Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canım profiline baktım bekar yazıo ? çokmu özel oldu:KK37:

yok be fistigim benim esim alman biz 12 yil evli kalip bosandik ayni sirkette calisiyordu 11 ay sonra baristik yaklasim 3 yildir nikahsiz yasiyoruz bana istedini sor adi üstünde kendime deli tombik diyom ha hic de tombik degilim tombis köpegimin adi

yok be fistigim benim esim alman biz 12 yil evli kalip bosandik ayni sirkette calisiyordu 11 ay sonra baristik yaklasim 3 yildir nikahsiz yasiyoruz bana istedini sor adi üstünde kendime deli tombik diyom ha hic de tombik degilim tombis köpegimin adi

anladım cnm walla dobra dobra konuşmak gerekirse bi an erkek sanmadım değil seni:KK1::KK1::KK9:

Ohhhhhh beeeeeee şeytanın bacağını kırdık desenize vallahi çok duygulandım çok çok sevindim.melek 63, turktas81, hugocuk arkadaşlarımı tek tek tebrik ediyorum. Allah nazarlardan saklasın tamamına erdirsin inşallah hayırlısı ile.

Darısı başımıza :)

regl olup ta bu ay ümidi kalmayan arkadaşlarım üzülmeyin aylar torbaya mı girdi.

Tekrar çook çoookk tebrik ediyorum allah analı babalı büyütsün inşallahhhhhhh.

Canım hoşgeldin, nerlerdesin ya bugün ortalarda yoktun,
Şurda batımıza kalmış 2 gün destek ol bana iyice telleri yaktım ben
:KK1:

Ohhhhhh beeeeeee şeytanın bacağını kırdık desenize vallahi çok duygulandım çok çok sevindim.melek 63, turktas81, hugocuk arkadaşlarımı tek tek tebrik ediyorum. Allah nazarlardan saklasın tamamına erdirsin inşallah hayırlısı ile.

Darısı başımıza :)

regl olup ta bu ay ümidi kalmayan arkadaşlarım üzülmeyin aylar torbaya mı girdi.

Tekrar çook çoookk tebrik ediyorum allah analı babalı büyütsün inşallahhhhhhh.
naz ciktin sonunda ev ödevin bittimi okumalarin

Anca geçmişi okuyabildim cevap yazdığım anda son sayfaya gelip birdaha kaldığım yeri unutuyorum diye cevap ta yazamadım tek tek. Neyse güncel bilgilerden haberdar oldum ya çok şükür. Listede görmek için sabırsızlanıyorum bebişlerinizi takla atarken. Benim de 2 gün var dünden beri en sevdiğim yemekelri yiyemiyorum(psikolojikse helal edin ha aha ha ah:) ayıptır söylemesi dün sabah peynirden öğlen de köfteden öğürdüm resmen herzaman yediğim şeyler sanki yeni deneyecek gibi yememye cesaretim yok daha ağzıma götürmeden tiksiniyorum. Bugün de sanki yoldan geldim gibiyim uzun yoldan içim eziliyor böyle betim benzim atmış gibi herkes neyin avr senin diyor. Bi de böyle kulaklarımda uğuldama gibi bişey oluyor ani kalkınca. Ben sapıttım arkadaşlar bir kliniğe yatırın beni :) ha haa haa ah erenköy de yakın gerçi bana ruh ve sinir hastalıkları :) bi de midemde çok gaz var (o da mı psikolojik haaa o da mı erkekseniz ona da psikolojik deyin. Neyse ablamda çok vardı ondan biliyorum ilk gününden beri gark gurk güvercin gibiydi. Gaz yapacak hiçbirşey yemedim ama ben de öyleyim.

dün aksam topikte bir sapigimiz vardi olanlar tanir hani adi 68 mi 78 miydi itin burun amaliyati deyip duruyordu ya icimdeki seytan diyor topik topik dolas su meme incelemesine bir cevap bul
alooooooooooooooooooo
öbür iki hamis bekliyom anacim bak rezil olacam eskisi gibi wc yede gidemiyom millet rahatsiz oluyor kendimi kapatinca dünyayla ilgim kesiliyor
hadi ya kimdi o tatlım ya neler dedi ki

merhaba kizlar,

öncelikle tüm hamisleri tebrik ediyorum, insaallah sag salim bebisleri kucaklariniza almakta nasip olur. Hamile olmayanlarada tez zamanda hamislikler diilyorum insallah - bende dahilim buna :KK1:.

Bende bu ay hamile kalmak isteyenlerdenim, doktor bana 15 haziranda kontrole gittigimde progesteron icin takviye, kan inceltici ve folik asit vermisti, onlari kullanmaya basladim. Benim son reglim 30 Haziran´da baslamisti.. ondan sonra calisma yaptik ama hamilemiyim degilmiyim henüz bilmiyorum ama bir kac gündür kullandigim ilaclardanmi yoksa gercekten hamilelikten mi bilemiyorum, gögüslerim aciyor ve midem bulaniyor bazen.. kasiklarimda falan henüz agri yok ama sizce erken mi bu belirtiler?

Böyle durum yasayan arkadaslar varmi aramizda??? BAT tarihim 30 Temmuz yada 1 Temmuz ... cünkü genelde reglim 1-2 gün ya önce ya sonra geliyor...

Yardimlariniz icin simdiden tesekkürler - selamlar
canim progestoranin kac mg kullaniyorsun

Mrb canım
vallahi arkadaşın yerine bakıyorum ya bu hafta da açamadım açınca da geçmişi anca okudum.
Naber. Vallahi kız yaaaaa 2 gün kaldı şuna bak nasıl dayanıcaz hadi 2 günün geçmesine dayanırız da hadi diyelim ki regl olmadık nasıl teste dayanıcaz ayyyy buna da kalp derler kalppp
canım hoşgeldin, nerlerdesin ya bugün ortalarda yoktun,
şurda batımıza kalmış 2 gün destek ol bana iyice telleri yaktım ben
:KK1:

Yaaaa sorma dün araya erkek kaynadı ya tombişcan hakkından geldi valla eşime söyledim aferin helal olsun kıza dedi :) bi lafıyla gitti ya ha aha aha haa ah aaha h:)

merhaba kizlar,

öncelikle tüm hamisleri tebrik ediyorum, insaallah sag salim bebisleri kucaklariniza almakta nasip olur. Hamile olmayanlarada tez zamanda hamislikler diilyorum insallah - bende dahilim buna :KK1:.

Bende bu ay hamile kalmak isteyenlerdenim, doktor bana 15 haziranda kontrole gittigimde progesteron icin takviye, kan inceltici ve folik asit vermisti, onlari kullanmaya basladim. Benim son reglim 30 Haziran´da baslamisti.. ondan sonra calisma yaptik ama hamilemiyim degilmiyim henüz bilmiyorum ama bir kac gündür kullandigim ilaclardanmi yoksa gercekten hamilelikten mi bilemiyorum, gögüslerim aciyor ve midem bulaniyor bazen.. kasiklarimda falan henüz agri yok ama sizce erken mi bu belirtiler?

Böyle durum yasayan arkadaslar varmi aramizda??? BAT tarihim 30 Temmuz yada 1 Temmuz ... cünkü genelde reglim 1-2 gün ya önce ya sonra geliyor...

Yardimlariniz icin simdiden tesekkürler - selamlar

canım benimde son adet tarihim 30 HAZİRAN:KK22: b:KK22:kalım önce kim hamiş kalcak:KK1:

Ha aha ha aha aha ah bitti bitti arada yer yarılsa cevap yazamıyorum yaaa takıntılıyım kızım ben seni uyarmıştım ha aha aha ha ah:) nasılsın?
agrim yok iyiyim insatin ruhsatini aldim sevincliyim bahce düzenini yetistiecem ayin 29 u teslim gelsin yeni isler esim ve babasi soka girdiler eksik var diyorlardi hep ama yokmus bürodayim bir kac günlük isim var amelelerimle kutladik öglen yemekte son gelismem catltmadan sonra masa alti gögüs incelemesi

hadi ya kimdi o tatlım ya neler dedi ki
uzun hikaye tatlim dün aksami komple oku melegim

Mrb canım
vallahi arkadaşın yerine bakıyorum ya bu hafta da açamadım açınca da geçmişi anca okudum.
Naber. Vallahi kız yaaaaa 2 gün kaldı şuna bak nasıl dayanıcaz hadi 2 günün geçmesine dayanırız da hadi diyelim ki regl olmadık nasıl teste dayanıcaz ayyyy buna da kalp derler kalppp

Canım iyiyim sen nasılsın?
Ben cuma günü dayanamayıp dandik bi test alıp yabtım,
Tabi tek çizgi, beklenen son:KK5:
Ama dedim ya test dandikti yoksa ben idararıma güveniyorum :KK60:
Neyse şimdi kaldı 2 gün, baksana arkadaşların 2 gün önce yada tam bat gününde çıkıvermiş,
Ben şimdi şu fortel midir nedir ondan bulup önümüzdeki 3 gün denemeyi düşünüyorum :))9 ahaha

Allahım sen aklımı koru :))
Bu arada regl belirtileri de tam gaz devam
:84:

agrim yok iyiyim insatin ruhsatini aldim sevincliyim bahce düzenini yetistiecem ayin 29 u teslim gelsin yeni isler esim ve babasi soka girdiler eksik var diyorlardi hep ama yokmus bürodayim bir kac günlük isim var amelelerimle kutladik öglen yemekte son gelismem catltmadan sonra masa alti gögüs incelemesi

uzun hikaye tatlim dün aksami komple oku melegim
işim uzun desene tombigim

X