Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

HADİ HAYIRLISI CANIM YAAAA BU AKDAR KONUŞUP KONUŞUP aLLAH KORUSUN Bİ DE Bİ REGL OLUP ADAYA VEDA ETMEK VAR KORKUYORUM VALLA. Bİ DE BİŞEY DEĞİL DE EŞİM HİÇBİR BELİRTİME İNANMAYACAK Kİ YALAN FLAN DA DEĞİLDİ VALLAHİ BİZZAT YAŞADIM BELİRTİLERİ. ACI ÇEKTİĞİMLE KALMAYAYIM DA BİR AYDIR SİNİR STRES TE CABASI . HAKKIMIZDA HAYIRLISI HAYIRLI SONUÇLAR VERİRSİNİZ İNŞALLAH HEPİNİZ.

günaydın kızlar
toplantım var arada buraya bakmayıda ihmal etmiyorum ama
benim bat yarın ama ben meraktan doğurcam burda

slm kader arkadaşlarım

sabah test yaptım hecanla malesef negatif çıktı

hastalanmadımda hala offf ne yapım ben şimdi ateş basıo şuanda benı bi akıl verin ufff

13 hastalanmam lazımdı 19 oldu tsetle negatif :97:

Süper süper şimdiden böyle dedene. Ben işte geçen ay meğersem kimyasal gebelikmiş benimki gülme ama değerim adeti 3 gün geçinceydi yine 10.82 bizim tabi hiçbişeyden haberimiz yok doktor da hamilesin allah analı babalı büyütsün demez mi salak gibi sevindik. Değer düşük gelmişti bana ama geç döllenme olmuştur sıkıntı olmaz dedi sonra 2 gün sonra regl oldum. Neyse benim bu yaşadıklarımdan çok farklı olduğu için seninki sevinmelisin.onun için anlattım.

bugünle 3 gün oluyor canım günüm geçeli

merhaba kk_bayansu,

bakalim canim - insallah ikimizde hamile kaliriz.. sende herhangi bir belirti falan var mi ? Hissediyormusun ben gibi garip seyler...

canım garip derken karnım şişti ve kasıktan belime doğru sancılarım var bide dudağım uçukladı ama bunun hamilelikle ilgisi varmı bilmiorum çünkü hiç dudağım uçuklamazdı
sende ne gibi belirtiler var cnm

günaydın kızlar
toplantım var arada buraya bakmayıda ihmal etmiyorum ama
benim bat yarın ama ben meraktan doğurcam burda

BaT'ı yarın olan arkadaşlar hadi hayırlısı inşallah kırmızılar görünmez yarın

HAY ALLAH RAZI OLSUN aLLAH AĞZINDAN DUYSUN CANIMMMM

Ne testi yaptın canım sen

Dün eşimle balkonda oturuyoruz dedim ki ben ''canım içine ne doğuyor? Dedim yani sence hamile miyim değl miyim anlamında sordum ben cevap geldi böyle gülümseyerek ''erkek'' dedi. Ayyy canım benimm yaaaa hamile olduğuma iyice inanmış ta bi de kız mı erkek mi onu soruyorum sandı. çok acıdım. Allahım ne olur onun bu hevesini kursağımızda bırakma sen mahçup etme beni yarabbim.

inşallah hamilesindir canım inşallah hamileyizdir

Canım ne yalan söyleyim ben idrar testlerine pek güvenmiyorum kan olacak arkadaş kan yalan söylemez.

[ı]idrar testi yaptım sabah eşim eczaneden alınan tek kullanımlık

Benım moralım bozulmadı ama eşim ilk defa sırtını dönüp yattı uyudu [/ı]

ayyy canım yaaa üzülme bende soruyorum bazen eşime..bence üçüz olucak çocuk odasına çift ranza alırız fln diyo=) üçüz babası olmayı kolay bişi sanıyor aşkım benim

idrar testi yaptım sabah eşim eczaneden alınan tek kullanımlık

benım moralım bozulmadı ama eşim ilk defa sırtını dönüp yattı uyudu

canım bence o sana trip yapmamıştır sen nasıl çift çizgiyi görmek istiosan ve göremeyince moralin bozuluosa o da öyledir
biz kadınlar ne kadar meraklıyız çocuk olmayınca hemen üstümüze alınmayı belki eşinden kaynaklanıyor baktırdınızmı

inşallah canım ama benim zaten pco olduğundan uzuyo bazen o yüzden gecikmesi de yetmiyo bana 10-15 gün geçmesi lazım ki ben acaba deyim

hadi 10 günde benden olsun sen en güzeli eylül gibi fln git doktora hatta dur hiç gitme doğurunca anlarsın nasılsa

kızlar merhaba bei de ararıza alırmısnız??

benim de beklenmeyen adet tarihim 26 temmuz. aralarda kasıklarıma batmalar oluyor.göğüslerimde değişklik

kızlar merhaba bei de ararıza alırmısnız??

benim de beklenmeyen adet tarihim 26 temmuz. aralarda kasıklarıma batmalar oluyor.göğüslerimde değişklik

hoşgeldinn aramızaaa. gelsin bebikler

Son düzenleme:
...
hadi 10 günde benden olsun sen en güzeli eylül gibi fln git doktora hatta dur hiç gitme doğurunca anlarsın nasılsa

ya canım daha önce 10 gün geciktiği de oldu sadece azıcık kanamam olup kesildiği de
hepsi pcodan çıktı test hep negatifti
napayım ben de umutlanıp sonra üzülmek istemiyorum:2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…