Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

günaydın canım hoşgeldin duramadın dimi yaptın testi ama o testler bi işe yaramıo be güzelim git en güzeli hastanede yaptır testine inşallah umutların boşa çıkmaz bebeim:KK16:

Canım benim tşkler, haklısın en doğrusu o aslında ama İş yerinden vakit bulup bi gidebilsem şu hastaneye ...
Valla canım ya, yok sıkıldım bu durmadan havadan nem kapma durumundan yani yoksa da bilmek ona göre bi rahatlamak istiyorum yav gerildim iyice..
Belirtilerim nereye gitti onu anlamayadım, günüm geldi nerdeyse..
Kanda kesin çıkar artık heralde değilmi bu geç döllenme muhabbeti falan var ama neyin nesi bilmiyorum da..
:KK59:

günaydın kızlaaarrrr..........
kafayı yiycem artık ya hala regli olmadım testede çıkmıyo bu ne şimdi normalde reglim zaten düzensiz ama bu çatlatma iğnesinden 14.15 gün sonra olmuyomu benim16 . günüm hiç bişe de yok

günaydın kızlar int sorun vardı bayağıdır giremedim hamişlerimiz varmış allah sağlıkla kucaklarına almaya nasip etsin bizlere dua edin sizin dualarınız kabul olur eskiler çok takip edemedim ay çok güzel topiş hamiş dolu:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

ahh inş.canım benim.ama umutsuzum her ay alışmışım kırmızıları görmeye.vala öyle bişey varsa piyango bana çıkmış gibi deliririm heraldeee

ne güzel olurdu dimi inşallah

Canım benim tşkler, haklısın en doğrusu o aslında ama İş yerinden vakit bulup bi gidebilsem şu hastaneye ...
Valla canım ya, yok sıkıldım bu durmadan havadan nem kapma durumundan yani yoksa da bilmek ona göre bi rahatlamak istiyorum yav gerildim iyice..
Belirtilerim nereye gitti onu anlamayadım, günüm geldi nerdeyse..
Kanda kesin çıkar artık heralde değilmi bu geç döllenme muhabbeti falan var ama neyin nesi bilmiyorum da..
:KK59:

dur bakalım canikom sabretde 3-4 gün geçsin o zaman gidersin doktora ve daha emin gidersin en azından

günaydın kızlar int sorun vardı bayağıdır giremedim hamişlerimiz varmış allah sağlıkla kucaklarına almaya nasip etsin bizlere dua edin sizin dualarınız kabul olur eskiler çok takip edemedim ay çok güzel topiş hamiş dolu:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

günaydın canım hoşgeldinn:KK71:

kızlar istanbulun bugün ateşi var öğlene doğruda havale geçirticek bize galiba:KK31:

hoş bulduk öyle güzel haberler alınca benimde test yapasım geldi batıma daha 10 gün var ama beklemeliyim idrar testinde varsa çıkarmı acaba

hoş bulduk öyle güzel haberler alınca benimde test yapasım geldi batıma daha 10 gün var ama beklemeliyim idrar testinde varsa çıkarmı acaba

oowww senin baya varmış benim sadece 8 günüm kaldı:KK12::KK1::KK1:

Son düzenleme:
günaydın herkeseee, çook akıntım var hamile olabilir miyim, ama burun akıntısı :KK53: :KK60: :KK60: :KK60:
grip oldum ilaç içemiyorum... bari bişey olsa da bu kadar çektiğime değse :26: bu arada vajinal akıntım da var biraz sarımsı beyaz.. belkiii... başka da bişey yok ne göğüs sızlaması ne kasık ağrısı vs..

evet canım bende cok seviyorum izmiri 1 yıl önce istanbuldaydım eğitim için 7 ay kaldım orasıda cok güzel ama cok kalabalık izmir daha sakin :KK52::KK3:

doğru söylüyorsun canım istabul kalabalık şehir burda gezeceksen gece gezeceksin serin ve sakinken

doğru söylüyorsun canım istabul kalabalık şehir burda gezeceksen gece gezeceksin serin ve sakinken

birde bizim gibi yolları bilmiyosan felaket oluyor ama her şeye rağmen ist çok güzel bi şehir :KK16::KK16::KK16:istanbulu özledim diye bilirim ama iznim yok calışııyorum hiç bir yere gidemem:KK5:

tatlim hamilelikte dis cektirmek tehlikeli degilmi bu zaten 20 likmis dogum sonun biraksn ay ben simdi bunada takilirim yaaaaaaaa
çok canım yaa son ayları tehlikeli benimde hamişlikte dişlerimde sorun olmuştu doktor izin vermişti çektirmiştim birde şey derler bir doğum bir dişin kayıbıdır die:))

X