Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ben doktora gidicem cnm doktor yumurta takibi yapıoi ilkindede öyle hamile kaldım ilk doktora gittiğim ay bana günleri verdi o ay hamile kaldım avulasyon günlerini tutturmak çok önenmli

doğrudur canım benimde çevremde arkadaşlarım var,yumurtlama takibiyle dr kontrolünde hamile kalan,hadi bakalım inşallah yine olur hemde sağlıklı topaç gibi bi yavrun olur inşallahhhhh,ben önce kendim denerim ovülasyon testiyle gerçi hiç anlamam o testlerden ama denemek istiyom bakalım öle tutturamazsam bende ondan sonraki ay deneyebilirim zaten daha fazla zamankaybetmek istemiyorum yaş oldu 31,hem tek çocukda olmaz diyorumm,daha ilkini yapamamaışken:18::18::18:yani anlayacağın bu iş ya doğumhanede biter ya tımarhanede

aslında bende ilk ovulasyon testini denemek istiorum ama dediğin gidi ben hiç anlamam bazı ark akıntısından atesşindn anllıomuş acaba diorum bende mi bi problem var hiç bir belirti yaşamıorum hamile kaldım yine yaşamadım

valla bende öle ya bende hiç anlamıyom bu yumurtlama olayından,ben işte atmasyon gün aşırı çalıştım oldu ilk hamileliğim yani sorsan yumurtlama tarihimi bilmiyorum ve hiç anlamıyorum,bendede tek ağrı regli zamanında olur hatta ilkinde dedimki adetim gecikti heralde 8 gün sonra test yaptım ve pozitifi gördüm hala inanamıyorum rüya gibiydi ama moral bozmak yok gelicek bizim nazlı sıpalarrrrrrrr

inş tekrar nasip olurda hamila kalırsam yataktan çıkmıycam benm bide stresden oldu cnm eltimde kavga ettim 2 dk sonra kanamam başladı dr direk stres dedi eltimle aramdaki sorunu sorarsan yeni hamile kalmışım doktor bol bol dinlen dedi eltiminde evi badaba oluo neymiş nie evine yardım etmemişim saçmalığa bakar mısın kendide hamileydi şimdi doğurdu bana nispetyapıo resmen konuşuoruz 4 aydır nefret ediorum ondan

ya allahım isyan etmek olmasın ama böle cadıların çocuğu oluyooo,bencil yaratıklar yaaa.boşver allah onunda bi şekilde çıkarır acısını,üzülme arkadaşımm bidaha bişi derse bu topiğe yolla beni bulsunn,yoliimmmmmm onun saçınıııı başınııııı

kaç ay sonra hamile kalmıştın cnm

o cahil ne anlar pc kullanmaktan anca evde otursun dedikodu yapsın

kaç ay sonra hamile kalmıştın cnm

valla canım benim 5-6 ay sonra hamile kaldım ama zaten biz o son hamile kaldığım aya kadar eşimle işlerimiz yüzünden hiç görüşemiyoduk,ben giriyodum eve o çıkıyodu ne zaman hep gündüz çalışmaya başladı ocak ayında zaten her akşam beraberdik ve gün aşırı çalıştık o ay oldu ama hiç umudum yoktu açıkcası sürpriz olmuştu yanii çünkü dra gitmiştim 1 sene dene ondan sonra gel demişti o yüzden bi kaç ay daha hamiş olamam diye düşünüyodum.

canım eşim geldi şimdi kaçmak zorundayım yarın görüşürüz artık iyi gecelerrr.

anladım cnm bende 1.5 sene sonra kaldım dediğim gibi oda yumurta takibiyle. bu arada sancılarım başladı hayır olamaz ya gelmesin kırmızılar:97::97::97:

Tal hanımcım bir süredir yoksun buralarda.benim bat dün doldu.bugün dahil 3 gündür sabah evde test yapıyorum.bugün kan testi yaptırıcam bir aksilik olmazsa.idrar testlerim pozitif çıkmaya başladı ama kanda görmeden inanamıcam.haber veririm sonucu size.becerebilirsem idrar testlerimin resmini eklicem.

yumurtalar catlamis 4 tane folik acikta yani olursa cogul gebelik olabilirmis ama vücudum sirkulasyonu kabul etmede reaksiyon olarak agri yapmis bunyeme göre cok fazlaymis bilmem iyi bilmem kötü sen test yapmiyormusun

tombis çatladı mı yumurtaların ayy inşallah nsılsın peki ağrıların devam ediyor mu canım

anacim ne yaptin benim gibi keci sahibi birine bir ikiz mi dedim ayyyyyyyyy birden karnimi ellemisim nazo canim o ikinin biri benim biri senin mutlaka sahilde topik tekilerle bebek arabasi yaristiracaz bir de bunu paln yap

hassaslik oluyor biliyormusun benim kardesimde selenaya aglarmis yigenlerim gülerdi cocuk filmine agliyor annem diye ben senden cok umutluyum nazcigim

Valla biyerlerden devam etcez canım yaaaa hepiniz çok mu çok kafa dengisiniz ben sizinle her başlık altında yazışırım :) tabi siz de isterseniz.
beraber olalim yer ne önemi varki
sub canim kisir dedinden beri hep seeni aniyorum bir gün mutlaka yemeye geleceem yasinada cok sevindim kisss nas okeyin 3. sunude bulduk iyimi canim pc zor degil istersen özelden mesajlasalim sen de katil yaaaaaa

Arkadaşlar iyi geceler ben çıkyorum yarın testimle beraber karşınıza çıkarım gönlümdekiyle tabi hepinizi kocaman öpüyorum
benide öppppppppppppppp
ben bu haberlere ne diyecem bilemiyom ama canki okuyunca gizli bir el kalbimi sikiyor biliyom unutulmaz ama bitti deyin bir daha olmayacak diye düsünün ne olur
Amin aminnnnn...
Bende bu ay büyük bir umutla bekliyorum.
İlk ayımız, ilk heyecanımız çok istiyorum , stres yapmamaya çalşyorm.
bu ay sonunda belli olacak Allah hepimzin yüzünü güldürsn..
stres tek düsmanimiz su an hadi savas acalim ve uzak duralimmmmm

benmde batım 18i yani bugün hiçbir belirtide yok 1 hafta test yapmıycam ama acele etmek istemiorum
bende senin gibi düsünüyom hatta kese görülrcek zaman gitmek istiyom ama zor elimde yimirtam kapi kapi gezdim biliyon
insallah bosuna korkmus olursun canim telaslanma hayirlisi olsun
bu ay hamile kalmazsam birdahaki ay yumurta takibine başlıycam doğal yollardan hemen kalacağımı sanmıorum. artık anne olmak istiorum çoooookkkkkkkkkk
öyle düsünme daha simdiden - bu ne ya dur bi canim ya dr. a gittinmi
inşşş cnm benm bu sitede olmasa çatlıycam walla
birde tombisinle yumurta maceralari olmasa demiiiiiiiiii

birde elti mi cikti tatlim sen bana yolla bulmuslar sizin gibi bir lokma gelinleri yapsinlar bakiyomda tüm kaynanalar eltiler beni tanimiyor diye at kosturuyor olmaz nolamaz ben deli tombikkkkkkkkk arkadasim üzdürmem
insallah iyi haberlerle ekle insallah
tombis çatladı mı yumurtaların ayy inşallah nsılsın peki ağrıların devam ediyor mu canım
catladilar canim ama 7 gün boyunca doktordaydim sanirim ellete ellete catlattim cok agrili oldu ama simdi cok rahatim ya zormus bu yimirta meselesi kahvaltida biel yemiyom görünca aklima geliyor böyle ters ters bakiyom yumurtaya durduk yere düsman olduk simdi

günaydin caniskolarim acayip mutluyum bir yumurtalarimla uyandimda böyle neseliydim birde simdi catladilar ya kizlar atesim yükselmeye baslamis ay bilmiyom cok heyecanliyim evden ise gelene kadar derece agzimda geldim valla
bugun ne olur iyi haberler verin catlamis foliklerimin psikolojisi icin

günaydın canım allah daim etsin devamını getirsin inşallah az uğraştırmadı bu yımırtalar seniherşey yolunda demek ki ateş de yükseldiğine göre.heyecan merak action

günaydın canım allah daim etsin devamını getirsin inşallah az uğraştırmadı bu yımırtalar seniherşey yolunda demek ki ateş de yükseldiğine göre.heyecan merak action

cok zordu fistigim ya bir haftada 10 kez dr. bir kerede hastaneye gittim ama ölmek istiyordum o agrida neyse iyiyim simdi sanirim fazla pimpirikliyim simdi 10 gün var bakalim ama ay sonunu beklerim esimle beraber zirt pirt dr cok kotüydü istede sorun oldu bunlar bizim zaman önemli amannnnnnnnnnnnnn ne yapiyim diyom sen neler yapiyon safak kac aksam sitede erkek vardi okudunma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…