Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Arkadaşlar iyi geceler ben çıkyorum yarın testimle beraber karşınıza çıkarım gönlümdekiyle tabi hepinizi kocaman öpüyorum

ya kızlar hepinize iyi akşamlar,bugün benim adet günümdü gelen giden olmadı ama hiç belirtide hissetmiyorum,ne kasık ağrısı ne bel ağrısı ,göğüslerim zaten adet zamanları şişerdi bi akıntım var oda normal geliyoo ooofffffffff offffffffffff,hamile değilsem nolur allahım adet olsamda daha fazla gecikmese bariii:97::97::97:kafayı yicem yaaa:KK37::KK37:::KK52::KK52:

canm benmya..
inş bebeğin seninledir.. :KK34:

canm benmya..
inş bebeğin seninledir.. :KK34:

sağol canım ya o kadar ihtiyacım varki onun varlığına 3,5 ay önce 11 haftalık bebeğimi kaybettim,tabiri caizse sevincim kursağımda kaldı,doyamadım.allahımdan tek dileğim bu duyguyu yeniden doya doya tatmak.rabbim evlat isteyen her kadının kucağını bebişlerle doldursun:KK3::KK3::KK3:

sağol canım ya o kadar ihtiyacım varki onun varlığına 3,5 ay önce 11 haftalık bebeğimi kaybettim,tabiri caizse sevincim kursağımda kaldı,doyamadım.allahımdan tek dileğim bu duyguyu yeniden doya doya tatmak.rabbim evlat isteyen her kadının kucağını bebişlerle doldursun:KK3::KK3::KK3:

Amin aminnnnn...
Bende bu ay büyük bir umutla bekliyorum.
İlk ayımız, ilk heyecanımız çok istiyorum , stres yapmamaya çalşyorm.
bu ay sonunda belli olacak Allah hepimzin yüzünü güldürsn..:KK31:

benmde batım 18i yani bugün hiçbir belirtide yok 1 hafta test yapmıycam ama acele etmek istemiorum

bende öyle canım ya korkuyorum ,regli olursam üzülürüm ama testte negatif çıkarsa ve görürsem daha çk üzülürüm o yüzden beklicem,allah sabır versin valla hepimize sonrada istediklerimizi inşallllahhhhhhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

sağol canım benim ben de seni gerçekten kendime çok yakın görüyor ve seviyorum Allah ayırmasın inşallahhhh hamileler topiğinde birlikte olalım hepimiz. Aminnnn

canlarım evet sizin yaşlarındayım bende 75 liyim demiştim ya nazcım ben pc kullanmayı pek bilmiyorum o yüzden çok fazla yazmıyorum sadece sizleri takip ediyorum denizla nazcım sana ayrı bir empati duyuyorum sizlerin doğal olduğunuzu düşünüyorum hoş diğer arkadaşlarda öyledir tabi ben hiç başka topiklere gimiyorum ilk sizleri tanıdığım içindir belkide eşim heykır gibi adam ama ben nedense pc ye pek hevesim olmadı ama kk ye üye olduktan sonra heralde bendede çok merak başladı neyse arkadaşlar hepinizi seviyorum inşallah bütün dualarınız gerçek olur benimde tabiiii

bende öyle canım ya korkuyorum ,regli olursam üzülürüm ama testte negatif çıkarsa ve görürsem daha çk üzülürüm o yüzden beklicem,allah sabır versin valla hepimize sonrada istediklerimizi inşallllahhhhhhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

amin cnm bende buyüzden yapmak istemiorum. bide 4 ay önce kürtaj oldum kalbi durdu bebeğimin adet düzensizliğide olabilio umutlanmak istemiorum hiç bide yapı olarak zor hamile kalan biriyim :18::18::18:

canım kıyamam sana yaaaa busefer çok güzel olacak herşey Allahın izni ile eski yaşananları unutturacak inşallah

amin cnm bende buyüzden yapmak istemiorum. bide 4 ay önce kürtaj oldum kalbi durdu bebeğimin adet düzensizliğide olabilio umutlanmak istemiorum hiç bide yapı olarak zor hamile kalan biriyim :18::18::18:

aynı şeyleri yaşamışız canım bende 1 nisanda kürtaj oldum 11 haftalık bebeğimi kaybettim,adet düzensizliği bendede var.aynı şeyleri düşünüyorum ya kadere bakk,allah yüzümüzü inşallah gene güldürür canım umudumuzu yitirmeyelim bu ay olmazsa bile inşiallah en kısa zamnda sağlıklı evlatlara sahip oluruz:KK49::KK49::KK49:

bu ay hamile kalmazsam birdahaki ay yumurta takibine başlıycam doğal yollardan hemen kalacağımı sanmıorum. artık anne olmak istiorum çoooookkkkkkkkkk:KK49::KK49::KK50:

çok üzüldüm Allah inşallah yardımcın olsun bu sefer sağlıklı güzel bir hamilelik geçir inşallah amin

aynı şeyleri yaşamışız canım bende 1 nisanda kürtaj oldum 11 haftalık bebeğimi kaybettim,adet düzensizliği bendede var.aynı şeyleri düşünüyorum ya kadere bakk,allah yüzümüzü inşallah gene güldürür canım umudumuzu yitirmeyelim bu ay olmazsa bile inşiallah en kısa zamnda sağlıklı evlatlara sahip oluruz:KK49::KK49::KK49:

bende 5 nisanda oldum cnm yeni yeni kendimi topluorum allah düşmanıma yaşatmasın :KK50::KK50:

bu ay hamile kalmazsam birdahaki ay yumurta takibine başlıycam doğal yollardan hemen kalacağımı sanmıorum. artık anne olmak istiorum çoooookkkkkkkkkk:KK49::KK49::KK50:

bende öyle denicem giti gidiyodan satılıyomuş başka topikte arkadaşlar çk tavsiye ettiler kampanyalar oluyomuş fiyatlarıda uygun oluyomuş bende bakalım önümüzdeki aylarda denicem:KK1:

bende 5 nisanda oldum cnm yeni yeni kendimi topluorum allah düşmanıma yaşatmasın :KK50::KK50:

bende öyle canım çok iyi anlıyorum senii,inan ilk gebeliğimde sevinmiştim,ama bu sefer allah nasip ederse çokkkkçokkkkkkkkkk sevinicem ve ilkinden daha çk istiyorum , başlarda çk korkmama rağmen aynı şeyleri yaşarım diye, şu an eskisinden daha çok istiyorum anne olmayııı,inşalllahh isteyen herkes evlat sahibi olur.

bende öyle denicem giti gidiyodan satılıyomuş başka topikte arkadaşlar çk tavsiye ettiler kampanyalar oluyomuş fiyatlarıda uygun oluyomuş bende bakalım önümüzdeki aylarda denicem:KK1:

ben doktora gidicem cnm doktor yumurta takibi yapıoi ilkindede öyle hamile kaldım ilk doktora gittiğim ay bana günleri verdi o ay hamile kaldım avulasyon günlerini tutturmak çok önenmli :KK34::KK34:

bende öyle canım çok iyi anlıyorum senii,inan ilk gebeliğimde sevinmiştim,ama bu sefer allah nasip ederse çokkkkçokkkkkkkkkk sevinicem ve ilkinden daha çk istiyorum , başlarda çk korkmama rağmen aynı şeyleri yaşarım diye, şu an eskisinden daha çok istiyorum anne olmayııı,inşalllahh isteyen herkes evlat sahibi olur.

amin cnm. bende hala var o korku yine aynısının olması beni tamamen yıkar Allahım tekrar o acıları yaşatmasın artık hamile kalıp göbişimi şişire şişire gezmek istiorum bayılıorum hamile kadınların göbeklerine:KK49::KK49::KK49::KK1::KK1::KK1:

X