Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

hoşgeldinn aramızaaa. gelsin bebikler

teşekkür edrim canım

çok hevesleniyorummm yaaa ama hevesim de kursağımda kalsın istemiyorum. bebişimi evlilik yıldönümümde doğurmak istiyorum...

şu adet tarihim geçsede test yapsam ben de...

teşekkür edrim canım

çok hevesleniyorummm yaaa ama hevesim de kursağımda kalsın istemiyorum. bebişimi evlilik yıldönümümde doğurmak istiyorum...

şu adet tarihim geçsede test yapsam ben de...

ayy ne güzel olurdu di mi

Canım ne yalan söyleyim ben idrar testlerine pek güvenmiyorum kan olacak arkadaş kan yalan söylemez.

bilmiyorum kafam karıştı baya ne yapsam:97:

işlaaa sen hamilesindir naz mooral olur bize en azından

ah bu eşler alırım ifadesi akşam gelsin hele bi

ben doktora gittim bi sorunyok dedi intihap vardı geçti gitti oda eşimede sperm testi yap dedi hala yapacak oyalıo beni bugün yarın yaparım diye aman hayırlısı ben üstüme düşeni yapıyorum

hayırlısı artık sizin başınıza güzel haberler verin bize

kızlarr ben çıkıyorum...geldiğim de birkaç hamile haberi daha duyarım inşallah.....

maşallah kizlar hamişleriniz var galiba hepsini tebrik ediyorum hayirlisiyla kucağiniza da almayi nasip etsin inşallah beklenmeyen kirmizilariniz da gelmesin hmm bu ardaa kirmizilari gelenler de üzülmeyin çalişmalara devam temmuz olmazsa ağustos o da olmazsa eylül ama sonunda olur inşallah temmuzdan ümidi kesenler ağustos topiğine bekleriz

kan testini ne zaman vericeksin

o topik açıldımı yaff ne çabuk way arkadaş dünyadan haberim yoq

yakında damlarım canım kendi adıma yanı :97:

kan testini ne zaman vericeksin

1 hafta daha beklemek istiyorum baktım hastalanmadım doğru doktora gitcem orda yaptırcam

ya canım daha önce 10 gün geciktiği de oldu sadece azıcık kanamam olup kesildiği de
hepsi pcodan çıktı test hep negatifti
napayım ben de umutlanıp sonra üzülmek istemiyorum:2:

haklısın canım benim bu ilk deneme ayım olduğu için tecrübesizim e ilk çocuğumda o gece oldu beklemek nasıl bir duygu bilmiyorum ama eminim çoooook zordur canım allah sabrını versin

yakında damlarım canım kendi adıma yanı :97:

1 hafta daha beklemek istiyorum baktım hastalanmadım doğru doktora gitcem orda yaptırcam

tabi canım en sağlıklısı o....ya bu basit idrar testleri ne çok insanı üzüyor ama bişi söyliimi ben ilk çocuğumda da doktorda idrar vermiştim hemen çıkmıştı hamile olduğum en iyisi adet gecikincedoktora gitmek sanırım

Canım sorma yaa yarını diken üstünde bekliyoruz resmen :))
İnşallah dediğin gibi olurrrr, kırmızıları görmek istemiyoruzzzzzz
Hoş bende regl belirtileri var ama belli mi olur gebelik belirtisidir bunnar belki :))
Ya birde idrar yollarında yanma olan oldumu belirtiler arasında resmen şu içim kasığım sızlıyo yanıyo, bugün böyle birşey yaşıyorum da ona göre gebeliğe yoracam
:))))

Bu arada şu fortel denen testten aradım dün bulamadım,
Regl' den 5-7 öncesi %99 doğru sonuç diyor yaa ne kadar doğrudur ki kullanan olmadımı kızlar aranızda..?
Bugün tekrar testi bulmaya çalışacağım, bakalım ne çıkacak şimdi bedavadan kan testi yaptırmayım :))

sağol canım banim yaaaa inşallah hepimiz hamile kalırız bu ay vallahi benim bir ay daha böyle strese gücüm yok.

ya sen çok komiksin güldürdün beni burda. bazınım demek ha :) benimkine desen tamam der bişey yapmaz o da ha aha ha aha aha aha:)

13 temmuzdu canım

az önce eşimi aradım bi atıştık o sperm testini yapmadığı sürece sadece bacınım dedim öpüşmek dahi yok

canım bana sorarsan bekleyelim gel birlikt ebeklicez bak söz

valal canım benim de öyle sanki göğüslerim de acıyo normalde hiçbir ay acımaz benim göğüsüm falansadece regl olduğum gün azıcık belim ağrır yorgun olurum falan oakdardı.

üşüttünmü canım belirtimi bilmiyorum ama ben üşütünce olur genelde idrar yakması:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…