Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

herkese günaydın öncelikle hayırlı gebelikler dilerim
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım sizlere bir sorum olacak benim adetime daha 10 gün var ama çok kötü midem bulanıyo su içsem çıkartasım geliyor uykum geliyo halsizlik var bide arada sırada kasıklarıma batmalar oluyo sizce bu hamilelik belirtisi olabilirmi cevap verirseniz çok sevinirim yardımlarınızı bekliyorum

günaydın hoşgeldin inş.dediğin gibi hamilelik belirtisidir ama havadanda olabilir psikilojikte

:KK9::KK9::KK9:allah sağ salim kucağınada almayı nasıp etsin inşallah :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

bu arada bende hala ama hala regli olmadıııııııımmmmmm :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:teste hala çıkmıyo bat 17 temmuzdu ne silik nede silinmedik hiç bir 2. çizgi yok bu günde olmazsam yarın doktoruma gidicem çatlatma iğnesinin üstünden 17 gün geçti :KK50::KK50::KK50::KK50:

:KK30::KK30::KK30: baya geçmiş tatlım regl tarihinden geç döllenme olmuş olabilir adet düzensizliğin varmıydı benm ilk hamileliğimde böyle olmuştu 15 gün sonra çıkmıştı testtte hayırlısı inş

yaş kaç senin meraktan sordum

26 yaşındayım ben :)

:KK9::KK9::KK9:allah sağ salim kucağınada almayı nasıp etsin inşallah :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

bu arada bende hala ama hala regli olmadıııııııımmmmmm :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:teste hala çıkmıyo bat 17 temmuzdu ne silik nede silinmedik hiç bir 2. çizgi yok bu günde olmazsam yarın doktoruma gidicem çatlatma iğnesinin üstünden 17 gün geçti :KK50::KK50::KK50::KK50:

talhammm allah razı olsun sanada nasip olsun inş.bebiş vardırda kendini göstermek için nazlanıyodur.:) bnmki hiç nazlı çıkmadı çok şükür... :emir_bebek:

26 yaşındayım ben :)

talhammm allah razı olsun sanada nasip olsun inş.bebiş vardırda kendini göstermek için nazlanıyodur.:) bnmki hiç nazlı çıkmadı çok şükür... :emir_bebek:

sanki kalbinin atışlarını duyabiliyorum yazılarına bile başka bir ses geldi sanki sevincin daim olsun canım benim inş dediğin gibidir nazlanıyodur o minicik yüreğe iyi bak canım

sanki kalbinin atışlarını duyabiliyorum yazılarına bile başka bir ses geldi sanki sevincin daim olsun canım benim inş dediğin gibidir nazlanıyodur o minicik yüreğe iyi bak canım

amn cnm inş. canlanmammı yaaaa herhalde canlanırım avazım çıktığı kadr bağırasım var.... 1senedr bugnü bekliyorum...
bide allah nasip ederse doğum eşimin doğumgününe gelecek....:KK19:

:KK30::KK30::KK30: baya geçmiş tatlım regl tarihinden geç döllenme olmuş olabilir adet düzensizliğin varmıydı benm ilk hamileliğimde böyle olmuştu 15 gün sonra çıkmıştı testtte hayırlısı inş

adet düzensizliği vardı bende canım ilaçla adet oluyorum ama çatlatma iğnesinde 14 15 gün sonra adet olunuyo diye biliyorum benim 17 günüm normal siklusu 28 gün olarak hesapladığında temmuz 14 15 de olmam gerekiyo ama düzensiz olduğu için ben geçen ay 17 sinde olmuştum bu ay da 17 si olur dedim 21 oldu normal durumda olsam zaten bu kadar geçmesini düşünmüycem ama çatlatma iğnesi olduğu için merak ediyorum kistte oluşabilir diyenler var ne kan testine ne de doktora gitmeye cesaretim var :KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK59::KK59::KK59::KK59:

adet düzensizliği vardı bende canım ilaçla adet oluyorum ama çatlatma iğnesinde 14 15 gün sonra adet olunuyo diye biliyorum benim 17 günüm normal siklusu 28 gün olarak hesapladığında temmuz 14 15 de olmam gerekiyo ama düzensiz olduğu için ben geçen ay 17 sinde olmuştum bu ay da 17 si olur dedim 21 oldu normal durumda olsam zaten bu kadar geçmesini düşünmüycem ama çatlatma iğnesi olduğu için merak ediyorum kistte oluşabilir diyenler var ne kan testine ne de doktora gitmeye cesaretim var :KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK59::KK59::KK59::KK59:

iğneden 15 gün sonra kanda net sonucu alırsın canım rabbim hakkında hayırlısını versin

hepinize merhabalar

lugesma sana sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı bir doğum diliyorum
ardından da sağlıklı bir çocuk elbette

ve sağlıklı bir evlat versin umarım allah gönlündekini verir içime çok kuvvetli bir his doğdu hislerim kuvvetli benim kız olucak gibime geliyor içime doğdu ciddiyim ben

kızlllaaaaaaarrrr ben geldim şokkktayıımmmm yardım edin.:KK52:

eve geldim işten eczaneye uğradım ve test aldım bat 5 gün var ve test poztifffff..... test yanılıyo olabilirmi...
elim ayağım titriyooooo heycandan....:KK62:

sakin ol kıss bebişine bişe olck allah korusun tebrik ederim canımcımm:KK70:

merhaba ben yeni üye oldum hanımlar. benim adetim 21 temmuzdu bu gün eczaneden test aldım tam 8 dakika sonra ilki pembe ikincisi silik pembe çıktı bana acil cevap verebilen varmı sizce hamilemlyim :) bir öneriniz varmı

hamilesin galiba canım hayırlı olsun:KK70:

bugün ne güzel 2 hamişimiz daha var varmı arttırannnn:21:

slm kızlar nasılsınız bir süredir giremedim ösledim sizi ne var ne yok yeni haberler var mı

Ya kızlarrr
bugün batıma 7 gün var fakat dünden beri yoğun bi akıntım var beyaz renkte varmı böle bşi yaşayan hamişlerde:KK24:

ben senin gibi düsünemiyorum dr. a ilk gittimde 3 ay deneyecem dedim ve 3. ayim dolmak üzere ben yapamam sanirim senin gibi keske düsünebilsem derin ismini begeniyorum su siralar

biliyoruz canim hersey onun elinde ama neylersinki nefsimiz hemen olsun istiyor senin adina cok sevindim canim

hemen kötü düsünme bekle bir batin gelecekmi bakalim

Dileğim bu duyguyu sizlerede Rabbimin hayırlısıyla bir an evvel tattırması ben bu konuda çok badireler atlattım...2 sene önce büyük bir myom alındı dr.lar rahmin zarar görebilir yada zorda kalırsak alabiliriz dediler şükür ameliyatıda atlattım bugünleride gördüm.:nazar:

merhaba canım lugesma ve ervacık hamile senden naber nasıl gidio

ayy ne güzel tebrik ediyorum arkadaşlarımı allah kucaklarına almayı da nasip etsin inşallah.ben bugün 2.testime gittim tatlım 3 de sonuç alıcam bakalım hcg miz ne alemde.sen nasılsın nasıl canım.tombisden haber var mı geçmişi okuyamadım

ve sağlıklı bir evlat versin umarım allah gönlündekini verir içime çok kuvvetli bir his doğdu hislerim kuvvetli benim kız olucak gibime geliyor içime doğdu ciddiyim ben

inşallah cnm çok sevndm böle demene valla. nedense bende hep kızım olcak diyesim gelio bnmde:KK70: hayırlısı allahım neyi uygun gördüyse sağlıklı sıhatli olsun....

dileğim bu duyguyu sizlerede rabbimin hayırlısıyla bir an evvel tattırması ben bu konuda çok badireler atlattım...2 sene önce büyük bir myom alındı dr.lar rahmin zarar görebilir yada zorda kalırsak alabiliriz dediler şükür ameliyatıda atlattım bugünleride gördüm.:nazar:

amin canım geçmiş olsunn:80:

ayy ne güzel tebrik ediyorum arkadaşlarımı allah kucaklarına almayı da nasip etsin inşallah.ben bugün 2.testime gittim tatlım 3 de sonuç alıcam bakalım hcg miz ne alemde.sen nasılsın nasıl canım.tombisden haber var mı geçmişi okuyamadım

hadi bakalım haber verirsin bizede
bende okuyamadım geçmişi ama tombiş yeni topic açmış onu biliom sadece bugün hiç görmedim onu
bide bişi sorcam sana batına 7 gün kala fln akıntı oldumu sende bende şuan varda dünden beri az az beyaz renkli:nazar:

slm kızlar ben test yaptım silik çıktı ama vurundugum çatlama iğnesindenmişşşş yıkıldım amaaa bana dua edinnnnnnn kızlar yazmamın sebebi benim gibi olanlarda çok umutlanmasın ben var dieee dünyayı yıktım 5 yıl sonra ilk defaaaa gördüm oda sonuçsuz çıktıııı

şans meleğim nerelerdeydin tam zamanında geldin....
en güzel bölüm başlıyor kal beraber seyredelim.... :KK35:

X