Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Selam kizlar naber nasilsiniz bi hamile daha varmis topikte hayirli olsun simdiden
Bat in kac gun gecmisti

ben daha yumurtlama dönemine girmedim...daha var anlıyacağın...
benimde 9 gün var ama bilmiyom bir garibim

canim kardesim git iyi bir dinlen belki dr.ada gerek kalmayacak sana özelmesajdan gelismeleri yazarim bendw nazdan umutluyum kendimi bosverdim neyse canim dr. a gidersen yaz tatildede doyasiya tadini cikar umarim döndünde her sey daha güzel olur agustos topigi acildi canim ama nasip belki burdan belki ordan devam ederiz önemli olan topik degil bizim beraber olmamizcok öpüyorum kendine iyi bak

heyy maşallah be topik hamile kaynıyor
tebrik ederim canımmm sağlıkla al kucağına

bir bizmi kaldik kisssssssss

kızlar ben adet oldum bu ay yine olmadı ben ağustos ayına taşınacam
cnim yaninda bana da bir sandalye ayir canin sagolsun üzulme tatlim

Kizlar gec dollenme nasil oluyor?
eger 28 günde adet olan biri 14. günde yumurtasi catlar yok bu catlatmayi 1-2 gün sonra yasarsa gec döllenme olur galiba sanirsam

kis ben umidi kestim diyon duymuyonmu kankaaaaaa

Çenebaz seniii günde kac kişiyle mesajlaşiosun bakim beni aldatiomusun yoksa bebemmmm
seni aldatirmiyim ilk göz agrim sabah senden sonra mesaj kutumu bile bosalttim haber verirsin diye

hamiş haberlerini duydukça morelim düzelio açıkcası birazda hırslanıorum

bende yapıcam bende bi daha ki ay

regl bitsin doktora gidicem yumurta takibi içinde ne zaman gitsem kaç gün sonra onu
kestiremiorum:44:

pembe maviye gidicem önceden acıbaddeme gidiodum ama eşim doktoru beğenmedi

yine stres oldum yaw

Canim benimkide cok kiskanc hayatta calistirmaz beni :))bende calismayi dusunmuorum zaten benimki oglak burcu tum ozelliklerini tasio valla

Tombişcim boşuna dememişler sona kalan dona kalır die hem daha dur sen asıl 10 gün sonra buranın halini düşün sen ben kristal

hoşgeldin batdaşım kristalim nörüyon gıı nerdeydin bugün

ağustos topiğini açmışlar haberiniz yokmu canım

Son düzenleme:
Kizlar ben eskiyi okuyup yavas yavas araniza katilicam

hayırlısı böylemiş tatlım bari bu ay olsa artık sen ne yaptın cnm

bizimkinin isi bitmis bana müsade aksam yazisiriz artik kendinize coooooooooooooooook iyi bakin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…