Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

evet canım kasıktan vajinaya batmayı diyorum.oluyormu öyle şeyler hamişlerde acaba?
dur bi zozdemire soralım
nasıl bişey tatlımm
kasıktan vajinaya doğru bıçakla keser gibi oldumu sana öle bişi syn hamişimiz
ne zamandır deniyorsunuz ?[/QU14

14 aydan beri deniyoruz ama tık yok offff keşke bu ay olsa.çok umutluyyum nedense:KK43:

inşallah canım ilk çocuğundamı geç oldu

testi alalı 2 saat oldu daha ecza dolabının yanından bile geçmedim ne kadar sabırlıyım dimiii kızlarrr:KK12:

zozdemir bata kaç gün kala oldu hatırlayabiliyormusun canım

tatlım ben hasta olmayalı bugün tam 2 ay oldu işte dün öğrendim hamile olduğumu işte son 1 hafta içerisinde ara ara oldu.

bakın belirtileri söyleyim gaz sorunum var sol kalçemın üzerinde batma gibi ara ara ağrı oluo sanıyede hemen geciyor kasıklarımda ve yumurtalarım da ara ara ağlılar giriyor hemen geçio bazen şidettli oludu en öenmliside ögüslerim her zamankinden daha fazla şişti ve damarlar çıktııı :KK49::KK49::KK49:

tatlım ben hasta olmayalı bugün tam 2 ay oldu işte dün öğrendim hamile olduğumu işte son 1 hafta içerisinde ara ara oldu.

bakın belirtileri söyleyim gaz sorunum var sol kalçemın üzerinde batma gibi ara ara ağrı oluo sanıyede hemen geciyor kasıklarımda ve yumurtalarım da ara ara ağlılar giriyor hemen geçio bazen şidettli oludu en öenmliside ögüslerim her zamankinden daha fazla şişti ve damarlar çıktııı :KK49::KK49::KK49:

nasıl yani :26: sen kaç haftalık hamilesin canım

X