Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

tşk ederim canım.evet doğal yolla ilk denememizdi pek umudum da yoktu aslında ama ilk hemen olmaz diye düşündüm.bir siteden yumurtlama günümü hesapladım o günleri değerlendirdik gün aşırı olmak kaydıyla.oldu işte.testimi aile hekimimde yaptırdım sağlık ocağında.o 2-3 haftalık dedi cuma günü jinekoya gidicem bakalım durum ne bir sorun var mı herşey yolunda mı görücez tatlım.

Yawww beni dellendirmeee sen şimdi boyle kendini avutmaya çalişiyorsun inan sonra çok pişman olursunnnnnnn ne olurrr biraz kardes sözü dinle pes etmeeee gayret gosterrrr çabalaaa çok üzüosun benii çokkkkk

kızma tatlım yapımız bu ne edelim.öyle deme son macera falan.yanlış anlama ama kız kardeşinin dediklerini unutamıyorum biliyor musun.onları düşün sağlıklısınız neden olmasın her türlü tedavi var vs.pes etme.daha bunların neticeleri gelmeden plan yapma bence nacizane fikrim.

Benimki 5.5 yaşinda bende tam 18 yasinda evlendim evlendikten 9 ay sonra hamis kalmiştim
benimkide ilk gece oldu anında yani ria taktırdım sonra baktım oğlum büyüdü ve şımarıklığı had safhada dedim eee kızım hadi sonuncuyuda doğurmanın vakti geldi.yoksa ben 35 yaşında fln düşünüodum 2.yi:))

oohhh duygusallığımızda başlamış Allah kocalara sabır versin

ayy sorma canım ağlaya ağlaya helak oldum dün durup durup başlıyor.sağolsun kocam çok ilgilidir normalde de bebişden sonra daha bir güzel oldu yaşasın hamişlik

yok canim ya umutsuzluk degil cok zaman kaybettim ben 3 ay deneyecem demistim 3 ay oldu dahasi yok ha kimseye aldirmam ben iste ben ates kontrolu yapiyorum ya ondan umudu kestim dedim

ohh ne güzell canımmm inşallah allah kucağına almayı nasip ederr bence biraz rahat olllll sıkma kendini benimde ilk hamişliğimde 8 gün geçmişti ben hala hastalanıcam die bekliorum göğüslerim çok ağrıodu belim ağrıodu ama hamişmişimmm :) 8 gün geçtiğinde kan testi yaptırmıştım 5 hafta 2 günlüktü :) şimdi 5.5 yaşındaaa...

yok canim ya umutsuzluk degil cok zaman kaybettim ben 3 ay deneyecem demistim 3 ay oldu dahasi yok ha kimseye aldirmam ben iste ben ates kontrolu yapiyorum ya ondan umudu kestim dedim
şimdi ateşineee başlatmaaa rahat oll kaç gidio ateşinn bu aradaa

emin olki deryada beni bir daha hic unutamiyacak bunu nasil dedim ya mahvolacak musluklari kapattim artik su bile damlamaz bende ona dün dogururken bana mi güvendin dedim orayi hic acma icim yaniyor aklima geldikce

ayy sorma canım ağlaya ağlaya helak oldum dün durup durup başlıyor.sağolsun kocam çok ilgilidir normalde de bebişden sonra daha bir güzel oldu yaşasın hamişlik

bi elin yağda bi elin balda keyfini çıkar canım maşallah sana

ateşin kaç çıkıyor tatlımda umudu kestin.hem öyle birkaç derece fark gerekmiyor bildiğim kadarıyla.0,1-0,3 arası bir değişim olması lazım.stres yapma da çalışmalara bak sen.şimdiden baskıya soktun yımırtaları rahat bırak dolaşsınlar tüplerde buluşsunlar kaynaşsınlar

35 te çok geç beee güzzelimm şimdi tam vaktii bak ben 2 yıldır uğraşıorumm 2. olmuo allah vermesse vermio belkide ömrüm boyunca tek çocuğum olucak gönül ister 2-3 olsun ama yok 3. klomen denememmm valla bakalım hayırlısııı:))

canımmm belirtiler nasıl gidio hoşgeldin bu aradaaaa bat ne zamandıı seninn 2-3 gün girememiştim hep senimerak ettim hamişmisin die çok belirtiler vardı yaa

olur inşallah bitanem allah hayırlısını versin hepimize:97:

sana sonsuz katılıorum canımmm hayatta kendin için çalış didin sonra başkası faydalansınnn bana terss
o nedenle ne yap ne ett tedavını sürdür gerekirse tüp bebek yap

canlarım kahvaltı yapmam lazım acıktım bir süre yokum sayfam açık kalacak gelirim işim bitince öptüm hepinizi

şimdi ateşineee başlatmaaa rahat oll kaç gidio ateşinn bu aradaa
stabil yani ates kunusunda kimseyee laf söyletmeyecek kadar bilgim var bosver canim yaaaaaaaa hayirlisi

se bebisini düsün

canımmm belirtiler nasıl gidio hoşgeldin bu aradaaaa bat ne zamandıı seninn 2-3 gün girememiştim hep senimerak ettim hamişmisin die çok belirtiler vardı yaa

bosa bkleme o ev ödevini bitirmeden yasam belirtisi vermez bekle gelince belli edeer kendini tecrübe konusuyor

sibel senin belirtiler battan kac gün önce baslamisti nelerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…