Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Canım yaaa hayırlı uğurlu olsun. Allah tamamına erdirsin.
Çok sevimdim hayatım.. :nazar:

saol arkdaşım. üzülmeyn nolur siz böle offlayıp pufladıkca bn kendmi kötü hissediyorum.
sanki sizi üzüyomuşum gibi gelio. ne bilim çok duygusalım ya ondan herhal.
morelinz yüksek olsun lütfennn....

cnm bn bu ay takibi ve ilaçları bırakmıştım. normal sıradan bi dönem geçiriyomuş gibi davrandım. bebek olsun diye düşünmedm hiç ama burdaki arkadaşları gördükçe heycan yaptım. :KK31:
kndni streseden uzak tutmak verebileceğin en güzel karar. hakkınızda hayırlısı olsun cnm hepinize duacıyım allahım isteyen herkese versn sağlıklı sıhatliiii....

çok teşekkür ederim hatice çokkk.... buradaki herkesi allahım bnm gibi sevdrsnn inş.

cnm belirtilerden çok ben daha önce böle oluyomuydum diye düşün ozamn farklılıkları anlıyosun. çatlatma iğnesi olduğum dönmde tm belirtilri yaşıyodum ve bunlar yüznden çok ağladım neden olmadı die. bu ay daha farklıydı ya nasıl anlatılır bilmiyorum. belirtiler değişikti yani daha gerçekti. bnm bacaklarım çok sızladı ve kalcamın üstünde batmalar oldu. bide kasıklarım pıt pıt attııı.... en belirgin belirtiler bunlardı.:KK9:

anladım canım,haklısın...ama klomeni falan bırakalı aylar oldu,dediğin gibi o da ağrı batma yapıyor. dediğin belirtiler var ama belirtilere kendimi kaptırıp hayal kırıklığı yaşamaktan da korkuyorum. hatta şuan bile sağ kasığımda batma felan var. senin tabirinle pıt pıt hareketlenmeler de hissediyorum... oyy ben yine kafayı yemeye başladım:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36: tahliler temiz çıkıyor, böyle olunca eee bu sancı batma nerden çıktı diyorum:KK47:

saol arkdaşım. üzülmeyn nolur siz böle offlayıp pufladıkca bn kendmi kötü hissediyorum.

Vallahi tam tersi hamiş olanları görünce hevesim artıyor ve olabileceğini anlıyorum. Daha çok seviniyorum sizleri okuyunca

Canım yaaa hayırlı uğurlu olsun. Allah tamamına erdirsin.
Çok sevimdim hayatım.. :nazar:

gozunaydın cnmm çook sevndm senn adına ,bence de arkdaslar moral meselesi bu akışına bırakalm yoksa pskoljmz bozuluo valla ,ben de çok istiyorum iki ay oldu deneyeli olmadı bu ay da adet oldm ama ergeç olck allahın izniyle hepimizin ,bazen oluruna bırakmak en iisi gerçekten...

anladım canım,haklısın...ama klomeni falan bırakalı aylar oldu,dediğin gibi o da ağrı batma yapıyor. dediğin belirtiler var ama belirtilere kendimi kaptırıp hayal kırıklığı yaşamaktan da korkuyorum. hatta şuan bile sağ kasığımda batma felan var. senin tabirinle pıt pıt hareketlenmeler de hissediyorum... oyy ben yine kafayı yemeye başladım:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36: tahliler temiz çıkıyor, böyle olunca eee bu sancı batma nerden çıktı diyorum:KK47:

cemremm inş bebişin sennledir. inan okadr çok korkuyorum ki bi aksilk çıkcak diye içim atıyo. bide ben bu aralar oto bka herşeye ağladım biliomusun. iş yerndeki arkadaşlaarımda yüzünde birden çökme oldu yorgunluk bastı hasta gibisin dediler hep bu hafta:) yüzünden belli olurmuş insanın derler ya doğru demekki. ben dayanamdım erkenden yaptım tahlili ama beklemek en iisi hayal kırıklığı yaşamazsın. çok dua ediyorum cnm işi gücü bıaktım sürekli içimden dua ediyorum. inş hamişlerimiz çok olsun.
ha bide çok ağzım kuruyodu su içmeyen ben 10 bardak su içer oldum günde.

Vallahi tam tersi hamiş olanları görünce hevesim artıyor ve olabileceğini anlıyorum. Daha çok seviniyorum sizleri okuyunca

böle düşünmenz çok güzel. sevndm buna. kmseyi böle bi konuda üzmek istemem. çok nisbet yapanlar oldu bnm karşımda çok üzdüler beni..

lugesma erken test yaptırdığın için değer de düşük gibi gözüküyor ama inşallah katlanarak artacak canım, senin durumun beni daha da çok sevindirdi çünkü ben de neredeyse 2 yıldır bekliyorum, çooookk sevindim. Sağlıkla gelsin bebek. kimseye söyleme eşin dışında ama, bi kalp atışını falan gör de ya da en azından keseyi gör sonra söyle. hadi hayırlı olsun öpüldünn.

benim bu ay umudum bitti gibi, adetim 23 veya 24 temmuz olmalı, bu ay ateş ölçmemiştim ama bu sabah ölçeyim dedim 36.4 geldi, geçen ay adete yakın bu değerlere düşmüştü. yine bişey yok sanırım zaten hiçbişeyim de yok sadece az beyaz bir akıntı o da her zamankinden farklı değil.

kızlaaar bişi söyleyeceğim belki duymak istersiniz... çok sevdiğim bir arkadaşımın kuzeni 5 yıldır bebiş hasreti çekiyordu. geçen ay ilk aşılama yapılmış:nazar::nazar::nazar::nazar: veeeee şimdiii hamileee:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66: hemi de ilk aşılamada... ayyyy nasıl güzel bir duygudur kimmm bilirrr:KK66::KK66::KK66::KK66:

darısı başımıza, ben olmaz denen ve tedavisiz bile olan o kadar çok bebek gördüm ki artık kendimi üzmenin bi faydası olmadığını biliyorum, önemli olan inanmak ve mücadeleye devam etmek, tabi stres yapmadan...

cemremm inş bebişin sennledir. inan okadr çok korkuyorum ki bi aksilk çıkcak diye içim atıyo. bide ben bu aralar oto bka herşeye ağladım biliomusun. iş yerndeki arkadaşlaarımda yüzünde birden çökme oldu yorgunluk bastı hasta gibisin dediler hep bu hafta:) yüzünden belli olurmuş insanın derler ya doğru demekki. ben dayanamdım erkenden yaptım tahlili ama beklemek en iisi hayal kırıklığı yaşamazsın. çok dua ediyorum cnm işi gücü bıaktım sürekli içimden dua ediyorum. inş hamişlerimiz çok olsun.
ha bide çok ağzım kuruyodu su içmeyen ben 10 bardak su içer oldum günde.

böle düşünmenz çok güzel. sevndm buna. kmseyi böle bi konuda üzmek istemem. çok nisbet yapanlar oldu bnm karşımda çok üzdüler beni..

canım hayırr böyle olumsuz düşünme... bebişinin gelmeye niyeti olmasaydı bu kadar erken, annnneeee burdayımmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
demezdi...belliki o da seni istiyor.sen şimdi kuruntularla sevincini yarıda bırakma ohhhhhhhhh tadını çıkarrr.

İYİKİ VARSINIZ KIZLLLAR...
bu sevinçde sizinde payınız çk büyük.....:KK9::KK9:
hepiniz güzel annecikler olun inş.

herkese günaydın öncelikle hayırlı gebelikler dilerim
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım sizlere bir sorum olacak benim adetime daha 10 gün var ama çok kötü midem bulanıyo su içsem çıkartasım geliyor uykum geliyo halsizlik var bide arada sırada kasıklarıma batmalar oluyo sizce bu hamilelik belirtisi olabilirmi cevap verirseniz çok sevinirim yardımlarınızı bekliyorum

:KK9::KK9::KK9:allah sağ salim kucağınada almayı nasıp etsin inşallah :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

bu arada bende hala ama hala regli olmadıııııııımmmmmm :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:teste hala çıkmıyo bat 17 temmuzdu ne silik nede silinmedik hiç bir 2. çizgi yok bu günde olmazsam yarın doktoruma gidicem çatlatma iğnesinin üstünden 17 gün geçti :KK50::KK50::KK50::KK50:

herkese günaydın öncelikle hayırlı gebelikler dilerim
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım sizlere bir sorum olacak benim adetime daha 10 gün var ama çok kötü midem bulanıyo su içsem çıkartasım geliyor uykum geliyo halsizlik var bide arada sırada kasıklarıma batmalar oluyo sizce bu hamilelik belirtisi olabilirmi cevap verirseniz çok sevinirim yardımlarınızı bekliyorum

neden olmasın tatlım ama bana biraz belirtiler erken geldi hayırlısı tabi inş bebeğin sennledir şudaaa vat tabi hepimizin adet tarihi yaklaşınca psikolojik olarak yaşıoruz galiba bu belirtileri inşş senn gerçektir bebeğin annesine sıkı sıkı tutunuz bu arada hoşgeldin :KK34::KK64::KK64::KK64:

X