Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

iki güne bir yerleşmemi olur bilmiyorumki bana pek öle gelmedi neyse bekliycez :KK58::KK58:

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:canlarım hepiniize günaydınnn benim için gün pek güzel başlamadı belim karnım çok ağrıyo galiba geliyo bu kırmızılar yine tutmadı yine tutmadı:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:tombiştombişim sanada kocaman günaydın öpücüğü gönderiyorum yakala:KK71:

tatlım günaydın bozma moralini unutma o da lazım ayrıca hamilelik belirtileri adet belirtilerine de benziyormuşş ama yinede sen umutlama bu ay olmazsa bi dahaki ay olmazsa bi bi dahaki ay üzülme üzülüp stres yapıp da adetini de geciktirme

Yumurta İçi Dolsun

acılar gelse dile
biter sendeki çile
hiç imrenme bülbüle
yumurta içi dolsun

özlemine daldığın
değer verip aldığın
her an selam saldığın
yumurta içi dolsun

üstü üste koysaydın
sevgilerde saysaydın
bugün bari doysaydın
yumurta içi dolsun

kalmayınca takatim
ömürleri yok ettim
ozan efem tükettim
yumurta içi dolsun
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Günaydın kızlar :KK71:

Yumurtlama evreme girdim sanırım:KK9: karın ağrım var , kasıklarımda ağrıyor bide ıslanma var ama o beyaz şeffaf akıntı yok sadece wc de peçeteye geliyor anormal değil dimi, yarın dr. gideceğim inş sorun yoktur, yumurtlamada son 3 günüm tahminimce, şimdi size bişey soracağım yarın smear testi yapılacak tekrardan testten önce ilişkiye girilmemesi daha iyi olurmuş ama bugünleri de kaçırmak istemiyorum sizce ne yapmalıyım bundan önceki smear de iltihap vardı ve ilişki sonrası gitmiştim :KK31:

kızlar ben çıkıyorum şimdilik evi toplayıp kuzuma kahvaltı hazırlamam lazım gelişmelerden :KK58::haberdar ederim sizi :KK58:58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58:

Son düzenleme:
afedersinnnn görmemişimmm:KK17::KK17::KK17::KK17: ne çıtırı canım bizimde yaş olmus 23 :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
anan yasindayim farlindaysan cicim buyu de gel hadi yumurtalarimizi yaristiralim
Yumurta İçi Dolsun

acılar gelse dile
biter sendeki çile
hiç imrenme bülbüle
yumurta içi dolsun

özlemine daldığın
değer verip aldığın
her an selam saldığın
yumurta içi dolsun

üstü üste koysaydın
sevgilerde saysaydın
bugün bari doysaydın
yumurta içi dolsun

kalmayınca takatim
ömürleri yok ettim
ozan efem tükettim
yumurta içi dolsun
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
sadece yumurta ici dolu dilime dolandi kendimce bir bestede yaptim sagol minisim

daha bişe yok gelecek gibi ağrılardan
bekle bakalim biraz daha
Günaydın kızlar :KK71:

Yumurtlama evreme girdim sanırım:KK9: karın ağrım var , kasıklarımda ağrıyor bide ıslanma var ama o beyaz şeffaf akıntı yok sadece wc de peçeteye geliyor anormal değil dimi, yarın dr. gideceğim inş sorun yoktur, yumurtlamada son 3 günüm tahminimce, şimdi size bişey soracağım yarın smear testi yapılacak tekrardan testten önce ilişkiye girilmemesi daha iyi olurmuş ama bugünleri de kaçırmak istemiyorum sizce ne yapmalıyım bundan önceki smear de iltihap vardı ve ilişki sonrası gitmiştim :KK31:
arkadasim bana yumurtlama deme son bir haftada elimde kapi kapi gezdim ama herkese te ayni olmaz d. a git en iyisi baskalardan duydukca kafa karisiyor aha bende var niye benimki öyle degil felan diye

kizlar bana müsade para kazanmaliyim folik li bir kadinim artikim sizi öpüp koklarim kendinize iyi bakmasanizda yumurtalara iyi bakin bir zahmet byeeeeeeeeeeeee

Günaydın kızlarrr, nasılsınız Cuma' dan beri?
Çok fazla sayfa ilerlemiş okuyamadım hepsini, sanırım melekten başka kimseden haber gelmemiş olumlu yönde.
Beni soracak olursanız, bat'a 2 günüm kaldı, regl belirtileri başladı,
Karnımda sancı, sivilcelerim :)) ve göğüslerim çok şişti ve acıyo..
Oldum olacağım sanki..
Bir de ateş ölçmeye devam ediyorum ayın 13'ünden beri, çok dengesiz değerlerim hiçbirşey anlamadım,
Kağıdımı evde unutmuşum yarın size yazıcam bir bilen allah rızası için yorumlar değil mi
:KK42::18:

Günaydın kızlarrr, nasılsınız Cuma' dan beri?
Çok fazla sayfa ilerlemiş okuyamadım hepsini, sanırım melekten başka kimseden haber gelmemiş olumlu yönde.
Beni soracak olursanız, bat'a 2 günüm kaldı, regl belirtileri başladı,
Karnımda sancı, sivilcelerim :)) ve göğüslerim çok şişti ve acıyo..
Oldum olacağım sanki..
Bir de ateş ölçmeye devam ediyorum ayın 13'ünden beri, çok dengesiz değerlerim hiçbirşey anlamadım,
Kağıdımı evde unutmuşum yarın size yazıcam bir bilen allah rızası için yorumlar değil mi
:KK42::18:

inşş. olmazsınnn :KK71:

günaydın kıslar cumadan bu yana varmı güzel haber eskileri okuyamadım çok ilerlemiş sayfalar :))

günaydın kızlar beni listeden silebilirsiniz ilk defa 24 günüm regl oldu 48 saat sürmedi herşey baştan normaldi sonra regl yoktu normal gelirken.:KK43: bugunde gelmesse drumu arayacağım:KK43:

cok zordu fistigim ya bir haftada 10 kez dr. bir kerede hastaneye gittim ama ölmek istiyordum o agrida neyse iyiyim simdi sanirim fazla pimpirikliyim simdi 10 gün var bakalim ama ay sonunu beklerim esimle beraber zirt pirt dr cok kotüydü istede sorun oldu bunlar bizim zaman önemli amannnnnnnnnnnnnn ne yapiyim diyom sen neler yapiyon safak kac aksam sitede erkek vardi okudunma

eve yeni geldim denizcim kan tahliline gittim öğleden sonra alıcam ak kara belli olacak.kan alınırken kolum inanılmaz acıdı öyle bir off demişim ki hemşire ne oldu dedi.ben de çok acıdı dedim ovulasyon günü yada adet zamanınsa acır dedi.ben de gebelik şüphesi var dedim o da olabilir ağrıması normal o zaman dedi.bekliyorummmm:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

eve yeni geldim denizcim kan tahliline gittim öğleden sonra alıcam ak kara belli olacak.kan alınırken kolum inanılmaz acıdı öyle bir off demişim ki hemşire ne oldu dedi.ben de çok acıdı dedim ovulasyon günü yada adet zamanınsa acır dedi.ben de gebelik şüphesi var dedim o da olabilir ağrıması normal o zaman dedi.bekliyorummmm:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
bende bugün verdm benmde hafif acıdı ögleden sonra alcm hakkımızda hayırlısı olsn tatlım

bende bugün verdm benmde hafif acıdı ögleden sonra alcm hakkımızda hayırlısı olsn tatlım

sabırsızlıkla bekliyorum sende var gibi sanki bende kendim dışında herkes için olumlu yada olumsuz birşeyler hissediyorum bide kendim için aklıma bişe gelse

Son düzenleme:
X