Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Vallaaaa inşallah öyledir yok içmiyorum ablacim tamam artik böle hasta hasta geceyi nasil geçireceksem bilmem :)) iğneyide vurulmam şartti yoksa kiste cevirirmis dooktor artik dayancannn dedi :))

eeeeeeeeee artik bebek icin biraz disini sik canim insallah bu sikintilarin müjdelerle döner sana

Ahandaaaaa bi hamişimiz teşrif etti :))
Eeeeee tuksat düşüncelerini alalimm nasil gidio bakalim

Aaaaaa insallah hamis kalirsinn ben seni aysen ile karistirdim :)). Herhalde dun aksamda biri beni hamis zannetmis hepimiz kafayi yedik hamislikten herkezi hamis zannedioruz :KK66:))

:KK1:inşallah canım senin bat ne zamn varmı belirti vs:nazar:

Canim ben dün çatlatma iğnesi oldum bat 28 senin durumlar nasil

aaa benimde 28 BATDAŞ mı olduk şimdi seninle:KK1:
fazla bi belirtim yok olanıda ben kendim yaratıyorum galiba yalnızca karnım şiş ve dudağım uçukladı hiç olmazdı ama :18:

günaydin sibel nasilsin

günaydın denizcim iyiyim sen nasılsın.geç yazdım kusura bakma saat erken iken geçmişi okuyayım dedim.olanlardan haberim olmadan yazmayı sevmiyorum naz gibi takıntılıyım ben de.birkaç hamiş daha olmuş ne güzel.sıradaki herkes öyle gelir inşallah.sen nasılsın tatlım ruhsatı aldın yımırtaları çatlattın bekliyoruz hayırlı haberlerini

ooo günaydın kızlar, sabah sabah herkes burda :)

dün evlilik yıldönümümüzdü hiç giremedim, yeni hamişlerimiz kimler bakalım :)

canım dün bizim de ilk yıldönümümüzdü bebiş haberi hediyemiz oldu çok mutluyduk.allahım kucağımıza almayı da nasip eder inşallah:KK49::KK49::KK49:

aaa benimde 28 BATDAŞ mı olduk şimdi seninle:KK1:
fazla bi belirtim yok olanıda ben kendim yaratıyorum galiba yalnızca karnım şiş ve dudağım uçukladı hiç olmazdı ama :18:
Evet canim öle oldukk aslinda başka ortak noktalarimizda var :)) ikimizde ikinciyi düşünüyoruz sen 24 ben 25 yasindayim :))

canım dün bizim de ilk yıldönümümüzdü bebiş haberi hediyemiz oldu çok mutluyduk.allahım kucağımıza almayı da nasip eder inşallah:KK49::KK49::KK49:

Canimm iki mutlulugunuda tebrik etmek istiorum..senin adina çok sevindimmm sende doğal yollami kaldin yoksam klomen falanmi kullandin merak ettim
Eeee artikkk nazlannnnn şekerimmm hamişliğin tadini cikarrr kaç haftalikmiş baktirdinmi

Ablacimmm atlass okyanusummm benimm sen neler yaptin die sordum ama görmedin galiba :))
Merak ettim nasil 27 mm e ulaşmus kiz yumoşlarrr neyle besledin onlariii bakimmm

Herşeye dişimizi sıka sıka diş kalmadi be ablaaa :))
Sen neler yaptin yumoşlar nasill bakimm
benim umudum yok canim atesim stabil hala zaten bir daha da denemjiyecem bu strese gelemiyorum

günaydın denizcim iyiyim sen nasılsın.geç yazdım kusura bakma saat erken iken geçmişi okuyayım dedim.olanlardan haberim olmadan yazmayı sevmiyorum naz gibi takıntılıyım ben de.birkaç hamiş daha olmuş ne güzel.sıradaki herkes öyle gelir inşallah.sen nasılsın tatlım ruhsatı aldın yımırtaları çatlattın bekliyoruz hayırlı haberlerini
bu takintilariniz beni deli ediyor valla valla hamis cogalmis bende okudum ama cogunu tanimiyom ruhsati aldik gece kutladik ondan giremedim topige yumurta isi bu son maceramdi zaten kendimi hazirladim ben sizin kadar sabirli olamam ama alistim simdiden bir sey beklemiyom zaten bebis gelmesse bende beklemeyecegim

Allahimm herbi hayirda sikinti çekmek zorundamiyimmmmmmmmmmmmmmm

Evet canim öle oldukk aslinda başka ortak noktalarimizda var :)) ikimizde ikinciyi düşünüyoruz sen 24 ben 25 yasindayim :))

aaa kankam benim:KK70:
ilk çocuğun kaç yaşında canım ben baya erken evlendim çünkü benimki 4 yaşında :KK4:

Ahandaaaaa bi hamişimiz teşrif etti :))
Eeeeee tuksat düşüncelerini alalimm nasil gidio bakalim

slm tatlım geçmişi okuyarak geliyorum geciktim özür :KK3: çok güzel kristal anlatamam ama korku var içimde sonlanmasından çok korkuyorum hayallarimi kuramıyorum bir yandan tadını çıkarmak istiyorum karışığım aslında.doktora gidip görmeden içim rahat etmicek 2.testen sonra doktora gidicez bakalım artık kısmet.böyle karamsar olduğuma bakma aslında mutluyum ama o korkuyu atamıyorum burda okuduğum bazı şeyler beni tedirgin ediyor

Ablacimmm atlass okyanusummm benimm sen neler yaptin die sordum ama görmedin galiba :))
Merak ettim nasil 27 mm e ulaşmus kiz yumoşlarrr neyle besledin onlariii bakimmm

yazdim ama gelmedi sanirim ben zor catlattim dedimya bir haftada hergün dr. da acillerde süründüm j. ile konustuk dün sanirim vazgectik ben sikintiya gelemem bu ayin sonu belli olur ama herseye hazirim ben hem oyalanacak bir seyler bulurum amaaaaaaaaaaaaaa varsin olmasin cokta tinnnnnnnnn

Canim umudunu kesme hemennnn aşilama falan yaptirirsinn bak yumurtalarinda sorun yok ilaçlara yanit verio en azindan ona sevin hem nedemek daha denemicem falannn valla kiziorum pes etmek yokkkkkkk öyle herkesin lafina bakim daha yapmamazlik olmas seni senden iyi kimse bilemezz o bebisi nasil istediğini cok iyi biliorum ama bence yasin ilerlemeden eğer olmassa aşilam tup bebek falan dene canim hemen keztirip atmaa ben hepimiz cok üzüluruz
Bu arada dun doktora atesi sordum kisinin normal atesinden bi yarim derece oynarmiş

slm tatlım geçmişi okuyarak geliyorum geciktim özür :KK3: çok güzel kristal anlatamam ama korku var içimde sonlanmasından çok korkuyorum hayallarimi kuramıyorum bir yandan tadını çıkarmak istiyorum karışığım aslında.doktora gidip görmeden içim rahat etmicek 2.testen sonra doktora gidicez bakalım artık kısmet.böyle karamsar olduğuma bakma aslında mutluyum ama o korkuyu atamıyorum burda okuduğum bazı şeyler beni tedirgin ediyor

oohhh duygusallığımızda başlamış Allah kocalara sabır versin :KK1::KK1:

Oy oy oyy hamişlerimiz Allah size kucağınıza almayı nasip etsin.

Yaw hamişlerin belirtilerini okudukça kendimde de o belirtiler varmı diye düşünmekten kafayı yicem.

Kızlar bu işi yapmaya çalışmak değilde en zoru beklemek sanırım. Düşüne düşüne sıyırtık olcam. :KK53:

X