
19.52 olan değerim dn gce 86 çıktı. doktorum bile şaşırdııı :KK49: ve dediki ikiz olabilirrr......
çok mutluyum çokkkk.... allah hepinize inşallah yakın zamnda nasip etsn bu duyguyu....

Çok sevindim arkadaşım inşallah hep böyle gönlüne göre sorunsuz devam eder hamileliğin. Ben de bugün doktora gidiyorum kesyi görmek için inşalla gösterir kendini bebeğim.

canım bence hamilesin ama doktorlar biliosun kesin bişi olmadımı konuşmak istemiolar belki ilaçlarada testin sonucunu etkilemiş olabilir birde idrar testini denesene bakalım orda ne çıkıcaz

idrar testini yaptım negatifti. hemen kutuya koydum hiç beklemedim mozuldu.kan snuçları 145 çıkınca baktım tekradan bak bu negatif ama diyecektim eşime... sonradan mı oluştu bilmiyrum ikinci çizgi hafif silikti... acele edip koyduğum için sanımrm pozitfii göremedim

idrar testini yaptım negatifti. hemen kutuya koydum hiç beklemedim mozuldu.kan snuçları 145 çıkınca baktım tekradan bak bu negatif ama diyecektim eşime... sonradan mı oluştu bilmiyrum ikinci çizgi hafif silikti... acele edip koyduğum için sanımrm pozitfii göremedim

hayırlı olsun fıstık......................

hayırlı olsun fıstık......................

teşekkür ederim canım.. rabbim herkese nasip etsin. şimdi ramazanda ne yapacam diye düşünüyorum. yurtdışında yaşadığım için ailemin buraya gelme ihtimeli yok. burnum çok hassas normalde benim. bir de üstüne hamişlik artık mutfağa giremiyecem sanırm

selam kızlar. köyde olduğum için nete giremedim. maalesef dün kırmızı kart gördüm. hayırlısı olsun bakalım. hamiş olanları da tebrik ederim onlar adına çok sevindim. bir müddet giremeyecem kadınlar kulübüne kendinize dikkat edin. çok öpüyorum hepinizi. tal beni listeden çıkar canım. görüşürüz :KK74: :KK74: :KK74:

Arkadaşlar veda vakti geldi benim için dün akşam dellendim bi idrar testi aldım eve gittim eşim daha erken yapma dediği halde içerde gizlice yaparken yakalandım çok kızdı hatta küstü neden beni beklemedin ve benden gizli işler karıştırıyorsun diye. Biz çayımızı bile aynı anda karıştırırız birbirimizi beklemeden sigaramızı bile yakmayız eve yeni birşey aldığımız zaman birbirimizi beklemeden açmazyız ama sen bukadar ikimiz için önemli bir konuda beni kale almadın adam yerine koymadın ömür boyu unutmucam dedi (daha sonucu görmeden) buarda sonuç ta daha erken yapmıştım hoş ama tek çizgi tabi negatif. Sonra aramız çok bozuldu. Neyse çektim evden devlet hastanesine gittim kanda baktırtayım diye o da 0.55 çıktı. Sistemler bozukmuş saatlerce ayakta bekledim. Canım çıktı anam ağladı. Yani anlayacağınız ben hamile falan değilmişim. O bütün geçirdiğim rahatsızlık ve şiddetli belirtiler psikolojikmiş sanırım. Dün bir an için kendimden nefter ettim neden böyle kafama taktım ve neden 2 aydır eşime de cehennem azabı çektirip ilişkimi de zedeliyorum garip garip davranarak diye. :KK43: işte geçen ay ilk denememizde bu kimyasal gebelik muhabbeti olmasaydı böyle olmayacaktı herşey. Ben böyle atlı kocalıyor gibi illa bu ay olsun boşu boşuna sevindiğimiz birşey gerçek olsun diye çok akstım hem kendimi hem de çevremdekileri. şimdiden sonra bebekle ilgili hiç ama hiçbir hazırlık hiç bizi sıkıntıya sokup ilişkimize evliliğimize zarar verebilecek hiçbirşey yapamayacağım ve de kafandan da atacağım. Bu siteye ve gebelik ile ilgili herhangi bir siteye de girmek istemiyorum beynim çok yorulmuş yeni fark ettim.
Buarada sizinle konu ne olursa olsun paylaşımlarımız çok güzeldi. Hayatımda ilk defa bir forumda yazıştım. Birbirimizin dertlerine ortak olduk yeri geldi gülüp yeri geldi ağladık. Herşey için çok teşekkür ederim. Sizinle vekit geçirmek çok güzeldi. Ben başta da söylemiştim ya birşeye kafamı takınca ölümüne takıyorum. Onun için bana göre değil böyle bir konuya yoğunlaşmak.

Herşey gönlünüzce olsun inşallah. Güzel güzel bebişleriniz olsun.

Hepinizi çok seviyorum.

Sevgilerimle

hakkınızı helal edin.

öpüyorum.

Bir daha siteye girmem artık kendimi bir teşekkür etmeye ve hakkımda bilgi vermeye borçlu hissettim.

Buarada geç döllenme olabiliyormuş (geçen ay bana olduğu gibi9 yani regl öncesi belli olmayabiliyormuş bazısında :) ha aha aha aha aha hala konuşuyorum bu konuda helal olsun yani bukadar şeyden sonra. :) henüz regl olmadım bilgilerinize :)

nazcım yazını hayretle şaşkınlıkla bi o kadarda üzülerek okudum sana çok alışmıştık hamilelik belirtisimi acaba demelerin seni bi okadar tatlı kıllıodu neyse sen kendin için en iyi kararı verirsin buna inanıorum herşeyin hayırlısı senin aile mutlluğun daha önemli sen mutlu oldukça bizde mutlu oluruz bizi unutma arada bi misafirde olsa çal kapımızı....herşey gönlünce olsun meleğim...:KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58:

Merhabalar
Öncelikle Kendimden bahsedeyim sizlere.
Geçen sene Ağustos 2010 da bebeğimin kalbi durduğu için aldırmak zorunda kaldık. Ozamandan bu zamana uğraşıyoruz bebek için. İki aydır çatlatma iğnesi vurunuyorum. Bu ay 14 temmuzda iğnemi vurundum 4 adet yumurtam varmış bakalım hayırlısı bekliyoruz. Dün idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı. Ancak daha önce de böyle olduğu için umutlanmak istemiyorum. Bir de iğnenin etkisinden böyle pozitif çıkabiliyormuş. Henüz çok erken. 29 Temmuzu bekliyorum. Kızlar dua edin de bu ay kırmızılar gelmesin.

Merhabalar
Öncelikle Kendimden bahsedeyim sizlere.
Geçen sene Ağustos 2010 da bebeğimin kalbi durduğu için aldırmak zorunda kaldık. Ozamandan bu zamana uğraşıyoruz bebek için. İki aydır çatlatma iğnesi vurunuyorum. Bu ay 14 temmuzda iğnemi vurundum 4 adet yumurtam varmış bakalım hayırlısı bekliyoruz. Dün idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı. Ancak daha önce de böyle olduğu için umutlanmak istemiyorum. Bir de iğnenin etkisinden böyle pozitif çıkabiliyormuş. Henüz çok erken. 29 Temmuzu bekliyorum. Kızlar dua edin de bu ay kırmızılar gelmesin.

dediğin gibi canım çatlatma iğnesinin etkisi olabilir ama OLMAyabilirde inşallah güzel haberler verirsin bize allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu....4 tane taş gibi yumurtan var inanıyorumki 5 gün sonra güzel haberler vericeksin bize:emir_bebek:

yağmurcuğum ağzından bal damlıyor. inşallah senin dediğin gibidir. Bu hafta nasıl geçecek bilmiyorum.

slm kızlar benim adetim hep gününden önce oluyor 26-27 günde bir adet oluyorum geçen ay 6 sında olmuştum ben şimdi batımı ağustos 1 olarak mı beklemeliyim:KK59:ovulasyon testi aldım 17-18 temmuzda yakaladık çift çizgiyi inşallah olmuştur ama sabırsızlanıyorum test yapsam çıkmaz dimi:KK5:

slm kızlar benim adetim hep gününden önce oluyor 26-27 günde bir adet oluyorum geçen ay 6 sında olmuştum ben şimdi batımı ağustos 1 olarak mı beklemeliyim:KK59:ovulasyon testi aldım 17-18 temmuzda yakaladık çift çizgiyi inşallah olmuştur ama sabırsızlanıyorum test yapsam çıkmaz dimi:KK5:

çıkmaz canım17-18 de çift çizgiyi gördüysen 12-14 gun sonra çıkar canım 4-5 gün daha bekle derim

Son düzenleme:
selamlar hanımlar. bu ay iki hamişimizmi var demek. tebrik ederim onları. diğerlerinden hiçmi ses soluk yok? durumları haber etselermiş keşkeeee :26:

bu saatte İncir Reçeli izleyip hıçkırıklarla ağlıyorum zorum ne idi ise üstelik uzun süre etkisindende kurtulamayacağımı bile bile:KK53:

selamlar hanımlar. bu ay iki hamişimizmi var demek. tebrik ederim onları. diğerlerinden hiçmi ses soluk yok? durumları haber etselermiş keşkeeee :26:

İki değil en az altı hamile var da (Ben de onlardan biriyim) listeyi yapan arkadaş kayıplara karıştı.

X