Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ben 1 temmuz satli 27 temmuz batli tombistombis nicli takipcinizim
benim 16 temmuza kadar yumurtlama dönemim bitmis olup 16 temmuz itibariyle yumurtayi catlatmis bulunuyorum bulgular sabit olup doktor raporlarimla kesinlesmistir. sizden ricam artik beni calismalara devam listesinden cikarip beklemekte olan bir üst kidem listesinde olan beklemedekiler listesine aliniz cünkü bu gun itibariyle artik calismayacagimi bildirir gereginin yapilmasini arz ederim.

18.07.11
deniz gemeinhart

tekrar günaydın, günaydınnn size günaydınnnnnnnnnnnnnn..... olelele ole oleelelelel :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

kislar kislar gelemmi yananizdan öpemmi
bu yni sarkim arkedesler cok aradim amma yimirtali bir sey bilamadim

ne haber canim sende durumlar nasil iyi bir hafta olur umarim

aşkım ben hala aynıyım ciciklerim baş kaldırdı her tarafını damarlar bastı bilemiyorum böyle bazen yumurtalıklarım ağrıyor ama hafif hafif sanki adet olacak gibi ama tık yok kasıklarıma bazen ince bazen şiddetli sancı girio hemen geçiyor tabi bunlar belirtimi bilemiyorum ama ben ona yormuyorum çünkü çıkmazsa üzülürüm o yüzden adetime 2 gün kaldı onu bekliyorum.. ama moral olarak iyim hafta iyi başladı ama ben çalışşşmaktan nefret ediyorummmmm:KK47::KK47::KK47: sen nasılsın?

aşkım ben hala aynıyım ciciklerim baş kaldırdı her tarafını damarlar bastı bilemiyorum böyle bazen yumurtalıklarım ağrıyor ama hafif hafif sanki adet olacak gibi ama tık yok kasıklarıma bazen ince bazen şiddetli sancı girio hemen geçiyor tabi bunlar belirtimi bilemiyorum ama ben ona yormuyorum çünkü çıkmazsa üzülürüm o yüzden adetime 2 gün kaldı onu bekliyorum.. ama moral olarak iyim hafta iyi başladı ama ben çalışşşmaktan nefret ediyorummmmm:KK47::KK47::KK47: sen nasılsın?
ben isimi severim zaten büroda sabitlenmiyom santiye büro müsteri belediye vs. kosusturuyom kendi isimiz bide bu cöplükte benim horozum öter hikayesi sabah esim mail yollamis yimirta bitti catladi ben hepsi ni gördüm artik isi kaytarmak icin ne yapacan diyor butün calisanlarla kulucka evremi bekliyoz moralinin güzel olmasi iyi

kuduralım valla benim mesaide normalde 8 de başlıyor ama ben 10 çalışmaya başlıyorumm kuduralım anasını satıyım :KK60::KK60::KK60::KK60:

canim arkadasim bana yimirtali bir sarki bul ben sarkili türkülü yimirtladim tefi dümbelekli catladim si mmdi benim folikler alisik müzige ya ne yap ne yap bul bi sarki yoksam foliklerin dengesi bozulur sen bulana kadar ben kislari söyleyim emi

ben isimi severim zaten büroda sabitlenmiyom santiye büro müsteri belediye vs. kosusturuyom kendi isimiz bide bu cöplükte benim horozum öter hikayesi sabah esim mail yollamis yimirta bitti catladi ben hepsi ni gördüm artik isi kaytarmak icin ne yapacan diyor butün calisanlarla kulucka evremi bekliyoz moralinin güzel olmasi iyi

sıcak tut yımırtaları :KK60::KK60::KK60: buarada sana bişi sorucam yaş kaç?

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:canlarım hepiniize günaydınnn benim için gün pek güzel başlamadı belim karnım çok ağrıyo galiba geliyo bu kırmızılar yine tutmadı yine tutmadı:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:tombiştombişim sanada kocaman günaydın öpücüğü gönderiyorum yakala:KK71:

ay cikmadan anlatmam lazim yoksa catlarim unuturum nem
dün yine hastanedeyiz akraba olma emin adimlarla yürüdüm doktorumla aynen sunu konusuyom sag tarafta ki 20.3mm lik yumurta iyi gelismis ben soruyom sol daki 27.6 lik catlamismi büyümüsmü dr. diyo o catlamis ama sagdaki 19 liktan pek ümidim yok ben yine arada siz cuma bir tanede 22 lik var demistiniz
neyse kisaca foliklerimin bir adi var artikim
27.6 lik
19 luk citir
22 lik patlamaya uygun
20.3
tabi bunlar büyüdü ve catladi teyzoslarim

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:canlarım hepiniize günaydınnn benim için gün pek güzel başlamadı belim karnım çok ağrıyo galiba geliyo bu kırmızılar yine tutmadı yine tutmadı:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:tombiştombişim sanada kocaman günaydın öpücüğü gönderiyorum yakala:KK71:

tuttum canim ama sen benimkini iskaladin cünkü kirmizilarini seyrediyordun gördüm daha erken bekle yerlesme olmasin

X