Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canım profiline baktım bekar yazıo ? çokmu özel oldu

yok be fistigim benim esim alman biz 12 yil evli kalip bosandik ayni sirkette calisiyordu 11 ay sonra baristik yaklasim 3 yildir nikahsiz yasiyoruz bana istedini sor adi üstünde kendime deli tombik diyom ha hic de tombik degilim tombis köpegimin adi

anladım cnm walla dobra dobra konuşmak gerekirse bi an erkek sanmadım değil seni

Canım hoşgeldin, nerlerdesin ya bugün ortalarda yoktun,
Şurda batımıza kalmış 2 gün destek ol bana iyice telleri yaktım ben

naz ciktin sonunda ev ödevin bittimi okumalarin

Anca geçmişi okuyabildim cevap yazdığım anda son sayfaya gelip birdaha kaldığım yeri unutuyorum diye cevap ta yazamadım tek tek. Neyse güncel bilgilerden haberdar oldum ya çok şükür. Listede görmek için sabırsızlanıyorum bebişlerinizi takla atarken. Benim de 2 gün var dünden beri en sevdiğim yemekelri yiyemiyorum(psikolojikse helal edin ha aha ha ah:) ayıptır söylemesi dün sabah peynirden öğlen de köfteden öğürdüm resmen herzaman yediğim şeyler sanki yeni deneyecek gibi yememye cesaretim yok daha ağzıma götürmeden tiksiniyorum. Bugün de sanki yoldan geldim gibiyim uzun yoldan içim eziliyor böyle betim benzim atmış gibi herkes neyin avr senin diyor. Bi de böyle kulaklarımda uğuldama gibi bişey oluyor ani kalkınca. Ben sapıttım arkadaşlar bir kliniğe yatırın beni :) ha haa haa ah erenköy de yakın gerçi bana ruh ve sinir hastalıkları :) bi de midemde çok gaz var (o da mı psikolojik haaa o da mı erkekseniz ona da psikolojik deyin. Neyse ablamda çok vardı ondan biliyorum ilk gününden beri gark gurk güvercin gibiydi. Gaz yapacak hiçbirşey yemedim ama ben de öyleyim.

hadi ya kimdi o tatlım ya neler dedi ki

canim progestoranin kac mg kullaniyorsun

Mrb canım
vallahi arkadaşın yerine bakıyorum ya bu hafta da açamadım açınca da geçmişi anca okudum.
Naber. Vallahi kız yaaaaa 2 gün kaldı şuna bak nasıl dayanıcaz hadi 2 günün geçmesine dayanırız da hadi diyelim ki regl olmadık nasıl teste dayanıcaz ayyyy buna da kalp derler kalppp
canım hoşgeldin, nerlerdesin ya bugün ortalarda yoktun,
şurda batımıza kalmış 2 gün destek ol bana iyice telleri yaktım ben

Yaaaa sorma dün araya erkek kaynadı ya tombişcan hakkından geldi valla eşime söyledim aferin helal olsun kıza dedi :) bi lafıyla gitti ya ha aha aha haa ah aaha h:)

canım benimde son adet tarihim 30 HAZİRAN bkalım önce kim hamiş kalcak

Ha aha ha aha aha ah bitti bitti arada yer yarılsa cevap yazamıyorum yaaa takıntılıyım kızım ben seni uyarmıştım ha aha aha ha ah:) nasılsın?
agrim yok iyiyim insatin ruhsatini aldim sevincliyim bahce düzenini yetistiecem ayin 29 u teslim gelsin yeni isler esim ve babasi soka girdiler eksik var diyorlardi hep ama yokmus bürodayim bir kac günlük isim var amelelerimle kutladik öglen yemekte son gelismem catltmadan sonra masa alti gögüs incelemesi

hadi ya kimdi o tatlım ya neler dedi ki
uzun hikaye tatlim dün aksami komple oku melegim

Canım iyiyim sen nasılsın?
Ben cuma günü dayanamayıp dandik bi test alıp yabtım,
Tabi tek çizgi, beklenen son
Ama dedim ya test dandikti yoksa ben idararıma güveniyorum
Neyse şimdi kaldı 2 gün, baksana arkadaşların 2 gün önce yada tam bat gününde çıkıvermiş,
Ben şimdi şu fortel midir nedir ondan bulup önümüzdeki 3 gün denemeyi düşünüyorum :))9 ahaha

Allahım sen aklımı koru :))
Bu arada regl belirtileri de tam gaz devam
:84:

işim uzun desene tombigim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…