Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

emin olki deryada beni bir daha hic unutamiyacak bunu nasil dedim ya mahvolacak musluklari kapattim artik su bile damlamaz bende ona dün dogururken bana mi güvendin dedim orayi hic acma icim yaniyor aklima geldikce
canım benim yaaaa :KK59::KK59:
bu arada ohhh iyi demişsinnn valla diorum ya sana onlara inatt doğur şu çocuğu :KK52::KK52: uğraş didin beni dellendirmeee yoksam gelirim oraya bakkkkk sonra benden hamiş kalırsınnn :) :KK52::KK52::KK52::KK52:

sana sonsuz katılıorum canımmm hayatta kendin için çalış didin sonra başkası faydalansınnn bana terss
o nedenle ne yap ne ett tedavını sürdür gerekirse tüp bebek yap

deniz çok güçlü bir kadın isteyip de yapamayacağı birşey olduğuna inanmıyorum.hayal kırıklığına uğramamak için karamsarlaşıyoruz aslında.yumurtaları çatladığı için çok şanslı o kadar büyümüşlerdi ki kist diyordu ama bak çatladı.umut her zaman vardır.allah istedikten sonra şartlar ne olursa olsun olmayacak bir şey yok.allah hepimize hayırlısını versin.hepinizi çok seviyorum gönlünüzden geçenleri rabbim versin en kısa en hayırlı zamanda

amin canım sen doğal yollamı uğraşıosun bu arada eşinde gençmiş daha sizinde inşallah kolaylıkla olurr ilk gecede hamiş kaldığına göre:)):KK1::KK1:

evet cnm doğal yolla henüz daha yeni başladık zaten eşim genç evt 2 yaş var aramızda en çokta o istediği için düşündüm 2. bebeği Allah kısmet ederse inşallah:KK49:
canlarım kahvaltı yapmam lazım acıktım bir süre yokum sayfam açık kalacak gelirim işim bitince öptüm hepinizi:KK54::KK54::KK54:

git tabi canım iki canlısın sen bak kendine:KK70:

deniz çok güçlü bir kadın isteyip de yapamayacağı birşey olduğuna inanmıyorum.hayal kırıklığına uğramamak için karamsarlaşıyoruz aslında.yumurtaları çatladığı için çok şanslı o kadar büyümüşlerdi ki kist diyordu ama bak çatladı.umut her zaman vardır.allah istedikten sonra şartlar ne olursa olsun olmayacak bir şey yok.allah hepimize hayırlısını versin.hepinizi çok seviyorum gönlünüzden geçenleri rabbim versin en kısa en hayırlı zamanda
canımcımm ağzından bal damlıo valla evet çok büyümüşlerr diorum ya neyse beslendin onları :) inşallahh tutmuştur
aminn canım bizde seni sevioruz bebişimm.. daha doğrusu hepinizi tanıdıkça bağlanıorum :))

kasıktan bele doğru derin bi ağrım varrr yaaaa:95:
ateşimde yükseldi 36.8 oldu:26:

sibel senin belirtiler battan kac gün önce baslamisti nelerdi

bat'tan 10-15 gün önce başladı canım.ilk önce göğüslerim çok sızlamaya başladı.karnım şişti ama ben bunları adet olucam diye yordum fakat adette bu kadar erken başlamıyordu.kasıklarımda batmalar oldu kesik kesik ara ara.ateş basmaları oldu ki ben böyle olmadım hiç eşim bile dedi.burda göğüsde damar falan okudum merak ettim kendiminkine baktım sağ göğsümdeki damarı yeni farketmiştim göğüs ucu etrafındaki halkanın üzerinden mor gibi damar belliydi ve göğsümün diğer bölümünde de belirgindi.gaz sorunum oldu ama gaz bat'a daha yakındı 3 gün öncesinde oldu.

güclülük ne ki para pul kariyer hersey olabiliyor calisinca ama bazi seyler sadece allah isterse oluyor yada ben öyle düsünüyom
hem bebişimi hem sevgili arkadaşımı düşünebilirim sanırım tombisim

ay canim düsün bakalim bende hepinize en iyi dileklerimle hoscakalin demeyi düsünüyom kahvem bitince

bat'tan 10-15 gün önce başladı canım.ilk önce göğüslerim çok sızlamaya başladı.karnım şişti ama ben bunları adet olucam diye yordum fakat adette bu kadar erken başlamıyordu.kasıklarımda batmalar oldu kesik kesik ara ara.ateş basmaları oldu ki ben böyle olmadım hiç eşim bile dedi.burda göğüsde damar falan okudum merak ettim kendiminkine baktım sağ göğsümdeki damarı yeni farketmiştim göğüs ucu etrafındaki halkanın üzerinden mor gibi damar belliydi ve göğsümün diğer bölümünde de belirgindi.gaz sorunum oldu ama gaz bat'a daha yakındı 3 gün öncesinde oldu.

aynı beni anlatmışsın bacım
peki böyle kasıktan beline doğru ağrı giriomuydu benim az önce girdide duramıyorm yerimde:KK8:

canım benim yaaaa :KK59::KK59:
bu arada ohhh iyi demişsinnn valla diorum ya sana onlara inatt doğur şu çocuğu :KK52::KK52: uğraş didin beni dellendirmeee yoksam gelirim oraya bakkkkk sonra benden hamiş kalırsınnn :) :KK52::KK52::KK52::KK52:

ben yine uzuldum ona benim kardesim benim kizim gibidir o cok kücük evlendi türkiyeden birini getirdi adamin meslegi yok 3 cocuk yani zor ama evin incisi annemle babamin birtanesi onlarin istedini yaptiya madalyalandi sanki izin zamani biletler ates pahasi dün öyle soguk konusunca napalim gidemiyecez dedi icim acidi ama dur demenin zamani gelmisti sonra annem aradi aklinca nasihat veriyor onada actim agzimi susutu esim hep derki fazla iyilik enayiliktir haketmeyene der hakli ama kardes iste ne deyim

çalışıyormusun evdemisin sen canım?
yok canım çalışmıorum evlenmeden önce postanede çalışıodum :)
ama evde bi ara yani boğum yapana kadar takı yaptım hemde sattım görümcem öğretmendi okullara falan gidip satmıştım :) bayağıda kazanmıştım varya :))

canımcımm ağzından bal damlıo valla evet çok büyümüşlerr diorum ya neyse beslendin onları :) inşallahh tutmuştur
aminn canım bizde seni sevioruz bebişimm.. daha doğrusu hepinizi tanıdıkça bağlanıorum :))
bende siziiiiiiiiiiiiiiii

kasıktan bele doğru derin bi ağrım varrr yaaaa:95:
ateşimde yükseldi 36.8 oldu:26:
canim adetten sonra baslayan ates ölcümüne göre ates anlam kazaniyor ne zaman yükseldi ne zaman düstü vs..............

ben yine uzuldum ona benim kardesim benim kizim gibidir o cok kücük evlendi türkiyeden birini getirdi adamin meslegi yok 3 cocuk yani zor ama evin incisi annemle babamin birtanesi onlarin istedini yaptiya madalyalandi sanki izin zamani biletler ates pahasi dün öyle soguk konusunca napalim gidemiyecez dedi icim acidi ama dur demenin zamani gelmisti sonra annem aradi aklinca nasihat veriyor onada actim agzimi susutu esim hep derki fazla iyilik enayiliktir haketmeyene der hakli ama kardes iste ne deyim
sende haklısın canım ne diim valla sana özelden mesaj atıcaktım ama özel mesaj kapasiten doluymuşş emizle biraz:)

arkadaşlar ben kaçar birazdan doktora gidicem hepinizi öpüyorum seviyorum canlarım benimm kader arkadaşlarım :))) kendinize iyi bakınn

yok canım çalışmıorum evlenmeden önce postanede çalışıodum :)
ama evde bi ara yani boğum yapana kadar takı yaptım hemde sattım görümcem öğretmendi okullara falan gidip satmıştım :) bayağıda kazanmıştım varya :))

bak bi ortak noktamız daha bende elektronik teknikeriyim eşimle meslektaşız fekatt çalışmama zin yok herşeyimiz 4.4lük tek anlaşamadığımız konu bu beni çalıştırmıyor aşırı kıskanç ben işe gidersem ve orada biri bana iltifat fln eder gözü takılır yada bekar sanıp salça olur diye ödü kopuyor tabi 5 yıldır artık pes ettim bende çocuk doğurup ev kadını olmaya karar verdim demekki o kdr güçlü ve dediği dedik bi kadın değilim yani kavga ederiz diiye ödüm kopuo çok seviyoruz birbirimizi ondan galiba:KK69:

Evet haklısınız geçmişi okumadan yazamıyorum valla :) 5 tane hamilemiz varmış ha. Hadi hayırlı uğurlu olsun inşallah.

öncelikle kristal bebek geçmiş olsun canım bezeler mi çıkmış koltukaltında ne olmuş üzüldüm. Aman ihmal etme ama bekleyebilecek birşey mi acaba sor da hamileysen ters birşey olmasın canım

angel-lıght angel evlilik yıldönümüz kutlu mutlu olsun

tombişcancım ne güzel ıslattınız akşam ha ruhsat olayını süper.

Aysen k hamileymişsin tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin

zozdemir çift çizgi gördüm yazmışsın hamilesin dimi harika yaaa dün çok bereketli bir gündü ben de mi test yapaydım acaba:)

turtas naber canım duyguların karışık olmasın tadını çıkar senin değerin de çok yüksekti hatırladığım kadarı ile ters birşey olsa böyle yüksek olmazdı nasıl kutladınız eşinle bir de yıldönümnüze denk gelmiş herhalde süper :) ayarlasan olmaz.

Melek 63 senden naber canım nasıl kutladınız evde eşinle

X