Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canım bana sorarsan bekleyelim gel birlikt ebeklicez bak söz

Yaaaa gerçekten mi Naz'cım, bekleyebilir miyizzzz?
Ben nedense o gücü bulamıyorum kendimde yaaa bir yanım saçmalama dur işte diyor diğer yanım durmuyor işte...
O zaman sen beni tut tamam mı canım, kız bana

Akşam düğüne gittim resmen oynamadım ya varsa bişey olmasın diye içimde patladı bütün roman havaları çifte telliler

yok canım yarın değil öbür gün . sağol eksik olma gel beraber bekleyelim birbirimize destek oluruz. Ayyy zaten sizler olamsaydınız ne geceler geçerdi ne gündüzler. Allah eksikliğinizi göstermesin başka hamile topiklerinde birlikte olalım yine inşallah.

ben seninle beklerim naz seninde bugündü galiba bat dii mi

üşüttünmü canım belirtimi bilmiyorum ama ben üşütünce olur genelde idrar yakması:26:

Evet benimde öyle canımm arada olur ama nedense bugün hatta şuanda çok şiddetli içim de böyle rahimmi orası kasık mı neresi bilmiyorum böyle bir agrı bir yanma var..
Göğüs ucum acıyor e şişler zaten, bir de evvelki gün regl sancısı gibi karnım sancımıştı işte dünle bugün geçti o, bugün bu yanma çıktı
Ne oluyor yav ne temmuzmuş anasını satayım elden ayaktan düştüm beeeee

:) çok tatlısın yaaaaa bebeği kuacağımıza alalım hele bir halaylar çekicez halaylar halaybaşı olucak tal :) çünkü bizi burda toplayan o :)

Canım benim inşallah bebe ve çocuk fuarlarrına gitçez birlikte, bebeğiim büyüyor topiği kurar patron oluruz kızzzz ahahahah

dün akşam (şimdi de az var) dudaklarım uyuştu. Bir de asansörde kulaklarım tıkandı (böyle tamsiyon düşmüş gibi)

merhaba kızllarrrr...
nasılsınız bugün varmı yeni haber. okadr çok yazıyorsunuz ki okuymaıom hepsini
zamanı geçiremiom ben ya kalbim fırlıcak gibi yernden. eşim dün gece çok güzel şeyler söledi o beni kızdırmak için söledi ama ben mutlu oldum göğüslerin kocaman oldu sığmıyo biyere, o ne öle kalemle çizmişsin gbi yeşil yeşil damarların var falan... oda biçok değişikliği faretti inş bebiş vardır ondan böledir.
bide kızlar sanki benm sol kasığım pıt pıt atıyo gibi gözseyirmesi gibi tuaf yaa.... batmalar falan oluyo. bide ıslaklık var sürekli. bunu yaşayan varmı?

:) çok tatlısın yaaaaa bebeği kuacağımıza alalım hele bir halaylar çekicez halaylar halaybaşı olucak tal :) çünkü bizi burda toplayan o :)

Ayyy inşallahhh ağzından bal damlıyorrrrrrrrrr canım bnm

Bizde bu belirtiler bitmezzz ben en iyisi öğle yemeğine çıkayım
Canlarım öpüyorum sizleri, öğleden sonra görüşürüzz
Bebişleri aç bırakmayalım dimiiiiiiiiii, haydi dağılın bakeeeeeeemm

inşallahhhhhh Allah ağzından duysun kızzzzzzzz. Kendi topiğimizin patronu olcaz he ? oohh ohhhhhhhhhhhh biz pimpirikliyiz ya ozaman da başlarız artık kız benim bebekte ağzında pamukçuk oldu boku sarıya döndü (Allah korusun) onları konuşuruz. :) ha aha ha aha aha aha aha .

Canım benim inşallah bebe ve çocuk fuarlarrına gitçez birlikte, bebeğiim büyüyor topiği kurar patron oluruz kızzzz ahahahah

dün akşam (şimdi de az var) dudaklarım uyuştu. Bir de asansörde kulaklarım tıkandı (böyle tamsiyon düşmüş gibi)

naz bndede var o uyuşmalar yaa... sanki böle bayılacakmışım gibi gelio bazen. şu 2 gündür öle bi acıkıyorum ki camış gibi yiyom habire tıkıom ağzıma bişiler.
bnm bide bacaklarım çok sızlıyo acaba nedenki? yoksa bebek mi var

afiyetler olsun hepinize

kız yeminlen benim de bacaklarım öyle sızlıyor ki dün erkenden yattım yazacaktım size ne alaka dersiniz diye yazmadım ama sızım sızım bacişlerim

hayırdır inşalllahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

canım maşallah belirtilerin epey aşikarmış demekki. bende de kasıklarda batmalr oluyor midem ekşiyor ama şu göüslerdeki damarlanmayı anlamadım. ben de yok sanırım. nasıl bir şey buuu . bir de senin beklenmeyen adet tarihin ne zaman

benimde dün gece dizden aşağısı uyuştu iice kendimi dinler oldum

hep bunlar bu bebişlerin yüzünden
valla ben hamiş moduna geçtim gibi sanki engel olamıyom kendime
bide bide belirtiler bukadr çabuk çıkarmıki varsa bebiş 3 haftalık oluyo şimdi. göğüsler, damarlar, ıslaklık, halsizlik, uyuşmalar , baş dönmesi, bacak ağrısı, bide yumuşaklık var vajinamda (

terbiye falan kalmadı valla ama bu yolda herşey mubahtır demi

canım 25 temmuz merakla gelsin istiyorum test yapımda bebişimle zaman geçiriyim diye...
inşallah belirtiler gerçektir. o kadar çok kendimi dinler oldum ki hemen herşeyi faredip araştırıom. bide eşimn faretmesi bazı şeyleri daha bi heycanlandırıyo beni.
rabbim boşa çıkarmasın inş. ümitlerimizi....

selam kızlarr kaç gündür yoktum geçmişi de okuyamadımm... nasılsınız.. var mı yeni hamiş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…