Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Kızlar bende hamillelik mutluluğunu dün yaşadım.Geçen ay tüp bebek merkezine gitmiştim 6aydır bebeğimiz olmuyor yaşım ve fsh değerim sınırda diye acilen hemen başlamamız gerek tüp bebeğe dediler...Rabbime inandım ve güvendim hiçbir tedavi yapmadan geçirdim geçen ayı ve sonuca inanamadım..Allahım bu duyguyu yaşamak isteyen tüm kalbi bebek özlemi dolu olan hemcinslerime versin:KK49::KK49::KK49::KK66::KK66:

çok sevindim canım senin adına.bende seninle aynı urumdayım fsh 15 yaşım 27 yumurta rezervimde azlma var.banada tüp bebek merkezinde doktorum aynı şeyleri söyledi.bu ay sadece yumurta takibi yaptık.bende heyecanla bekliyorum umarım senin mutluluğunu bende 9 gün sonra aynen yaşarım...

bende yaklaşık 1 yıldır böle oluyorum 3 ,4 gün leke leke geliyo sonra sökülüyorum sinir oluyorum bu duruma

kışın bi nevide yazın regl olmaktan nefret ediorum hiç çekilmiyo duştan çıkıorum koku gelio burnuma deli oluorum :KK52:

canımsın beni merak edip sorduğun için çok teşekkür ederim canımsın çok duygulandım bu ay umutluydum o yüzden biraz duygu yoğunluğu yaşıyorum ağlamaklı oldum keşke hamile haberi verebilseydim tam gününde oldum yani 17sinde kendime konduramadım üzüldüm bugün yazdım regl olduğumu iki gün bekledim nedense üstüne mi gördüm acaba diye ama bu yoğunlukta olmaz heralde denizcim beim doktara ne zaaman gitmem lazım adet bittikten sonramı yumurtalara bakılması açısından sordum seni ve nazı öpüyorum

Canim herseyde bi hayir vardir uzme kendini adetin 3. Gunu doktora gitmeye baslamalisin cunku 4-5 gibi klomene baslatio doktor gecikme bence yoksa bir ay beklersin

canım bende dün gece yüz üstü yatarken öyle bi süre hissettim anlamadım hamile kalırsak eğer böle olmuştu diye yazarız:))

bebeim üzme tatlı canını neler görüyoruz neler Allahım başka dert vermesin dert veripte derman aratmasın.

ya belirtiler bu kadar ayni olurmu,ayyyy heycanlandim bak simdiii
insallahhhh cnm insalllahhhhhhhhhhh

ya belirtiler bu kadar ayni olurmu,ayyyy heycanlandim bak simdiii
insallahhhh cnm insalllahhhhhhhhhhh

Ben ilk hamişliğimi düşünüyorumda göğüslerimde çok ağri vardi belimde ağrivardi normalde tansiyonum 8/9 dur ama belirtilerinde 14 kadar cikti vallahatirladiklarim bunlar valla

Kizlar benkacar oğlumu uyutmam lazim sonra kocişle randevum var öptüm sizleri benim için dua edinn hepinize iyi gecelerrr hepinizi seviorummmmmmm

Ben ilk hamişliğimi düşünüyorumda göğüslerimde çok ağri vardi belimde ağrivardi normalde tansiyonum 8/9 dur ama belirtilerinde 14 kadar cikti vallahatirladiklarim bunlar valla

ben ilk hamisligimi hic hatirlamiyorum yaaa..
benimde oglumu yatirmam lazim..gorusuruzz
yarina yeni umutlarla insallahhhhhh

Canim herseyde bi hayir vardir uzme kendini adetin 3. Gunu doktora gitmeye baslamalisin cunku 4-5 gibi klomene baslatio doktor gecikme bence yoksa bir ay beklersin

canım ya yarın adetimin 4. günü yarın gitsem olurmu birde ben cuma günü tatile gidiyorum tedavi yaparsa yarım kalmazmı

Süper süper şimdiden böyle dedene. Ben işte geçen ay meğersem kimyasal gebelikmiş benimki gülme ama değerim adeti 3 gün geçinceydi yine 10.82 bizim tabi hiçbişeyden haberimiz yok doktor da hamilesin allah analı babalı büyütsün demez mi salak gibi sevindik. Değer düşük gelmişti bana ama geç döllenme olmuştur sıkıntı olmaz dedi sonra 2 gün sonra regl oldum. Neyse benim bu yaşadıklarımdan çok farklı olduğu için seninki sevinmelisin.onun için anlattım.

anladım canım değerim iyi o zaman yeni bir gebelik için rahatlattın beni tşk ederim:KK66::KK66::KK66::KK66:

cnm olumsuz düşünme bütün kalbimle diliyorum inş. hamilesindir hayırlısıyla
cümleten canim

öyle kaybetme umudunu cnm belkide bebişin şu anda seninledir onuda kendinide üzme..rabbim en başta biz olmak üzere bütün isteyen kullarını evlat sahibi etsin bak gör burda elele kolkola mutlu çıkacağız öyle hissediyorum
hayirlisi bakalim yine de ümit etmek istemiyorum
Canim dr. Dediki almanyadaki ablan senin icin calissin didinsin hatta cocugunada o baksin dedi yoksa iyilesmessin dedi :)))) keyiflen die yazdim hee

Canimcim iki koltuk altimdada ödem+ lenf bezi büyümesi +enfeksiyon + birinde 9.8 mm diğeeinde 11 mm bisi cikmis ilac tedavisi verdi bir hafta sonra tekrardan usg cekinicem
Böle canim
Valla sen nasilsin ablam
bu saatte ne aiyon kis mesain baslamadimi

yok canım benım durum karışık biraz henuz kesın bır durum yok hafta sonu kanda negatif çıktı biraz karışık bi durum cuma günü kesinleşecek inşallah
dahaa hicbirsey kesin degil bozma moralini

Sicaklardada hic cekilmio dimi arkadaslar benim bat 28 daha yumurtam yeni gelisti yeni cstladi sanirim bu aksam calisma gunu :)) döllenir insallah
sende bu cene oldukca cok is güc beklersin kapa pc yi bakiyimmmm

bencede basla hemen
canım ya yarın adetimin 4. günü yarın gitsem olurmu birde ben cuma günü tatile gidiyorum tedavi yaparsa yarım kalmazmı
bence tatilde daha iyi sonuc alirsin en azindan stresin olmaz tedavi zaten ilacini alacan calisacan bacim bence git sen dr a

Son düzenleme:
kizlar sohbetinize doyum olmuyor ben gidiyomm iyi geceler rüyalariniza ak sacli sakalli dedeler gelsin bebislerinizin ismini söylesin

X