Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ben kaçar kızlar yemek yapayım öpüyrm hepinizi
bende deniz canim

tombiş okuduğuma göre çatlaman ağrılı olmuş
benimde öyle oluyo ya resmen hangi günler çatlıyorum biliyorum
ama benim psikolojik galiba çünkü hala ara ara sancılar ağrılar devam ediyo
gerçi şimdide bat a yanaştık ondan galiba :KK5:
ben cok zorlandim bir haftada 19 kez dr a ikii kez acile kaldirildim cok agrili oldu ama yumurta 28mm gelmisti catlatma igneside ypktu bir de zayif bünyeliyim yogun calisma uykusuzluk hepsi bir aradaydi ama catladiktan sonra hic agrim yok bata 11 gün var daha

beni komplemi çıkardınız öbür aya falan geçirseydiniz bari n
sanirim öbür ay agustos topigi varmis ordan devam edecekler bende bilmiyorum burdaki gibi olurmu hayirlisi gönüller bir olsun buluruz birbirimizi nerde olsa

merhaba kızlar size yeni hamile kalmış biri olarak tek tavsiyem sakın ama sakın stres yapmayın ben 6 ay boyunca uğraştım olmadı ama tatile çıktım hiç kafaya takmadım deniz kum güneş:KK3: o sırada oldu

bende deniz canim

ben cok zorlandim bir haftada 19 kez dr a ikii kez acile kaldirildim cok agrili oldu ama yumurta 28mm gelmisti catlatma igneside ypktu bir de zayif bünyeliyim yogun calisma uykusuzluk hepsi bir aradaydi ama catladiktan sonra hic agrim yok bata 11 gün var daha

sanirim öbür ay agustos topigi varmis ordan devam edecekler bende bilmiyorum burdaki gibi olurmu hayirlisi gönüller bir olsun buluruz birbirimizi nerde olsa

buluruz tabi ya doğurana kadar ayrılmak yok gerisi allah kerim

Son düzenleme:
canım allah kucağınada almayı nasip etsin nasıl bir yöntem uyguladın tedavi olarak bende herkese bunu soruyorumama şu sigara konusuna gelince benimde 3. günüm bu gün bırakalı ama hiç aklımdan çıkmıyor bırakcam dedim bıraktım bu arada yeri gwelmişken arkadaşlar lütfen bir sigara arası veriyim geliyorum demeyin su içmeye gidiyorum ne biliyim çişe gidiyorum deyin ya :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:nazar:canım teşekkür ederim inşallah.. bugün doktora gittik ve canımı gördüm ultrasonda. minnacık bi karaltı.. can düşmüş içime nası bi duygu anlatamam :KK49: 10 gün sonra kalp atışlarını dinlemeye gidicez. doktor ozamana kadar gebelik başladı diye kabul edemem dedi, ne zamanki duyucaz kalbini ozaman dedi.

tatlım tedaviden kastını anlamadım tam olarak ama?? hamile kalma sürecinden bahsediyosan eğer biz henüz bir tedaviye başlamamıştık. deneme aşamasındaydık ve her nasılsa ilk denemede oldu. allahıma şükür ediyorum. karar verdiğim ilk ay 14. günden başlayaraqk 24. 25. günlere kadar 1er gün arayla çalıştık.. bukadar çabuk beklemiyodum, odaklamıştım kendimi ama allahım verdi çok şükür.

sigara konusuna gelince bitek o konuda kafayı yemek üzereyim. bebeğimin kalbini haftaya duyucaksak eğer şuan heryeri oluşuyor demektir. ben nasıl yaparım ona bunu. allah korusun ya kalbinde, omur iliğinde, sinir sisteminde bi deformasyon çıkarsa. ozaman kendimi affedemem. içememek de beni deli etmiyor değil diğer taraftan....:26::26::26::26::26:

liste tekrar güncellendi kızlarrr..hadi hayırlı haberler inş..:KK23:

canım beni neden eklemedin.. 11 temmuz bat ve bebek bekliyorum. bugün gördüm canımı ultrasonda. sonradan dahil etmek yok mu alındım vallahi. mutluluğumu paylaşmak istiyorum sizlerle beni neden almıyosunuz aranıza listede??

canım beni neden eklemedin.. 11 temmuz bat ve bebek bekliyorum. bugün gördüm canımı ultrasonda. sonradan dahil etmek yok mu alındım vallahi. mutluluğumu paylaşmak istiyorum sizlerle beni neden almıyosunuz aranıza listede??

tatlim sen bebek bekliyosan niye uzuyon kendini liste diye anlamadim pardonda hamisler icin cok guzel topikler var tabiki burada da listeye yazil bir mahsuru yok tal yapiyor listeyi cok uzulüyorsan istersen özel mesaj yolla yada bilemiyom ne diyecemi ama üzme caninji

mrb cnm tebrik ederim allah sağlıklı bebecik nasip etsin...tabi bizleredeeeee :KK49::KK49::KK49: nası bi duygu için pırpırmı :KK16::KK16::KK49: sigarayı hamile olduğunu öğrenincemi bıraktın bende kara kara düşünüyorum helebi hamiş oldumu öğrenimde direk çöpe atıcam paketi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

halaa kırmızılar gelmedi ya çoooook sıkıldım testte çıkmadıysa niye gelmiyo gelmiyosa niye test negatif çıkıyo aaaaaaaaaayyyyyyyyyyyy çatlatma iğnesinden sonra regli olmama ihtimali varmı ki acaba:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

merhaba kızlar neler yapyrsnz gremedım bugun hamılemız varmmı ben hastalandım buarada carsamba doktora gıdıcem jimer recep doganlarda karar kıldım cokkk fena agrımmm var ve kan peltesi gelıyor kesın kıst oldu bkalım doktr bızım sorunlarımızdan doktorlugu bırakmaz inşşallahh hbr vercm gelısmelerı hamıs olanları tebrık edıyrm rabbım kucaklarına almayıda nasıp etsn darısı bızlerın başına inş:KK20::KK60::KK60::KK60:

merhaba kızlar neler yapyrsnz gremedım bugun hamılemız varmmı ben hastalandım buarada carsamba doktora gıdıcem jimer recep doganlarda karar kıldım cokkk fena agrımmm var ve kan peltesi gelıyor kesın kıst oldu bkalım doktr bızım sorunlarımızdan doktorlugu bırakmaz inşşallahh hbr vercm gelısmelerı hamıs olanları tebrık edıyrm rabbım kucaklarına almayıda nasıp etsn darısı bızlerın başına inş:KK20::KK60::KK60::KK60:

bursadamı oturuorsun tatlım

canim sakin kimyasl gebelik olmasin bende senin gibiydim gecen ay agrili et parcasi gibi niye gitmedin yada aksam acile gir bizi haberdar et 3-4 hamis var
pek bi durgun bu akşam burası:44:
seni duydum geldim eve gitmeden iki ceneleselim dedim

merhaba kızlar size yeni hamile kalmış biri olarak tek tavsiyem sakın ama sakın stres yapmayın ben 6 ay boyunca uğraştım olmadı ama tatile çıktım hiç kafaya takmadım deniz kum güneş:KK3: o sırada oldu

:KK9:çok tebrik ediyorum seni öylesine dolaşırken bu yazın bana moral oldu ben de 3 aydır uğraşıyorum çok kafama taktım yatıyorum kalkıyorum hep aklımda olmayacak diye düşünüyordum:KK9:

seni duydum geldim eve gitmeden iki ceneleselim dedim[/QUOTE]

:KK64::KK64::KK71::KK71: cnm bem kırdıysam özür dilerim

X