Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Tal hanımcım ellerim titriyor yazarken 1 hafta sonra 1 test daha yapılacak ama 778,80 B-HCG ile kan testim pozitif çıktı:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:hamişim hamişşşşşş

selam kızlar bugün jinekoloğa gittim keseyi gördük :KK49: tam 4 hafta 5 günlük hamileymişim :KK49: 10 gün sonra kendisinide gösterecekmiş inşallah :nazar:
darısı isteyen herkesin başına
eskilerin lafına baktık
bilmiyorum ondan oldu veya tesadüf oldu ama kupa tutmuştuk hamile kaldım :KK49:
tesadüfte olabilir tam bilmiyorum sadece yaptığımı yazdım size
allah herkese nasip etsin bebişçik :KK49:

maşallah size bugün ne bereketli bir gün böyle okudukça duygulanıyorum Allah ikinizinde bebeğini sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin öpüyorum canlarım:KK16:

bildiğim kadarıyla 3 hamişimiz var denizcim.inan çok dua ediyorum ilk önce sana versin güzel allahım.canım benim sen çoktan hakettin emeğinle sabrınla.yımırtaların geze geze çatladı nihayet gerisi de hayırlısı ile gelir inşallah

sagol ta oradan aglattin beni ya ben size sevincimden kendime sevinemedim ruhsati aldik binanin bu arada 3 kim ya yavas yavas gelin hamisler

bende bebiş istiyorum yaa, ne güzel bebiş haberleri geliyor :nazar::nazar: ama reglme daha var öff geçmez ki bu günler :KK50:

maşallah size bugün ne bereketli bir gün böyle okudukça duygulanıyorum Allah ikinizinde bebeğini sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin öpüyorum canlarım:KK16:

sağol canım ben durup durup ağlıyorum duygulandım.güzel haberler okuyunca daha çok oluyor.allahım sizlere bu anları yaşatsın,bize de bebişleri kucağımıza almayı nasip etsin canlarım

HAMISLEREEEEEEEEEEEEE
ya kislar su meme olayini bir anlatin bakayim deminden beri masanin altida el aynasiyla caktirmadan meme incelemesi yapiyom

Sizin güzel haberleriniz ile neyseki biraz neşelendik bugün ya,
Patlayacak gibiydim resmen sabahtan beri.
Benim bat'a 2 gün var, çok merak ediyorum.
Melek canım senin battan 3 gün önce çıkmış ne şans, kimisi geçmesine ramen çıkmıyor.
Bende 3 gün önce yaptım tek çizgi çıktı :)))
Olsada erken heralde diye düşünüp avuttum kendimi hemen oracıkta :))
Regl olcaksamda olayım artık bitsin bu işkence ona bile razıyım yani yeterki belli olsun
:KK1:

ağlama ama tatlım üzmeyelim seni ben de üzülürüm bak.hugocuk,melek63 ve ben tatlım[/QUOT
hugoyu tanimiyom yeni sanirsam ama tebrik ettim hepiniz insallah kucaklamis fotograflarinizla pc lerimize selam verirsiniz beni sorarsan sanmiyorum canim gercekten sanmiyorum

Sizin güzel haberleriniz ile neyseki biraz neşelendik bugün ya,
Patlayacak gibiydim resmen sabahtan beri.
Benim bat'a 2 gün var, çok merak ediyorum.
Melek canım senin battan 3 gün önce çıkmış ne şans, kimisi geçmesine ramen çıkmıyor.
Bende 3 gün önce yaptım tek çizgi çıktı :)))
Olsada erken heralde diye düşünüp avuttum kendimi hemen oracıkta :))
Regl olcaksamda olayım artık bitsin bu işkence ona bile razıyım yani yeterki belli olsun
evet canım erken döllenme olmş sanırım ondan çıktı hiç belli olmz şekerm allah büyük canım inş vardr bebiş

merhaba kizlar,

öncelikle tüm hamisleri tebrik ediyorum, insaallah sag salim bebisleri kucaklariniza almakta nasip olur. Hamile olmayanlarada tez zamanda hamislikler diilyorum insallah - bende dahilim buna :KK1:.

Bende bu ay hamile kalmak isteyenlerdenim, doktor bana 15 haziranda kontrole gittigimde progesteron icin takviye, kan inceltici ve folik asit vermisti, onlari kullanmaya basladim. Benim son reglim 30 Haziran´da baslamisti.. ondan sonra calisma yaptik ama hamilemiyim degilmiyim henüz bilmiyorum ama bir kac gündür kullandigim ilaclardanmi yoksa gercekten hamilelikten mi bilemiyorum, gögüslerim aciyor ve midem bulaniyor bazen.. kasiklarimda falan henüz agri yok ama sizce erken mi bu belirtiler?

Böyle durum yasayan arkadaslar varmi aramizda??? BAT tarihim 30 Temmuz yada 1 Temmuz ... cünkü genelde reglim 1-2 gün ya önce ya sonra geliyor...

Yardimlariniz icin simdiden tesekkürler - selamlar

Fortel diye bir idrar testi varmış, evde yapılan cinsinden,
Normallerine göre biraz daha paralıymış ama,
Adetten 1 hafta önce kesin sonuç veriyormuş.. Duydunuz mu daha önce yada deneyen var mı?
Onu alıp mı baksak napsak

bende gögüste hiçbişey yok tatlım

dün aksam topikte bir sapigimiz vardi olanlar tanir hani adi 68 mi 78 miydi itin burun amaliyati deyip duruyordu ya icimdeki seytan diyor topik topik dolas su meme incelemesine bir cevap bul
alooooooooooooooooooo
öbür iki hamis bekliyom anacim bak rezil olacam eskisi gibi wc yede gidemiyom millet rahatsiz oluyor kendimi kapatinca dünyayla ilgim kesiliyor

Fortel diye bir idrar testi varmış, evde yapılan cinsinden,
Normallerine göre biraz daha paralıymış ama,
Adetten 1 hafta önce kesin sonuç veriyormuş.. Duydunuz mu daha önce yada deneyen var mı?
Onu alıp mı baksak napsak

sizin ordaki fiyati bilmiyom ama benim tek hucreli amip dr.um 29 temmuz bati bekleme fortelle 25-26 yap dedi

Ohhhhhh beeeeeee şeytanın bacağını kırdık desenize vallahi çok duygulandım çok çok sevindim.melek 63, turktas81, hugocuk arkadaşlarımı tek tek tebrik ediyorum. Allah nazarlardan saklasın tamamına erdirsin inşallah hayırlısı ile.

Darısı başımıza :)

regl olup ta bu ay ümidi kalmayan arkadaşlarım üzülmeyin aylar torbaya mı girdi.

Tekrar çook çoookk tebrik ediyorum allah analı babalı büyütsün inşallahhhhhhh.

X