Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

nbr denizcim nasılsın bnede antebe gitçem bir iki gün yokum gelince görüşürz kızlar inş 20 lik diş sorunum var ondan gitçem
tatlim hamilelikte dis cektirmek tehlikeli degilmi bu zaten 20 likmis dogum sonun biraksn ay ben simdi bunada takilirim yaaaaaaaa

benim ekrana göre iki hamilenin arasindayiz farkindamisin dilek tut cabik

anam tam tutuyordum elekrik gitti neyseki avea jetmodem var artık laptopun pili ne kdr gider bilmem
dileğimi tutttttttumm:90:

Son düzenleme:
iim cnm aynen devam bizde sabah iş akşam ev ya şu ağustos sayfasını bulamadım ben
en basitini söyleyim raincolorun avatarini bul bilgileri cikinca yeni actigi konular var tikla cikar adi tam aklimda degil yada gebelik syfasina gir orda konu sahibi raincolor yaziyor bir bak yoks ben bulup yaziyim sana

halla halla sıtede herkes her zerı bılızor burda da zgmur var canim disari cikmayi istemiyor his melek bir sey sordum sana cevap yaz

kizlar siteye yeni girenler canimi sikiyor abuk sabuk mesajlar aliyom özelden erkekmi kizmi anlamiyom dikkat edin

kizlar siteye yeni girenler canimi sikiyor abuk sabuk mesajlar aliyom özelden erkekmi kizmi anlamiyom dikkat edin

erkeklerde iyi dadandı siteye bu kadar meraklılarsa küçük bir operasyon yeterli olacaktır onlar için:KK51:

Günaydın kızlarrrrrrrr...Ne var ne yok ?
Naz gelmemiş heralde test yaptı mı merak ediyorummmm ...
Dün akşam ben dayanamayıp evdeki testi yaptım, tek çizgi çıktı,
Kesin test bozuk zaten dandik testti ondandır dimi:KK66:
Anlamadım ben bu işi regl olacam dedim 2 gün önce sancım vardı, şimdi de tık yok batım bugün yada yarındı ya gecikicek bu kırmızı yada diğer ihtimal :))
Vodafone reklamı gibi olduk bu ne ya :))
Neyse bugünle yarında bekleyip olmazsa kan yaptırıcam ya
:KK52:

dunde bugunde test yaptım ikiside başta gölge gibi çıkıyo belli belirsiz sonra zaman geçince silik çizgi oluşuo anlamadım gitti.daha batıma var gerçi ama bilmiyorum.zaten adetim bittinde beri göğüs uçlarım çok acıyor.hiç böyle olmazdı.adetime 1 hafta kala başlardı bnm addet belirtileri 1 ay önceden göğüs ucu sızlarmı anlamadım.

Günaydın kızlarrrrrrrr...Ne var ne yok ?
Naz gelmemiş heralde test yaptı mı merak ediyorummmm ...
Dün akşam ben dayanamayıp evdeki testi yaptım, tek çizgi çıktı,
Kesin test bozuk zaten dandik testti ondandır dimi:KK66:
Anlamadım ben bu işi regl olacam dedim 2 gün önce sancım vardı, şimdi de tık yok batım bugün yada yarındı ya gecikicek bu kırmızı yada diğer ihtimal :))
Vodafone reklamı gibi olduk bu ne ya :))
Neyse bugünle yarında bekleyip olmazsa kan yaptırıcam ya
:KK52:
günaydın canım hoşgeldin duramadın dimi yaptın testi ama o testler bi işe yaramıo be güzelim git en güzeli hastanede yaptır testine inşallah umutların boşa çıkmaz bebeim:KK16:

dunde bugunde test yaptım ikiside başta gölge gibi çıkıyo belli belirsiz sonra zaman geçince silik çizgi oluşuo anlamadım gitti.daha batıma var gerçi ama bilmiyorum.zaten adetim bittinde beri göğüs uçlarım çok acıyor.hiç böyle olmazdı.adetime 1 hafta kala başlardı bnm addet belirtileri 1 ay önceden göğüs ucu sızlarmı anlamadım.

sanada hamiş yoları görünüyor galiba kuzum

X