Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Melek, hugocuk, zozdemir bugün duyduk işte, ya 2 kişi daha vardı, nickleri unuttum kızlar yardımcı oluversenize :))

bide turktas81 vardı...biri daha vardı ama hatrlayamadım yaa çok sayfa var bakamadımda.
tal gelsede listeyi düzenlese 5 tane bebişimiz var bu ay

hep birlikte gidip test yaptıralım akşam :KK52::KK52::KK52:

özel hastanelerde yaptırınca 1 saat içinde veriolaar sonucu :KK35::KK35:

ayy çıldırdım vallaaa:KK37:

kı hani akşam bakılmıyordu sabah ilk idrarda diyorlardı

tatlım bende aslında beklicektim ama dün o kadar hamile haberi alınca dayanamadım bi bende deneyim dedim aksam evde test yaptım poztf çıktı şok oldum inanamadım bu sabah gttim işte kan testine oda pozitif çıktı ama hala inanmıyorum bi tuaf oldum

bana cevap veren olmadı herhalde kimse daha önce öyle bir akıntı filan görmemiş neyse

yok yok canım bekliyoruz tabi anca beraber kanca beraber. birazönce yine böyle içim ezildi gibi fena oldum çaycı dedi ki betin benzin atmış neyin var. YUPİİİİİİİİ :) bi de yokh cuğum dudaklarım başladı yine bak uyuşmaya burnum falan da sanki. bi de böyle boşlukta yürüyo gibiyim halim yok.

yaaa nazzz ben dayanamıycam galiba evde bi yedek testim var, bi kerecik deniyim bak nolursun :)))))
Söyle çabuk kaç para verdin çaycıya, ben daha fazla vericem banada bişeyler söylesin ahahahahah koptum ben yine yaaah :))9:KK52:

arkadaşlar belki 100 defa soruldu bu soru ama geçmişi çok fazla okuyamıyrm kusura bakmayın o yüzden bide ben sormak istedm eğer cevplayblrsenz sevinrm ama cevaplamazsanzzda sağlık olsun...
arkadaşlar benm adetm daha yeni bitti sat11 temmuz yumurtlama dönemm nette bazı sitede 24 temmuz bazılarında 28 temmuz yazıyo hangisi karar veremdm gerçi biz işi şansa bırkmıyrz çalışmalara devam am merak ediyorum o yumurtlama dönemnde kişilerde ne gbi belirtiler görünüyodu...???:97:

bata iki gun var ve sen hala bekliyosun inanamiyorum:))
eger cok gec dollenme diilse hamileysen cikarr,aynen ole ben 3 tane yaptim:)))
dedigin gibi hmm diilmisim diosunnn birakiyosun naapcan

Canım vallaahi bende kendime inanamıyorum desemmm, allah tarafından bir sabır geldi heralde, ama akıl gitti o nooolacak çok merak ediyorum:KK60::KK60::KK60:

kızlar hapinize çok çok teşekkür ederim darısı başınıza inşş. değerlerden anlıyorsanız daha dokra görünmadim değerim 1389 çıktı sizce nasıl ve ne kadarlıktır??

hayırlı uğurlu olsun canım çok sevindim darısı bizlerin başına inşallah.bak hamilelerin duaları kabul oluruş bol bol dua et şimdi sen bize:):):)

arkadaşlar 10 değer için ben olumlu düşünemiyorum artık geçen ay regli 3 gün geçe 10.82 idi değerim yok efendim geç döllenme yok bimlemne bi de doktor eşime ve bana Allah analı babalı büyütsün dedi bizi havaya soktu boşuna umutlandırdı üstüne regl oldum değer 0.65 oldu. kimyasalmış. şöyle yüksek güzel değer çıkmadıkça ben artık sevinmicem boşa

arkadaşlar 10 değer için ben olumlu düşünemiyorum artık geçen ay regli 3 gün geçe 10.82 idi değerim yok efendim geç döllenme yok bimlemne bi de doktor eşime ve bana Allah analı babalı büyütsün dedi bizi havaya soktu boşuna umutlandırdı üstüne regl oldum değer 0.65 oldu. kimyasalmış. şöyle yüksek güzel değer çıkmadıkça ben artık sevinmicem boşa

Doğru diyosun canım yaa, birebir yaşayan biri olarak...
Demekki öyle 5 le 10 la olcak iş değil demekki bu ben az daha oturayım yerimde :)))

Canım vallaahi bende kendime inanamıyorum desemmm, allah tarafından bir sabır geldi heralde, ama akıl gitti o nooolacak çok merak ediyorum:KK60::KK60::KK60:

aynen wallahi hepimizde gitti o akil,gun icerisinde nerelerimi kontrol ettigimi anlatsam oturur gulersiniz halimeee,bence bu ay bebis patlamasi yasicaz bu topikte ole doguyo icimeee

kız manyaksın valalhi. :) çok seviyorum seni. :) beni de dürtüyor bişeyler vallahi yaaaav akşamki test sağlıklı olur mu acaba? Yapacaksak ben de yapcam banane banane.. Bugün zaten bizim tombişcan yanlış okumuş senin için yanlışlıkla (yazık sonradan fark etti o da üzüldü) regl oldu demiş bukadar mail kalabalığında mailler karışmış. sen de tesadüf ortada yoksun. Çok üzüldüm ben geçmişi okuyorum okuyorum senin mesajı da göremiyorum. Neyse sonra olay açıklığa kavuştu. AAHHHH BATTAŞIM GETTTİİİİİ DİYEAĞLIYODUM BEN DE.
yaaa nazzz ben dayanamıycam galiba evde bi yedek testim var, bi kerecik deniyim bak nolursun :)))))
Söyle çabuk kaç para verdin çaycıya, ben daha fazla vericem banada bişeyler söylesin ahahahahah koptum ben yine yaaah :))9:KK52:

bana cevap veren olmadı herhalde kimse daha önce öyle bir akıntı filan görmemiş neyse

canim ne kadar var batina,yerlesme kanamasi olabiliyor bazilarinda benim mesela 9 gun var batima ve dun
cok az leke seklinde bi kahverengilik vardi cok az ama,insallah yerlesme kanamasidir

arkadaşlar belki 100 defa soruldu bu soru ama geçmişi çok fazla okuyamıyrm kusura bakmayın o yüzden bide ben sormak istedm eğer cevplayblrsenz sevinrm ama cevaplamazsanzzda sağlık olsun...
arkadaşlar benm adetm daha yeni bitti sat11 temmuz yumurtlama dönemm nette bazı sitede 24 temmuz bazılarında 28 temmuz yazıyo hangisi karar veremdm gerçi biz işi şansa bırkmıyrz çalışmalara devam am merak ediyorum o yumurtlama dönemnde kişilerde ne gbi belirtiler görünüyodu...???:97:

canim bi site var fertilityfriend.com
simdi her sabah ayni saatte 7 gibi dil altindan atesini olc ve degerleri hergun oraya gir
site ne zaman yumurtladigini gosteriyo bu ay ben bunu denedim cokta kolay
yumurtlama zamaninda su meshur beyaz akintidan olur uzayan kivamda ve kasiklarina agri girer

kız manyaksın valalhi. :) çok seviyorum seni. :) beni de dürtüyor bişeyler vallahi yaaaav akşamki test sağlıklı olur mu acaba? Yapacaksak ben de yapcam banane banane.. Bugün zaten bizim tombişcan yanlış okumuş senin için yanlışlıkla (yazık sonradan fark etti o da üzüldü) regl oldu demiş bukadar mail kalabalığında mailler karışmış. sen de tesadüf ortada yoksun. Çok üzüldüm ben geçmişi okuyorum okuyorum senin mesajı da göremiyorum. Neyse sonra olay açıklığa kavuştu. AAHHHH BATTAŞIM GETTTİİİİİ DİYEAĞLIYODUM BEN DE.

eneeeeeeeee görüyomusun 2 dk kayboldum asparagas haberler yayılmış hakkımda, neyseki yanlış alarm:KK60:
Canımm vallahi bende çok seviyorum seniiii, iki çatlak ne yakışır hamilelik bize ya :)))

Evet tabiki anca beraber kanca beraber,
Vallahi bak evde bir yedek testim var olurda krizim tutar gece yarısı mazallah falan diye yedeklemiştim,
2 tanesi de 5 liraydı zaten laf aramızda ahahah:KK9:

Ben onu yapim en azından, sonra zaten biliyosun buna inanmayıp beklemeye devam edicez çıkmadık candan ümit kesilmezmiş koskoca 2-3 günümüz var daha tatlımmmmmmmmm
:KK60::KK60::KK60:

Yaw bizde bu yerleşme kanaması da olmadı, pek bi kibar yerleşti bizimkiler heralde sağa sola çarpmadan, canlarım benim uiyy :)))

canim bi site var fertilityfriend.com
simdi her sabah ayni saatte 7 gibi dil altindan atesini olc ve degerleri hergun oraya gir
site ne zaman yumurtladigini gosteriyo bu ay ben bunu denedim cokta kolay
yumurtlama zamaninda su meshur beyaz akintidan olur uzayan kivamda ve kasiklarina agri girer

canm girecğim siteye teşşkr edrm saol yinede başka bişeylr varsa szde paylşrsanz sevinrm

canim ne kadar var batina,yerlesme kanamasi olabiliyor bazilarinda benim mesela 9 gun var batima ve dun
cok az leke seklinde bi kahverengilik vardi cok az ama,insallah yerlesme kanamasidir

Canım sen ne kadarlık hamilesin, ben kaçırmış olabilirim kusura bakma

X