Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ayy bak şimdi yine heycan yaptım bn yaaa..offf sıyırcam valla....:KK37:
dün akşam kalcamın üstüne bi iğne batırdılar ayağımı oynatamadım o an :KK52::KK52:
kasıklarımdada batmalar var. bide sol tarafım pır pır atıyo ara ara :KK76:
bide göğüslerim şişmiş ve damarlarım belirgnleşmiş bunuda eşim söledi :87: adamcağızında psikolojisi bozdum :KK60::KK60:
aaayy yoksa bndedemi var bebiş... allahım dayanma gücü ver bana:KK35:

Son düzenleme:
peki canım hastalanmayalı 2 ay oldu demişsin.o zaman nasıl 5 haftalık hamile oluyorsun?

sen ne diyorsun sen bide bana sor hergün test yapmaya başladım ilk gecikmeden 10 gün sonra doktora gittim alttan muayene etti rahim duvarında kalınlaşma var dedi ya adet olucaksın yada gebesin dedi sonra oda kan testi yaptı yok çıkmadı adet sökücü verdi annemler kullanma sen bence hamilesin bekle dediler daha ilk gecikmen hemen ilaç kullanma dediler sonra bende bekledim dün mü ondan önceki gün mü burda hamile arkadaşımın belirtilerini okudum eve gittim test yaptım hemde şu 4-5 tl lik olanlardan normalde hep predictör alıodum çıktı sonra dünde kan testinde çıktı işte darısı başınıza

sen ne diyorsun sen bide bana sor hergün test yapmaya başladım ilk gecikmeden 10 gün sonra doktora gittim alttan muayene etti rahim duvarında kalınlaşma var dedi ya adet olucaksın yada gebesin dedi sonra oda kan testi yaptı yok çıkmadı adet sökücü verdi annemler kullanma sen bence hamilesin bekle dediler daha ilk gecikmen hemen ilaç kullanma dediler sonra bende bekledim dün mü ondan önceki gün mü burda hamile arkadaşımın belirtilerini okudum eve gittim test yaptım hemde şu 4-5 tl lik olanlardan normalde hep predictör alıodum çıktı sonra dünde kan testinde çıktı işte darısı başınıza

hadi ya iyiki kullanmamışsın o ilacı.bu doktorlarıda anlamıyorum ben.hem ya hamilesin yada adet olucak diyebiliyorda nasıl tam emin olmadan söktürücü ilaç veriyorlar gerçekden anlamıyorum.neyse arkadaşım hayırlı uğurlu olsun inşallah darısı başımıza

way arkadaş olan bebikide düşürüceklermiş nasıl doktor bunlar anlamadım..ben hep derim zaten her insan kendinin doktorudur diye

anamm ordada kimseler yok bi geldiler bi gittiler sizde burda beklemedesiniz benm şans 0a indi oy oyy evde yanlızım kocam geç gelioo sıkıcı

evet şekerim bugün topic durgun naz hamile değilmiş ve siteyi fln kapattı gitti milletide morali bozuldu haliyle e birbirimizden güç alıoruz sonuçta anlıcan sıkıcı bi gün güzel bi haber veren yok batı gelende gidio senin gibi

evet şekerim bugün topic durgun naz hamile değilmiş ve siteyi fln kapattı gitti milletide morali bozuldu haliyle e birbirimizden güç alıoruz sonuçta anlıcan sıkıcı bi gün güzel bi haber veren yok batı gelende gidio senin gibi

tatlım beklemede olanlar durumunu anlatıo ben ne anlatayım rengi miktarı yoğunluğunumu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: sıyırdımm:KK30:

bende eve geldim erkenden uyudum uyuyacam

tatlım sana msj gönderdim
aldim denedim ama degistir diyom degistirmiyor denemelere devam

Kızlar naber...bugün işlerim çok yoğun fazla takılamıyorum..
İçimde saçma sapan bir his var, bu belirsizlik beni deli edicek çıkışta kesin gidiyorum kan testine.
Bilerek yaşamak kadar güzeli varmı arkadaş ya, kendimi yiyorum resmen.
Kan testi sonucu ne kadar sürede verilir, ben 6dan sonra gideceğim tabi özel hast gerçi yaparlar heralde
bilgisi olan var süre hakkında?
yaptir kurtul bacim ne olacaksa olsun böyle beklemek daha zor

ya kızlar benim bata daha 9 gün var ama bel ağrısı ve sağ kasıkta hafif ağrıdan başka bir şey yok.bide arada bir sağ kasıktan vajinama doğru ani bir sancı bıcak saplanması gibi.bebek olabilir mi acaba???
yok canim sanirim kabizliktan olma ihtimali yüksek yumurtlama sonrasi rahim bir miktar hassaalasiyor babbirsakta baski yapinca yada gaz sorunu oluna sancilaniyorsun
umarim hamissindir canim ya

tatlım beklemede olanlar durumunu anlatıo ben ne anlatayım rengi miktarı yoğunluğunumu:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: sıyırdımm:KK30:

Zaten hep birbirimizi fitlediğimizden olmayınca üzülüyoruz..biri ben de şu var dio ardından herkes aaaaa bende de varrrr olck iş değil:KK53:

nazin hali beni cok etkiledi gün boyu düsüsndüm tanimasamda biz bir zamani beraber gecirdik birbirimizi resmen ite ite günleri gecirmeye calistik bende kirmizilarla havlu ataccam topige

ayy bak şimdi yine heycan yaptım bn yaaa..offf sıyırcam valla....:KK37:
dün akşam kalcamın üstüne bi iğne batırdılar ayağımı oynatamadım o an :KK52::KK52:
kasıklarımdada batmalar var. bide sol tarafım pır pır atıyo ara ara :KK76:
bide göğüslerim şişmiş ve damarlarım belirgnleşmiş bunuda eşim söledi :87: adamcağızında psikolojisi bozdum :KK60::KK60:
aaayy yoksa bndedemi var bebiş... allahım dayanma gücü ver bana:KK35:

seni umutlandırmak istemem ama ben senin daha önceki belirtilerini okudum sanki bana hamilesin gibi gelio ama yineden bilemem inş yanılmıyorumdur:KK16:

nazin hali beni cok etkiledi gün boyu düsüsndüm tanimasamda biz bir zamani beraber gecirdik birbirimizi resmen ite ite günleri gecirmeye calistik bende kirmizilarla havlu ataccam topige

bende üzüldüm nazın birdaha girmemesine aman eşiyle arası ii olsunda

hem bu aylara göre topiklerde bir yanlis var topigi aciyorlar batlarina kadar ohhhhhhhh hep beraberiz bat geldimi ortada kimse yok anlamadimki agustos topiginin akibetide ayni olacak sanirim ya hamis kalacak ya adet hoppppppppppp eylüle bence biriniz aysiz bir topik acmayi deneyin ben bazen dolaniyom kimseyi tanimayincada yama gibi hissediyom kendimi ya ben ne diyom yineeeeeeeeeee

hem bu aylara göre topiklerde bir yanlis var topigi aciyorlar batlarina kadar ohhhhhhhh hep beraberiz bat geldimi ortada kimse yok anlamadimki agustos topiginin akibetide ayni olacak sanirim ya hamis kalacak ya adet hoppppppppppp eylüle bence biriniz aysiz bir topik acmayi deneyin ben bazen dolaniyom kimseyi tanimayincada yama gibi hissediyom kendimi ya ben ne diyom yineeeeeeeeeee

selam cnm
senin dediğin gibi topicte var ama biz milletçe meraklıyız ya dallara ayrılmaya ondan sığamıyoruz biyerlere:KK22:

X