Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

günaydın günaydınnn....
topigin tatlı anneleri güzel anne adaylarııı nasılsınızzz....neler yapıosunuzzz..yeni hamişler varmı dünden bu yana bakimm merak ediorum :)

slm kızlar kristalbebek çatlama iğnesi oldun sende galiba ben pazartesi günü iğne oldum hiç bu kadar şişmemiştim bu ay çok karnım şişti çok rahatsızım 9 aylık hamiler gibi hareket ediyorum resmen.sen ne zaman oldun

kızzlaaar benim 5 günüm kaldı ama pek bi belirti yok her adet dönemimde 12 kala falan göğüslerim acırdı ve adetle birlikte geçmeye başlardı fakat bu ay göğüslerimde daha bu gün hafif acı başladı ama öncekiler gibi değil uç kısımlarından acıyo sanki bi de dünden beri sol bacağima ara ara ayaktayken kramp giriyo gibi :18::18::18::18::18::18::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Günaydın kızlarrrrrrrr...Ne var ne yok ?
Naz gelmemiş heralde test yaptı mı merak ediyorummmm ...
Dün akşam ben dayanamayıp evdeki testi yaptım, tek çizgi çıktı,
Kesin test bozuk zaten dandik testti ondandır dimi:KK66:
Anlamadım ben bu işi regl olacam dedim 2 gün önce sancım vardı, şimdi de tık yok batım bugün yada yarındı ya gecikicek bu kırmızı yada diğer ihtimal :))
Vodafone reklamı gibi olduk bu ne ya :))
Neyse bugünle yarında bekleyip olmazsa kan yaptırıcam ya
:KK52:

tabi canımmmmm o bozukturr sen yenisini al :) şeyler var biliomusun biraz pahalı ama adetin 7-5 gün öncesi yapılıomuş kesin sonuç veriomuş aynı eczanedekiler gibi idrarla yapılıo fiyatı 15-20 tl gibi bişeyyy dene istersen bi ben cesaret edemiorum korkuorum gerçi daha 28 i ama :)

kristalbebek;

cok saol canim ya gercekten cok acik oldu benim icin.benden hormon testleri istedi sanirim guatr falan birde alttan bakti belkide gerek gormedi cunku perfec perfect deyim durdu mukemmelmis yani sonra esim sperm testi verdi o da iyiydi yani sigarayi biraksan daha iyi olur dedi esimde hemen geldi ertesi gun birakti sigarayi allah razi olsun gerci arada diyor baslicam cok kilo aldim diye ama:)))neyse olabilir mi acaba oyle bir durum yani alttan bakinca gerek gormemis olabilir mi diger testler icin ?
canımcım doktordan iyi bilemeyiz demekki uygun görmedi tedaviyi yada bir kaç ay böle tedavisiz denicek olmassa tedavili yapacaktır

çok canım yaa son ayları tehlikeli benimde hamişlikte dişlerimde sorun olmuştu doktor izin vermişti çektirmiştim birde şey derler bir doğum bir dişin kayıbıdır die:))
nbr canım hoşgeldin yaptınmı test fln yokh seni merak edip duruyodu az önce burdaydı oda
banada bursalımısın demişsin dün yok canım doğma büyüme istanbulluyum
birde bizim gibi yolları bilmiyosan felaket oluyor ama her şeye rağmen ist çok güzel bi şehir :KK16::KK16::KK16:istanbulu özledim diye bilirim ama iznim yok calışııyorum hiç bir yere gidemem:KK5:

inş. bebişinle tatile gelirsiniz tatlım

Son düzenleme:
askitom zaten üretildiki kissssssssss

canim benim ekranin aciklina aldanma ben kimseeyee karismam sanki baskasiyla yazisiyon sandim oyyyyyyyyyyyyyyy kiyamam ben sana canimsin zaten son günler gecmiyor delidir yeridir de

son 6 hamis vardi seen nerdesin bakiyim yoklamadan kaciyon toobiden güzel bir haber cikacak gibi bugun ben yokken ciktiysa bilmiyom bu gun duyuylur ben biraktigin yerdeyim öptüm canim

ya yimirta nargilemi bekler ayol sen beni sisirecenmi kiz bak eger yimirtayi bir dölleyemem nargileyi kirmasmiyim
bende seni cok seviyom ama daha cok sevmem icin hamile haberini vermen lazim öptüm

şekerim tanpon vardı galiba dimi :))
bu aradaaa mbeni merak etmeee işlem tamam :)) hayırlısı artık olmassa artık birbirimize atlarız :)) bide böle deneriz belki hamiş kalırız:)))) yada ben tüpü getirim sende bebek getir tüp bebek yapalım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ne gıcığım dimiiiiiii

nbr canım hoşgeldin yaptınmı test fln yokh seni merak edip duruyodu az önce burdaydı oda
banada bursalımısın demişsin dün yok canım doğma büyüme istanbulluyum

inş. bebişinle tatile gelirsiniz tatlım
cnımcımm hoşbulduk beni kim merak etti kıs anlamadım :))) ben daha cesaret edemiorum valla korkuorummm :)
yok sankim profilinde bursa mı okudum ney yada karıştırdım :)

slm kızlar kristalbebek çatlama iğnesi oldun sende galiba ben pazartesi günü iğne oldum hiç bu kadar şişmemiştim bu ay çok karnım şişti çok rahatsızım 9 aylık hamiler gibi hareket ediyorum resmen.sen ne zaman oldun
canım bende pazartesi oldum bende karın şişliği yok akıntı çok var bide kasıklarımda pır pır lı bişiler var :))):KK1:

cnımcımm hoşbulduk beni kim merak etti kıs anlamadım :))) ben daha cesaret edemiorum valla korkuorummm :)
yok sankim profilinde bursa mı okudum ney yada karıştırdım :)

ay pardon yaaa seni değil nazı soruyordu dimi ben karıştırdım
bi karışıklıktır gidiyor ama hadi hayırlısı=)

Günaydın kızlarrr :KK16:
ne var ne yok dün geceden beri yemin diorum sırf siteye erken gireyim diye 7 de kalktım
ama dayanamadım uyumuşum yine:KK1::KK1:
bağımlılık yapıo galiba yavavş yavaş:KK66:
bu arada bebeklerim girdimi doktora gidicekti
inş güzel haberlerini alırız hepinizi seviorum:KK16:

hadii ben kaçarrrkızlar biraz uzanıcam bezelerim çok acıoooo :))) öptüm hepiniziiiii
beni özleyin anacımmmmmm bayyyyy:KK52::KK52::KK52:

tabi canımmmmm o bozukturr sen yenisini al :) şeyler var biliomusun biraz pahalı ama adetin 7-5 gün öncesi yapılıomuş kesin sonuç veriomuş aynı eczanedekiler gibi idrarla yapılıo fiyatı 15-20 tl gibi bişeyyy dene istersen bi ben cesaret edemiorum korkuorum gerçi daha 28 i ama :)

Kristalbebekcim hoşgeldinn fortel mi ne işte o testi 2 gündür arıyorum bulamadım burdaki eczanalerde,
Ben de bunlara cesaret ediyorum da (yanlışlık payı olabilir diye) kan testine cesaret edemiyorum :))))))

ay pardon yaaa seni değil nazı soruyordu dimi ben karıştırdım
bi karışıklıktır gidiyor ama hadi hayırlısı=)

Naz' dan hala ses yok endişelenmeye başladım, akşam hamile çıktıda bugün doktora mı gitti nabtııııııııııı

Topic çok hareketli hatlar ister istemez karışıyor canım ne yapalım :))

Bu arada evvet Bursaa, sizz ?

ne var ne yok dün geceden beri yemin diorum sırf siteye erken gireyim diye 7 de kalktım

canımcımm günaydınnn görüşürüz:)))
ne kadar uzun bi sohbet oldu beee:KK53::KK53:

bende aksine kaç gündür uyuyamıyorum adam gibi uykm kaçıo yoksa 12 ye kdr uyurdum bizde seni sevioz cnm

zaten beniii kimse merak edip sormaz kiiiiii:KK59::KK59::KK59::KK53::KK53::KK53:

öyle deme kıyamammmmm:KK70:

X