Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

oyy oyy yerim ben onu maşallah bitanem ya

beta hcg 4500 keseyide gördüm çok şükür allah isteyen herkeslere nasip etsin kızlar

bu arada kızlar folik asitlerinizi mutlaka alın doktor bana nasıl başlamazsın die kızdı...

merhaba hanımlar öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum ben aranıza yeni katıldım yanlız sizlere bir sorum olacak benim adetime daha 10 gün var ama acayip derecede midem bulanıyo su içsem çıkartasım geliyo halsizlik sürekli uyuma isteği bide göğsümde ağrı ve sızlamalar oluyo sizce bunlar erken gebelik belirtileri olabilirmi lütfen bana yardım edin
cevap yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

canım mide bulantısı dışında belirtiler aynı bendede devamlı uyku istegi halsizlik birde göğüslerimde ağrı vardı...ama biraz bekle derim canım benım adetime 2 gun kala idrarda çıkmıştı ama kanda çıkmadı(yanlış sonuç verildi)...sonra 3 gun üst üste farklı markalarla baktım pozitifti bugunde 5 gun gecti gittik şükür kesedede kandada çıktı ama hala doktor çok acele etmışsın dedi bu bebek 9 aydan önce doğar bence böyle sabırsız annesi varken dedi anlamıomkı sadece bızmı acele edıoz 2.aydamı gebeliklerini öğrenıolar:))))

doktorun yanındaki kızlar nasıl anladın yaa sölesene dedıler bende dedım ıdrar rengimin koyulaşmasından ilk şüphelendim doktor suratıma baktı ne alaka :))) der gibi bende güldüm öyle ama dedim

doktorun yanındaki kızlar nasıl anladın yaa sölesene dedıler bende dedım ıdrar rengimin koyulaşmasından ilk şüphelendim doktor suratıma baktı ne alaka :))) der gibi bende güldüm öyle ama dedim

canım adetime 3 günüm var kan testi ile çıkar dimi. en son adetim 26 haziran veeeee 29-30 günde oluyorum adet

canım adetime 3 günüm var kan testi ile çıkar dimi. en son adetim 26 haziran veeeee 29-30 günde oluyorum adet

normalde kanda 5 gun öncesinde çıkıo ama geç döllenme olduysa çıkmayabılır yani çıkmazsada umutsuzluğa kapılma adet olmadığın sürece gebe kalabılme ıhtımalı o ay için hep vardır

birde yumurtlama gunu hesabı yapıoruzya 9gunden baslayın 16.gune kadar birer gün aralıklarla halvete girmeye çalışın
ben haziranda öyle düzenli yapmamıştım ama temmuzda dediğim gibi yaptım ve istediğim ikinci ayda hamile kalabildim...bu işe yeni başlayan arkadaşlar için tecrübe olur diye söylüyorum yoksa burdaki çoğu arkadaşımız bu söylediklerimi bilio zaten...

canım verdiğin bilgiler için çok sağol..
ben adetimin 15. günü gttiğimde usg de 21*18 yumurta vardı. dr çatlayabilir dedi. biz zaten 14. gün berabr olmuştuk. ama 16 17 18 kaçırdık. trafik kazası yaptık da ...(
o
20 ci gün tekrar dr a gttik kasık ağrılarımdan ve smear testi sonuçlarım için gttik yani. dr duphaston diye bir ilaç verdi. sanırm bebiş varsa tutunmasına yardımcı olurmuş.
şimdi 25 ci günüm ve çok sabırsılzlanıyorum sizce gece acile gidip yaptırsammı ki...

bu arada akıntım yok kasık ağrısı vardı bugün yok ama

geçmiş olsun canım benim gibi sabırsızsın sanırım bence bekle derım çünkü bende erken yaptırdım negatif çıktı(yanlış sonuçtu) 5 gun uykusuz kaldım bu karamsar durumdan dolayı yada güvendiğin bir hastaneye baktır testi sıradan biryere gitme...benimde hiç akıntım olmadı canım belirtiler kişiden kişiye değişio

mrb iyi akşamlar kızlar nasılsınız dün akşamdan beri giremedim ne var ne yok var mı hamişşş

ben temmuz ayında hamiş olduğumun haberini almak isteyenlerdenim :)
Rabbim herkese nasip etsin anne olmayı

ben yurtdışında yaşıyorum bu yüzden burada hastane işleri pek türkiyedeki gibi değil. gece 12 de acile gttik kocişle. sağ kasık ağrım var ve başım dönüyor deedim çat pat ingilizcemle.
adetime de 3 gün var dedim. asıl merakımız hamilelik testi idi. dr lar benim ağrıma kafayı taktılar muayene üzreni muayene. dokunulmadık yerim kalmadı. basit bir kasık ağrısı aslında (( ya da ben öle zannediyorum)) ama çok şükür birşeyim çıkmadı ondan da :))

sonuç beta_HCG 145.5 çıktı. hamilesin demediler daha çok erken dediler .hele bir adet zamanın gelsin. ozamana kadar dayan dediler.ama verdikleri sonuç kağıdında 1-2 haftalık gözküyorum.

szice hamile miyim

canlarım günayyyydddddınnnnn...
2 gn önce olan değerim tam 4 takına çıkmış
19.52 olan değerim dn gce 86 çıktı. doktorum bile şaşırdııı ve dediki ikiz olabilirrr......
çok mutluyum çokkkk.... allah hepinize inşallah yakın zamnda nasip etsn bu duyguyu....

canım bence hamilesin ama doktorlar biliosun kesin bişi olmadımı konuşmak istemiolar belki ilaçlarada testin sonucunu etkilemiş olabilir birde idrar testini denesene bakalım orda ne çıkıcaz

ayy canım çok sevindim benimde 2 kesem vardı ikiz olabilir demişti ama sonra bi kese kaybolmuştu :) sülalemizdede ikiz mevcut yani sizde varmı biliosun ırsilik oluo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…