Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

günayydınnnn! kızlar benim midem hiç bulanmıyor acaba bi sorun mu varrr:18::18::18:

Canım dün gece okumuştum senin hamilelik haberini bir şeyler yazmıştım ama görmedin sanırım. Tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Aynı belirtileri yaşıyorduk seninle ben adet günümde test yaptım çıktı kan testi yaptıramadım malesef hastanenin makinası bozukmuş bugün özel bir yere giderim cumartesi de doktora gideceğim. Bu arada benim de midem bulanmıyor göğüslerim dışında hiç belirtim yok sanki. Sadece çok uyuyorum ve biraz ağlak oldum. Senin haberine de ağladım. Bir an önce kalp atışlarını duymak için sabırsızlanıyorum. Benim de korkularım var olumlu düşünmeye çalışıyorum dua ediyorum sürekli.

şans meleğim nerelerdeydin tam zamanında geldin....
en güzel bölüm başlıyor kal beraber seyredelim....

canım inanırmısın bi ara netten çıktım mutfakta işlerim vardı radyoda bu şarkı çıktı nette olsaydım eğer sana armağan etcektim bu şarkıyı kalp kalbe karşıymış

çok üzüldüm canımm allah kalbine göre versin:2:

tatlım normalde adet olacağım zaman 7 gün önceden kokulu yoğun bir akıntım oluyordu ama bu sefer pek böyle olmadı halen devam eden çok az beyaz kokusuz azıcık akıntım var.olan akıntım bu şekilde oldu

belirtilerin adetinden kaç gün önce başladı acaba

:84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

şşşşşşş yapma böyleeee amaa hasta olursunnn
Herşeyde bi hayır vardır tatlım belkide bebeğinin gelmesi için zaman gerekiyor

hmmmmm adet olcan diyosun yani nabalım hayırlısı artık:44:

bendede var akıntı 2 3 gün önce daha yoğundu şimdi biraz azaldı nedenki acep :26:

senin akıntın nasıl bir akıntı canım kötü kokulu mu çok yoğun mu geliyor.valla allah bilir belki ilerleyen günlerde normale döner bilemeyiz ki tatlım

her zaman olmuyor iki gündür belki 3 defa fln az miktarda beyaz kıvamıda koyu değil sudan biraz daha yoğun işte kokusuz ama

bendede var akıntı 2 3 gün önce daha yoğundu şimdi biraz azaldı nedenki acep :26:

kaç gün var batına şekerim

Son düzenleme:
lugesma özellikle sana soruyorum batımız birbiine yakın senin 25 temmuzdu sanırım benimkide 27'si. test yapıyımmı bende yaaa :26:

ooo hepsini yaz bakemmmm

önce göğüslerim sızlamaya başladı canım ama çok ağrıyordu.kasıklarımda hafif ara ara ağrılar oldu.karnımda şişlik oluştu bat'a yaklaştıkça gaz arttı gaz sorunu yaşadım.burda göğüs halkasında ve göğüste damarlar belirdiğini okudum ona da baktım gerçekten sağ göğsümde damarlar belirginleşmişti.fazla uyumayan ben günde birkaç posta uyuyorum bu artarak devam ediyor çabuk yoruluyorum halsizim.bazı kokular kötü geliyordu burnuma hala aynı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…