Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Son düzenleme:

anamm ordada kimseler yok bi geldiler bi gittiler sizde burda beklemedesiniz benm şans 0a indi oy oyy evde yanlızım kocam geç gelioo sıkıcı

evet şekerim bugün topic durgun naz hamile değilmiş ve siteyi fln kapattı gitti milletide morali bozuldu haliyle e birbirimizden güç alıoruz sonuçta anlıcan sıkıcı bi gün güzel bi haber veren yok batı gelende gidio senin gibi

tatlım beklemede olanlar durumunu anlatıo ben ne anlatayım rengi miktarı yoğunluğunumu sıyırdımm

bende eve geldim erkenden uyudum uyuyacam

tatlım sana msj gönderdim
aldim denedim ama degistir diyom degistirmiyor denemelere devam

yaptir kurtul bacim ne olacaksa olsun böyle beklemek daha zor

yok canim sanirim kabizliktan olma ihtimali yüksek yumurtlama sonrasi rahim bir miktar hassaalasiyor babbirsakta baski yapinca yada gaz sorunu oluna sancilaniyorsun
umarim hamissindir canim ya

tatlım beklemede olanlar durumunu anlatıo ben ne anlatayım rengi miktarı yoğunluğunumu sıyırdımm

Zaten hep birbirimizi fitlediğimizden olmayınca üzülüyoruz..biri ben de şu var dio ardından herkes aaaaa bende de varrrr olck iş değil

nazin hali beni cok etkiledi gün boyu düsüsndüm tanimasamda biz bir zamani beraber gecirdik birbirimizi resmen ite ite günleri gecirmeye calistik bende kirmizilarla havlu ataccam topige

seni umutlandırmak istemem ama ben senin daha önceki belirtilerini okudum sanki bana hamilesin gibi gelio ama yineden bilemem inş yanılmıyorumdur

nazin hali beni cok etkiledi gün boyu düsüsndüm tanimasamda biz bir zamani beraber gecirdik birbirimizi resmen ite ite günleri gecirmeye calistik bende kirmizilarla havlu ataccam topige

bende üzüldüm nazın birdaha girmemesine aman eşiyle arası ii olsunda

hem bu aylara göre topiklerde bir yanlis var topigi aciyorlar batlarina kadar ohhhhhhhh hep beraberiz bat geldimi ortada kimse yok anlamadimki agustos topiginin akibetide ayni olacak sanirim ya hamis kalacak ya adet hoppppppppppp eylüle bence biriniz aysiz bir topik acmayi deneyin ben bazen dolaniyom kimseyi tanimayincada yama gibi hissediyom kendimi ya ben ne diyom yineeeeeeeeeee

selam cnm
senin dediğin gibi topicte var ama biz milletçe meraklıyız ya dallara ayrılmaya ondan sığamıyoruz biyerlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…