Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlarr bennn geldimmmm...
bebeğim 3 haftalık benmle.... çok şükür yarabbımmm isteyen herkese versin inş. çok mutluyummm kızlarrrr çokkkkk....:KK69::KK69:
rabbıme sonsuz şükürler olsun.... ANNE OLUYORUMMMM ANNEEEE HAYAL'İM GELİOOO....:KK52::KK52:

kızlarr mrbbb bende bu ay hamile kalmak isteyenlerdenim bat 24 temmuz bakalım :))
lugesma senin yazılarını okuyorum bu sayfaya gelene kadar dua ettim inş.hamiledir die bi baktım bu yazıyı gördüm çok duygulandım çok sevindimmm inş.bebeişin sıkı sıkı tutunur sana :))))
belirtileri anlatırmısın canım benm bata 4 gün kaldı bel ağrım kasık ağrım ve sağ bacağımın kalça kısmı batıyo göğüslerim çok sızlıyo şiştiler iice ama mide bulantım falan yokkk nolcak bilmiyorum hayırlısı artık :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: tekrar tebriklerrrr :92::92::92::92:

selamlar
tatil dönüşü hepinize merhaba
yeni hamilelerimiz varmış hepsini tebrik ediyorum

bebeğim 3 haftalık benmle.... çok şükür yarabbımmm isteyen herkese versin inş. çok mutluyummm kızlarrrr çokkkkk....:KK69::KK69:
rabbıme sonsuz şükürler olsun.... ANNE OLUYORUMMMM ANNEEEE HAYAL'İM GELİOOO....:KK52::KK52:

Tebrik ederim canım sende de bana benzer belirtiler vardı hatırlıyorum. Ben de hamileyim cumartesi doktora gideceğim daha. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

kizlar ya acil bişeyler soracam lütfen cevap verin şimdi dün benim adetimin 10.günüydü koyu kivamda kahverengi leke geldi pek öenemsemedim ama az önce baktim yine gelmiş ne olabilir ki yaaa ilk defa böyle oluyor

Yazdıklarınızı görünce aynı süreci ve duyguları paylaştığımızı görüp yazmak istedim bende sizin gibi 3 haftalık hamileyim bu süreç içinde bende 1 ay klomen kullandım sonuç negatifti sonra tüp bebek merkezine gittim zman geçirmeden onlara danışayım durumum nedir diye beni tüp bebekten başka ailternatifim olmadığını acilen başlanması gerektiğini söyledler ve ben geçen ayı ne dr. nede ilaç tedavi ama sadece Allah olan inancım ve güvenim vardı gerçekten kalbimi okudu ve sonuç:KK74::KK49: sizin gibi aynı idar tahlilinde kan tahlilinde o duyguları yaşadım Allah tüm isteyen hemcinslerimi bu sevgiden istekten mahrum etmesin.Sağlıklı bir hamilelik dileğiyle...

Yazdıklarınızı görünce aynı süreci ve duyguları paylaştığımızı görüp yazmak istedim bende sizin gibi 3 haftalık hamileyim bu süreç içinde bende 1 ay klomen kullandım sonuç negatifti sonra tüp bebek merkezine gittim zman geçirmeden onlara danışayım durumum nedir diye beni tüp bebekten başka ailternatifim olmadığını acilen başlanması gerektiğini söyledler ve ben geçen ayı ne dr. nede ilaç tedavi ama sadece Allah olan inancım ve güvenim vardı gerçekten kalbimi okudu ve sonuç:KK74::KK49: sizin gibi aynı idar tahlilinde kan tahlilinde o duyguları yaşadım Allah tüm isteyen hemcinslerimi bu sevgiden istekten mahrum etmesin.Sağlıklı bir hamilelik dileğiyle...

sennde bebşin hayırlı olsun allah nazarlardan saklasın. çok şükür rabbime... herkes tatsın bu duyguyu ama bn hala salak gibiyim hiçbişeyn farkında deilim halaaa:KK52:

kızlarr mrbbb bende bu ay hamile kalmak isteyenlerdenim bat 24 temmuz bakalım :))
lugesma senin yazılarını okuyorum bu sayfaya gelene kadar dua ettim inş.hamiledir die bi baktım bu yazıyı gördüm çok duygulandım çok sevindimmm inş.bebeişin sıkı sıkı tutunur sana :))))
belirtileri anlatırmısın canım benm bata 4 gün kaldı bel ağrım kasık ağrım ve sağ bacağımın kalça kısmı batıyo göğüslerim çok sızlıyo şiştiler iice ama mide bulantım falan yokkk nolcak bilmiyorum hayırlısı artık :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: tekrar tebriklerrrr :92::92::92::92:

yazdığın belirtilern hepsi vardı bende bnmde mide bulantım olması ve bat 25 temmuzdu bugn öğrendm çok şükürrr inş sende hamişsindrrr

sennde bebşin hayırlı olsun allah nazarlardan saklasın. çok şükür rabbime... herkes tatsın bu duyguyu ama bn hala salak gibiyim hiçbişeyn farkında deilim halaaa:KK52:

bende aynı duygular içindeyim sanki rüya gibi şaka gibi ve korkuyorum onu kaybetmekten eşimde bütün işleri yasakladı bana ço:KK49:ok dikkatli olmalısın diye Allahım sağlıklı kucağımıza almaı nasip etsin inşallah

Bende butun hamislerimizi tebrik ediorumm insallah allah kucaginiza almayi nasip eder sag sagllimm

canim yaa cok tebrik ederimmm,Allah saglikla kucagina almayi nasib etsinn..
esine soledinmi merak ettim :))

bitanem çok çok çok tebrik ederim:KK54::KK54::KK54::KK54: ben sana demiştim sen hamilesin diye ALLLAH'IM KUCAĞINADA ALMAYI NASİP ETSİN :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: olmayanlara da nasip etsin bebişşşşşş geliyorrrrr bebişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş!!!:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK76::KK76::KK76::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım birbirimizi hiç tanımıyoruz ama inan sanki ben hamileymişim gibi sevindim :21: allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.kendinede kuzucuğunada çok dikkat et :KK54:

günaydınlar herkese:KK62::KK62::KK62::KK62: keşke her gözümüzü açtığımızda böyle güzelll şeyler duysak ve tabikii yaşasakkk:KK66::KK66::KK66::KK66:

X