Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

вαт |ηι¢к |∂υяυм
11temmuz |guzielif | Bebişimiz Geliyor
17temmuz |turktas81 |Bebişimiz Geliyor
18temmuz |aysen_k |Bebişimiz Geliyor
20temmuz |melek63 |Bebişimiz Geliyor
20temmuz |zozdemir |Bebişimiz Geliyor
18temmuz |yagmur55 |Bebişimiz Geliyor
21temmuz |mathelda |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
21temmuz |telli_turna |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
22temmuz |ulten33 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
22temmuz |berceste |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
23temmuz |greenmoon |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
24temmuz |zuzu38 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
24temmuz |41zeynep |beliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |lugesma |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |nurun |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |padilla |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
25temmuz |gulgun45 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
26temmuz |eylulgulu |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
26temmuz |tal |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
26temmuz |santakarna |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
27temmuz |tombistombis |bekliyoruz
27temmuz |psci |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
27temmuz |seval_koray |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
28temmuz |kristalbebeK |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
28temmuz |kk_bayansu |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
28temmuz |circassianasli |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |cimy87 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |polanegri |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |ozlemcr |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |_HaNDaN_ |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
29temmuz |CandaS |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
30temmuz |haticecan |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
31temmuz |anemon84 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)
31temmuz |ferdat85 |bekliyoruz(çalışmalara devam:127:)

önemli not:Bat tarihi dolan ve sonrasında 3 gün geçmesine rağmen durumu hakkında bilgi vermeyen arkadaşlar ne yazıkki listeden silinecektir.Sonrasında gelip mazeretlerini bildirdikleri takdirde yeniden eklenebilir.

Son düzenleme:
Günaydın kızlar.....

NABERSİNİZ bakalım....Ben gecen hafta girmedim pek kk ye..Çünkü gecen hafta adet oldum.Sinirlerim çok bozuldu...Anlayacağınız bu ayda fossssssssBu ay çok kafam karışık...H.sonu gidip rahim filmini çektireyimmi yoksa bayramdan sonramı yaptırayım karar veremedim.Sizce naapayımmm:2:

hayırlı günler kızlar bugün büyük gün bekliyorum ha şimdi oldu olacak diye normalde adetlerim hep düzenlidir 28 de bir herzaman adet günü sabahı olurdum ............:18::18::18::18::18::18::18::18:

Son düzenleme:

kendini üzme canım ağustos ayına odaklan şu ovulasyon testlerinden kullanndınnı...istersen ramazan dinlen kafanı dağıt bi bakmışsın ramazanda mübarek ayda oluvermış

slm kızlarrr
bugün çok güzel bir gün batıma da 3 gün var dün iğne batması gibi sancılarım vardı birde sivilcem çıktı ne diyim hayırlısı artık

kendini üzme canım ağustos ayına odaklan şu ovulasyon testlerinden kullanndınnı...istersen ramazan dinlen kafanı dağıt bi bakmışsın ramazanda mübarek ayda oluvermış

Kullandım güzelim ama ne yazıkki bi işe yaramadı.Çünkü hiç test koyulaşıp günümü anlayamadım bozuktu sanırım...Şimdi başka bi marka var onu düşünüyorum almayı ama bakalım.Ne yapacağıma bi karar verebilsem.Malum ramazan insan çoğu şeyden elini çekiyor biraz...

beni merak eden arkadaşlara durumum şu
ben bebek düşüncesini bir kaç ay erteledim umarım isteyen herkes hemencecik hamile kalır.farklı şeylere yoğunlaşacağım bu ara o yüzden sık uğrayamayabilirim umarım herşey gönlünüzce olur.iyi haberlerinizi duymayı umud ediyorum.

canım benim sana tavsiyem aslında testle falan uğraşma 9.günden 16. güne kadar bir gün arayla halvet öneririm yumurtlama gununu kaçırma gibi olasılık ortada kalkıyor

ne gibi belirtiler var canım

yağmurcum bilemiyorum ki sadece göğüslerimde sızı var ama daha önceki dönemlerimde de 12 gün kala olurdu hep bu ay tek farkı 4-5 gün kala başladılar bakalım bekliyorum sabırsızlkla rabbim hayırlı güzel evlatlar nasip etsin cümlemize şu mübarek aylar hürmetine rabbimden diliyorum

son adet tarihim bugün. hala gelen giden yok. inşallah gelmez ya hamiş haberi vermek nasip olur sizlere. 2 gün daha bekleyip kan testi yaptırcam inşallah

canım benim sana tavsiyem aslında testle falan uğraşma 9.günden 16. güne kadar bir gün arayla halvet öneririm yumurtlama gununu kaçırma gibi olasılık ortada kalkıyor

Aslında haklısın cnm yaa.Eskiden testmi vardı.Ama benim adet döngüm 31 günde bir olduğundan dr.um 17 veya 18.gün yumurtlarsın demişti...Sanırım ben 10. günden 18.güne kadar 1 hafta çalışsam tutturucam ama bakalım inşallah....Rabbim mübarek ayda tüm isteyenler versin ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…