Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlar geçmişi okumadımmm yeni hamişlerimiz mi varrrrrrrrrr:KK74::KK74::KK74:

Evet haklısınız geçmişi okumadan yazamıyorum valla :) 5 tane hamilemiz varmış ha. Hadi hayırlı uğurlu olsun inşallah.

öncelikle kristal bebek geçmiş olsun canım bezeler mi çıkmış koltukaltında ne olmuş üzüldüm. Aman ihmal etme ama bekleyebilecek birşey mi acaba sor da hamileysen ters birşey olmasın canım

angel-lıght angel evlilik yıldönümüz kutlu mutlu olsun

tombişcancım ne güzel ıslattınız akşam ha ruhsat olayını süper.

Aysen k hamileymişsin tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin

zozdemir çift çizgi gördüm yazmışsın hamilesin dimi harika yaaa dün çok bereketli bir gündü ben de mi test yapaydım acaba:)

turtas naber canım duyguların karışık olmasın tadını çıkar senin değerin de çok yüksekti hatırladığım kadarı ile ters birşey olsa böyle yüksek olmazdı nasıl kutladınız eşinle bir de yıldönümnüze denk gelmiş herhalde süper :) ayarlasan olmaz.

Melek 63 senden naber canım nasıl kutladınız evde eşinle

iyiyim canım sen nasılsın?heyecan mutluluk karışık yaşıyoruz bakalım.b-hcg değerleri hakkında fazla bilgim yok canım o yüzden onu düşünemedim.sen biliyorsan bundan faydalanmak isterim müsadenle:KK66:eşim dışarda yemeğe götürdü güzel bir yemek yedik bebiş daha şimdiden planları bozuyor tatlım onun sevincinden elele yürüdük dolaştık eve yorulunca geldik bende halsizlik yorgunluk gibi durumlar oluyor o yüzden kısa bitirdik:KK49::KK49::KK49:

Günaydın asenacığım naebr 5 tane oldu hamile ama bazıları bizim daha önceden tanımadığımz kızlar galiba. Hani listemizden kaç kişi var bilmiyorum. Listeden veya yeni fark etmez de hani kaç kişiydik kaçımız hamile olduk gibi düşünecek olursan diyorum :)

iim cnm sen nasılsın oo süperr yaa çook sevindimmm ayağım uğurlu geldii :)) inş hayırlısıyla kucaklarına alırlar benim gibi hüsran olmazlar inş :KK43:

Döllenmeyi görse daha ne isterizz sadece yumurtlama ile ilgili bilgi verebiliyorlar sanırım canım. Smear testi için regl olmamak gerekiyormuş yani ben mesela reglin son günü aldırtmıştım iltihap çıktı biraz normalde problemim yok iltihap falan reglin son günü diye çıkmıştır dedi doktor. Bir de içini yıkamamış falan olacaksın zaten içini yıkamıyoruz da böyle bazıları solüsyonla falan bişeyler fışkırtıyormuş içine temizlemek için öyle yabancı bir madde olmayacak. Bir de ilişkiye yeni girip gitmeyecekmişsin diye bliyorum smear testi için canım.

yok nazcım , smear testi vereceğim ikinci defa o nedenle gidiyorum yoksa hemencik gitmem bebek için ama hani bugün döllenme falan var der mi acaba :)

Inşallah canım . Allah snein de bu kez yüzünü güldürecek bak gör dimedi dime :)

iim cnm sen nasılsın oo süperr yaa çook sevindimmm ayağım uğurlu geldii :)) inş hayırlısıyla kucaklarına alırlar benim gibi hüsran olmazlar inş :KK43:

E geçen ay reglim 3 gün geçince yapmıştım pozitif çıkmıştı sonra da 2 gün sonra regl oldum ya ondan ne olacaksa iyice bir netleşsin sonra ben öğreneyim diyorum

asıl sen neyaptın yaa:KK57:
Kızım o kadar nasıl sabredeceksin hadi sen sabrettin diyelim biz meraktan çatlıcaz burda:KK1:
Bak bana daha beklenmeyen adet günüme 9 gün var ama bugün test alıp yapmamak için kendimi zor zaptediyorum:KK53::KK24:

Döllenmeyi görse daha ne isterizz sadece yumurtlama ile ilgili bilgi verebiliyorlar sanırım canım. Smear testi için regl olmamak gerekiyormuş yani ben mesela reglin son günü aldırtmıştım iltihap çıktı biraz normalde problemim yok iltihap falan reglin son günü diye çıkmıştır dedi doktor. Bir de içini yıkamamış falan olacaksın zaten içini yıkamıyoruz da böyle bazıları solüsyonla falan bişeyler fışkırtıyormuş içine temizlemek için öyle yabancı bir madde olmayacak. Bir de ilişkiye yeni girip gitmeyecekmişsin diye bliyorum smear testi için canım.

Keşke bişeyler dese evet bana ama göremez işte:KK31: yumurtlamamı söylesin bari gerçi bitmek üzere benim, yaa ben ilk jinekoloğa giderken hiç bişey bilmiyordum bir gün öncede ilişkiye girmiştik hemen smear aldı ve iltihap çıktı çok şaşırmıştım belirti de yoktu çünkü fitil verdi falan yeniden gel dedi bir ay geçti tatil nedeni ile bugün gidicem bakalım yumurtlama zamanım ama 3 gündür bişey yapmadık sırf test için inş iltihap çıkmaz bunda da

E geçen ay reglim 3 gün geçince yapmıştım pozitif çıkmıştı sonra da 2 gün sonra regl oldum ya ondan ne olacaksa iyice bir netleşsin sonra ben öğreneyim diyorum

hııı tamam o zamn haklısın canım:KK54:
ben bişiler yiyicm görüşmek üzere kızlr:KK39:

Ayyy maşşşalllhhhhhhhhhhhhhh kızıma :) ne güzel geçmiş. Vallahi değerler hakkında bildiğim tek şey hergün ikiye katlaması gerektiği katlana katlana gitmesi laazım ilk öğrendiğin anda mesela kaçsa bir sonraki kontrolde çok daha falza olması lazım düşerse (allah korusun sıkıntı var demektir) ya da diyorlar ki diyelim yavaş yavaş artıyor dış gebelik şüphesi falan olabiliryor yani ilk 3 ay yükselerek artacak 2000,3000 5000 tam bilmiyorum ama bukadar olunda kese görünüyor. Ilk üç ay mide bulantısı baş dönmesi ve diğer rahatsızlıkların nedeni bu değerin vücutta yüksek olması bebek bu ilk trimestir dedikleri ilk 3 ayda gelişiyor ya onun için şartmış bu hormon. Sonrasında da düşüyor bu değer. Bulantı vs geçiyor. Işte böyle canım hayırlısı ile herşey yolunda gidecek inşallahhhhhh.

iyiyim canım sen nasılsın?heyecan mutluluk karışık yaşıyoruz bakalım.b-hcg değerleri hakkında fazla bilgim yok canım o yüzden onu düşünemedim.sen biliyorsan bundan faydalanmak isterim müsadenle:KK66:eşim dışarda yemeğe götürdü güzel bir yemek yedik bebiş daha şimdiden planları bozuyor tatlım onun sevincinden elele yürüdük dolaştık eve yorulunca geldik bende halsizlik yorgunluk gibi durumlar oluyor o yüzden kısa bitirdik:KK49::KK49::KK49:

Ayyy maşşşalllhhhhhhhhhhhhhh kızıma :) ne güzel geçmiş. Vallahi değerler hakkında bildiğim tek şey hergün ikiye katlaması gerektiği katlana katlana gitmesi laazım ilk öğrendiğin anda mesela kaçsa bir sonraki kontrolde çok daha falza olması lazım düşerse (allah korusun sıkıntı var demektir) ya da diyorlar ki diyelim yavaş yavaş artıyor dış gebelik şüphesi falan olabiliryor yani ilk 3 ay yükselerek artacak 2000,3000 5000 tam bilmiyorum ama bukadar olunda kese görünüyor. Ilk üç ay mide bulantısı baş dönmesi ve diğer rahatsızlıkların nedeni bu değerin vücutta yüksek olması bebek bu ilk trimestir dedikleri ilk 3 ayda gelişiyor ya onun için şartmış bu hormon. Sonrasında da düşüyor bu değer. Bulantı vs geçiyor. Işte böyle canım hayırlısı ile herşey yolunda gidecek inşallahhhhhh.

sağol canım benim.dünkü değer 778,80 çıktı.perşembe günü yine bakalım dedi aile hekimim yükselemye devam edecek mi diye.cuma da jinekoya gidicez

Kızlar Günayydıınnnnn
Bugün pc'mde bakım yapılıyor o nedenle ne yazdıklarınızı okuyabildim nede konuyu takip edebildim,

Yeni gebe varmı dünden beri ne durumdasınız :))

Benim Bat yarın, sonunda saya saya gün geldi beeh, çok heyecanlııııııııı
:KK35:

günaydın canım yaaaaa valla saya saya bitti ama ben çok korkuyorum yaaaa tuvalette her an geldi gelecek gibi:KK43: öyle bir his var içimde valla. bilemedim. ne olacaksa olsun diyorum bazen ama bazen de diyorum ki ozaman bu çektiklerim boşunamıydı sinir stres. neyse bakalım hakkımızda hayırlısı çok heyecanlı bir bekleyişmiş yıl gibi geldi yıl. yarın öbürgün benim bakalım canımyav.

Kızlar Günayydıınnnnn
Bugün pc'mde bakım yapılıyor o nedenle ne yazdıklarınızı okuyabildim nede konuyu takip edebildim,

Yeni gebe varmı dünden beri ne durumdasınız :))

Benim Bat yarın, sonunda saya saya gün geldi beeh, çok heyecanlııııııııı
:KK35:

günaydın kızlar
toplantım var arada buraya bakmayıda ihmal etmiyorum ama:KK9:
benim bat yarın ama ben meraktan doğurcam burda :KK59:

X