Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

test yapmama konusunda çok kararlıydım bu ay ama dayanamıcam sanırım :KK66::KK66:
akşam eczaneye bi uğrayım test alım çıkar belki....son 5 gn çatlıcam valla.
bide bugün sol kasığımda daha belirgin ince ince bi sızı var.. offf yine gelcekmi acaba kırmızılar....:KK43::KK43:

Merak olmaz mı. Vallahi çatlıyorum acaba hangisinden diye. Dayanamadım gittim bi test aldım. İşteyim müsait yer bulsam hemen yapıvericem vallaha. Ay akşam olsada hemen baksam yaa. Geçmezki saatler şimdi :)

ama cnm bak bende kanda yukselmesine ragmen idrarda zar zor belli oluyor emin olamıyorsun ..idrarda cok gec cıkıyo..bu sfer varsa da yok dıe uzuluyrsun ben kanda ogrenmeme ragmen reglm gectikten 2 gun sonra yaptım cıkmadı kafamı taktım :) sen en iyiisi kan yaptır bak aksam bii hastanenin devlet aciline git karnım kasıklarım agrıyo de bii ilaç alamaıyorum gebe olablrm betahcg istet 2 saate cıkar :KK51:

ben ne yaptım biliyoomusunuzz
bata 8 gün var eczanede işim vardı gebelik testi varmı dedim kız da var dedi bi tane istedim aldım attım ecza dolabına belki lazım olur bigün çok heyecanlıı yaaa aksiyon dolu 8 gün güm güm güm güm:KK15::KK1:

benimde 7 gün var ama ben alsam dayanamaz hemen yaparım oyüzden eczanenin önünden bile geçmiyorum :KK52:

Benim Bat yarın ama dayanamadım napim :)))) akşam denicem ama seninde çok varmış yaw. Benimki sırf kendime işkence olsun sanırım.

Hızlı testlerden yapmıştım bende sen gibi geçenlerde halvetten 10 gün sonra belli oluyomuş onlar. Öyle diyolar

hangi halvetten 10 gün sonra cnm :KK1: adet bittikten sonrakimi yumurtladıktan sonrakimi:KK37:

Unutmadan; şekerim sen sanıyomusun o test orda 8 gün kalacak düşünceler dürter iki güne açar denersin onu sen :KK52:

hehhee:KK9: ben onu kendime aksiyon olsun diye aldım zaten :KK55:

benimde 7 gün var ama ben alsam dayanamaz hemen yaparım oyüzden eczanenin önünden bile geçmiyorum :KK52:

amaaaan bi dahamı hamile kalıcam sanki işte buda olursa son olur olana kadar ve olduktan sonra her aşamasında tadını çıkarmam lazım:KK49:

hangi halvetten 10 gün sonra cnm :KK1: adet bittikten sonrakimi yumurtladıktan sonrakimi:KK37:

hehhee:KK9: ben onu kendime aksiyon olsun diye aldım zaten :KK55:

Yımırtlama cnmmm

ama cnm bak bende kanda yukselmesine ragmen idrarda zar zor belli oluyor emin olamıyorsun ..idrarda cok gec cıkıyo..bu sfer varsa da yok dıe uzuluyrsun ben kanda ogrenmeme ragmen reglm gectikten 2 gun sonra yaptım cıkmadı kafamı taktım :) sen en iyiisi kan yaptır bak aksam bii hastanenin devlet aciline git karnım kasıklarım agrıyo de bii ilaç alamaıyorum gebe olablrm betahcg istet 2 saate cıkar :KK51:

Bi iki gün daha bekleyip giderim tabi tırtlamazsam

arkadaslar benim kirmizilar geldi :KK43:(( neyse hayirlisi olsun gidim de kendime agustos topiginden bilet ayirtim :)))) umarim size gerek kalmaz aminnnnn...

kaç gün geçti canım idrar testi yaptınmı

Canım Bat'ım bugündü yada en geç yarın bekliyordum, ama ses seda yok belritim de yok karnım agrır normalde
Dün akşam idrar testi yabtım evde, negatif çıktı :)))
Kana bi baktıriiiyim diyorum böyle debeleneceğime :)

Yaa biliyorum çok cahilim ama bir sorum daha olacak :))
Şimdi diyelim kan testinin sonucunu aldım, orda verirken söylüyorlarmı gebelik var yada yok diye,
Yani doktoramı gösteriyorsun nasıl oluyor, kim yorumluyor :))
Ben mesela hangi değere bakmalıyım anlamak için beta hcg miydi neydi 5-10 arası olacaktı sanırım

Yaa biliyorum çok cahilim ama bir sorum daha olacak :))
Şimdi diyelim kan testinin sonucunu aldım, orda verirken söylüyorlarmı gebelik var yada yok diye,
Yani doktoramı gösteriyorsun nasıl oluyor, kim yorumluyor :))
Ben mesela hangi değere bakmalıyım anlamak için beta hcg miydi neydi 5-10 arası olacaktı sanırım

Evet cnm o değer eğer 5 in altında ise gebelik yok demek oluyor. Varsa 5 in üzerinde. Ama 4,99 olup sınırda olanların daha sonra yükselebiliyormuş sanırım.

Evet cnm o değer eğer 5 in altında ise gebelik yok demek oluyor. Varsa 5 in üzerinde. Ama 4,99 olup sınırda olanların daha sonra yükselebiliyormuş sanırım.

Hımm, anladım canım gebelik ilerledikçe yükseliyor yani,
Teşekkür ederim
:KK71:

X