Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ben senin gibi düsünemiyorum dr. a ilk gittimde 3 ay deneyecem dedim ve 3. ayim dolmak üzere ben yapamam sanirim senin gibi keske düsünebilsem derin ismini begeniyorum su siralar

benim de çok kötü dönemlerim oluyor canım ama güçlü olduğumu düşünüyorum, daha kötü acılar da yaşadım.. Allah a şükür dimdik ayaktayım, başımın çaresine her koşulda bakarım, bu çok zor geliyor ama umudumu kaybedemem, tek umutsuzluğum eşimle boşanmayı düşündüğüm zamanlar oluyor bazen, çok büyük problemler olmasa da biliyorsunuz erkekler bazen çekilmez oluyor, kıskançlık tripleri, aile sorunları vs vs o zaman diyorum ki, boşansam bi daha evlenmem asla, o zaman bebeğim de olmaz.. her neyse bu koşullarda bebek düşünmek te sağlıklı değil ama bu dünyadan anne olmadan gitmek istemiyorum..

Tüm cesaretimi toplayıp wc gittim ve ne oldu bilin bakalım hafif pembemsi kahverengi tarzı bişeyler. Ayy acayip kötü oldum görünce. İnceledim ama regl gibide değildi. Aklıma yerleşme kanamaları geldi. Hiç değilse regl olcaksamda bile o zamana kadar o umutla yaşamak istiyorum sanırım :KK59::KK59::KK59:

cnm regl tarhinden sayarsan kacıncı gun bugun ? yerleşme lekesi oabilir..

Bu gün yarın regl olmam lazım canım ama henüz olmadım. yani 27. günüm bu gün

28,29,30 gunde yada düzenli regl olyrsan ve yumurtlama zamnında 13,14,15,16 gunlerde ilişkiniz olduysa kendi tecrübeme dayanarak ben 30 gunde olurumve 26.gunde 2 gebeliğinde de kanda 32 değer olarak ogrendim...ögrendikten 3,4 gun sonra wc kagıdına gelen pis kahve bi akıntı farkettim ben..cok merak edior erken ogrenmek istiyorsan git yaptır cnm...ama daha bunun kesesi ver bebişin varlıgını ögrenmesi var kalp atısı var var da var sen karar ver :)

28,29,30 gunde yada düzenli regl olyrsan ve yumurtlama zamnında 13,14,15,16 gunlerde ilişkiniz olduysa kendi tecrübeme dayanarak ben 30 gunde olurumve 26.gunde 2 gebeliğinde de kanda 32 değer olarak ogrendim...ögrendikten 3,4 gun sonra wc kagıdına gelen pis kahve bi akıntı farkettim ben..cok merak edior erken ogrenmek istiyorsan git yaptır cnm...ama daha bunun kesesi ver bebişin varlıgını ögrenmesi var kalp atısı var var da var sen karar ver :)

Merak olmaz mı. Vallahi çatlıyorum acaba hangisinden diye. Dayanamadım gittim bi test aldım. İşteyim müsait yer bulsam hemen yapıvericem vallaha. Ay akşam olsada hemen baksam yaa. Geçmezki saatler şimdi :)

ben ne yaptım biliyoomusunuzz
bata 8 gün var eczanede işim vardı gebelik testi varmı dedim kız da var dedi bi tane istedim aldım attım ecza dolabına belki lazım olur bigün çok heyecanlıı yaaa aksiyon dolu 8 gün güm güm güm güm:KK15::KK1:

Kızlar naber...bugün işlerim çok yoğun fazla takılamıyorum..
İçimde saçma sapan bir his var, bu belirsizlik beni deli edicek çıkışta kesin gidiyorum kan testine.
Bilerek yaşamak kadar güzeli varmı arkadaş ya, kendimi yiyorum resmen.
Kan testi sonucu ne kadar sürede verilir, ben 6dan sonra gideceğim tabi özel hast gerçi yaparlar heralde
bilgisi olan var süre hakkında?

Merak olmaz mı. Vallahi çatlıyorum acaba hangisinden diye. Dayanamadım gittim bi test aldım. İşteyim müsait yer bulsam hemen yapıvericem vallaha. Ay akşam olsada hemen baksam yaa. Geçmezki saatler şimdi :)

kızzz bende aldım ama daha var batıma senin geçtimi ki günün?? hadi beraber yapalm testi=)

Kızlar naber...bugün işlerim çok yoğun fazla takılamıyorum..
İçimde saçma sapan bir his var, bu belirsizlik beni deli edicek çıkışta kesin gidiyorum kan testine.
Kan testi sonucu ne kadar sürede verilir, ben 6dan sonra gideceğim tabi özel hast gerçi yaparlar heralde

Canım ben gitmiştim özel hastaneye tam 1 saat sonra çıkmıştı sonuç

bata 8 gün var eczanede işim vardı gebelik testi varmı dedim kız da var dedi bi tane istedim aldım attım ecza dolabına belki lazım olur bigün çok heyecanlıı yaaa aksiyon dolu 8 gün güm güm güm güm:KK15::KK1:

ahh ahh geçmez o 8 gün şimdi bilmem mi o günlerden zor geldim şu güne :KK4:

kızlar naber...bugün işlerim çok yoğun fazla takılamıyorum..
Içimde saçma sapan bir his var, bu belirsizlik beni deli edicek çıkışta kesin gidiyorum kan testine.

kaç gün geçti canım idrar testi yaptınmı

kızzz bende aldım ama daha var batıma senin geçtimi ki günün?? hadi beraber yapalm testi=)

Benim Bat yarın ama dayanamadım napim :)))) akşam denicem ama seninde çok varmış yaw. Benimki sırf kendime işkence olsun sanırım.

Hızlı testlerden yapmıştım bende sen gibi geçenlerde halvetten 10 gün sonra belli oluyomuş onlar. Öyle diyolar

kızlar ben kendime inanamıyorum bebek ismi bakıyorum şu an, ama ben hep böyleydim,hem bu ay olmazsa öbür ay olmazsa da öbür ay eninde sonunda inşallah olacak diye düşünüyorum :KK49: :KK1: ara ara araştırıyorum, hep te kız ismi bakarım kız çocuklarına bayılırım çünkü, favori isimleriniz var mı? ben cemre yi beğeniyorum eşim dalga geçiyor, asya da güzel..

aaa sen daha yenimi bakıyon bn 1 sene önceden belirledim kızımın ismini.:KK52:
rabbim bana şirin mi şirin bi kız evlat verirse HAYAL LİNA olacak. HAYAL'im olacak inş allahım hayrlısını versin. dün akşam eşim kendi kendine söylenio hayal linaaaa diye çoçuklarına bağırırlr ya anneler camdan eve gelsinler die öle ama sessiz sessiz napıyosun dedim kızımı çağırıyom dedi. çok güldüm ona ama içim ağladı. eşimin gönlündeki yavrucuğu ona vermeyi nasip etsin bana rabbim.:KK43::KK43:
oğluşum olursada TUĞRA ADEN olacak ismi.
ayyy heycan yaptım... :KK49::KK49:

Unutmadan; şekerim sen sanıyomusun o test orda 8 gün kalacak düşünceler dürter iki güne açar denersin onu sen :KK52:

X