Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Sağol canım ama ben nedense pek ümitli değilim belirti falan kalmadı bende 3 gün var ama şöyle de birşey var vücudum oram buram karnım falan davul gibi olurdu regl olmadan önce ama öyle de bişey yok yani regl de olmıcam gibi bilemedim yani. Bi de ben bu yumurta meselelerin falan aklım ermiyor ya doktor bir hafta önce bana yumurtlama olmuş bitmiş şimdi regl bekliyoruz dedi ya ondan sonra ben hiç çalışma yapmadım zaten artık bir anlamı yok diye anladım eğer kadın yumurtlama olmuş lafını şimdi çalışın anlamında dedi ise ben anlamadım biz çok açık açık konuşmadık doktorla bilemedim neyse yaaa ne olacaksa olacak. Birtek sizlerden ayrıldığıma üzülürüm bak. :KK43:

ay allah ne deyim canim nazom yumurtlamadan sonra calismana gerek yokki hem bak belirtide yok hem herkes aynimi olacak yani sen + düsün sana kiyamam biliyon bizden helede benden ayrilaman zaten planlari unuttunmu ist gezecez ya hamislik begenecez sen bana diyecen yok göbegin daha büyük görünüyor bu elbiseyle diye sonra ben senin tuluma el koyacam ortakoyde kahve icecez senin light tende bir dene tüttürürüz artik bak unuttum deme

tamamda onun yaninda rahat etmemen icin sebep yokki sen evlisin daha dogal ne varki kissssssssss bak aklima ne geldi onunla ben bir konusayim daha yüzüne bakmaz seni rahat birakir benim gelin cennetlikmis der

ozman hemen kuşadasına geliyorsun bize sen geleceğim de ben seni her türlü karşılarım :):)

Valla bu ay herkese bizimle ilgili olumsuz düşünen var ise çok güzel bir cevap vermiş olacağız. Biz 6 senedir evliyiz ama geçen ay ( o da 1 kere) bi de bu ay deniyoruz. Hani geçem ay kimyasal gebelik olduğunda eşim arkadaşları ile paylaşmış dedim ya söyleme dediğim halde. Neyse evde de hamile sandığımız için kendimi sevinirken şükrederken bana birşey dedi o sevnçle bana çok dokundu onun için bukadar yoğun çalışıp bebek istedim bu ay belki de . Bi arkadaşı diyomuş ki buna şakayla karışık (terbiyesiz) lan kısır falan mısın yoksa bebeğiniz yok demiş. Bu da gülmüş geçmiş ama içine yer etmiş. Hayır öyle de olabiliriz ama henüz birşey bilmiyoruz böyle şeyin şakası mı olur yaaa. çok canım sıkıldı. Zaten akrabalar falan da kesin öyle düşünüyorlardır. Bebeği gözlerine sokasım var:)

ben olmasamda sen herkes hamis olsa ben sevinirim ya hamis olunda bize verin coskuyuuuuuuu

Valla bu ay herkese bizimle ilgili olumsuz düşünen var ise çok güzel bir cevap vermiş olacağız. Biz 6 senedir evliyiz ama geçen ay ( o da 1 kere) bi de bu ay deniyoruz. Hani geçem ay kimyasal gebelik olduğunda eşim arkadaşları ile paylaşmış dedim ya söyleme dediğim halde. Neyse evde de hamile sandığımız için kendimi sevinirken şükrederken bana birşey dedi o sevnçle bana çok dokundu onun için bukadar yoğun çalışıp bebek istedim bu ay belki de . Bi arkadaşı diyomuş ki buna şakayla karışık (terbiyesiz) lan kısır falan mısın yoksa bebeğiniz yok demiş. Bu da gülmüş geçmiş ama içine yer etmiş. Hayır öyle de olabiliriz ama henüz birşey bilmiyoruz böyle şeyin şakası mı olur yaaa. çok canım sıkıldı. Zaten akrabalar falan da kesin öyle düşünüyorlardır. Bebeği gözlerine sokasım var:)

bunlar heryerde var ben sana kizkardesimle annemi anlattim demi daha sen arkadas diyorsun bosver ben mutlumuyum arkadas evimde ben 16 yillik beraberim parami yerken sorun degil gavur olusu yasim ama biliyorsun anlattirma canim sen bunlari taktina inanmiyom yaaaaaaaaaa

Ya umutsuzluk olsun diye yazmadım yani moralim bozuk değil. Yok kız planlar her şartta oalacak inşallah çok istiyorum ben seninle tanışmayı. Diğer arkadaşlarla da plan yaptık ya hepb irlikte de oluruz inşallah. Eeeeeee ben hamile olsam da olmasam da senin ikizlerle istanbula geldişğinde sen başa çıkamasın biiryle ben ilgilenicem gezerken :)

ay allah ne deyim canim nazom yumurtlamadan sonra calismana gerek yokki hem bak belirtide yok hem herkes aynimi olacak yani sen + düsün sana kiyamam biliyon bizden helede benden ayrilaman zaten planlari unuttunmu ist gezecez ya hamislik begenecez sen bana diyecen yok göbegin daha büyük görünüyor bu elbiseyle diye sonra ben senin tuluma el koyacam ortakoyde kahve icecez senin light tende bir dene tüttürürüz artik bak unuttum deme

Bizi sakın habersiz bırakma dua edeceğim arkadaşım inşallah mutlu haberlerle geleceksin
haber vermez olurmuyum arkadaşım inşallah ya ço heyecanlıyım arkadaşlar yapıyo regliye 2.3 gün kal testi ben inat ettim geçince dedim 1 gün geçmiş olcak ama varsa çıkar heralde
veeeeeeeeee insallah müjde verecek

inşallah ağzın bal yesin allah bütün isteyenlere içlerindede ban versin

Yok kız çok takmıyorum öylesine aklıma geldi buaralar bi hassaslık var ya herşey batıyor :) akla geliyor.

Sen bugün benim ara ara ciddi ciddi hüngür hüngür ağladığım şeyleri duysaydın gülmekten ölürdün. Eşim öyle netten müzik dinletiyordu bana zeki müren falan rastladık dinledim ben bir ağla bir ağla ama öyle ölesiye sevdiğim biri değil severim ama öldü işte birdaha da böyle ses gelmedi diye sen bi ağla bi ağla. Adama hasta olduğunu bildikleri halde ilk mikrofonunu hediye ettiler kalpten gitti işte diye şarıl şarıl ağla. Tv de kemal sunal çıkıyor bi ağlıyorum adam korkuyorum uçak ffobim var dediği halde uçağa bindirmişler zorla öldü işte falan diye ağlıyorum. Bir de üstüne eşim bana evlenme teklif ettiğinde çaldığı parçayı ve düğünde ilk çıkış parçamızı dinletti bir ağlama bende yok böyle bir duygulanma böğüre böğüre ağladım yaaaa hayatım boyunca hiç bukadar duygusal olmamıştım. Hımmm regl öncesi sinirli olduğum hep olur da duygusal asla :) haber falan hiç seyredemiyorum zaten şehitler, kazalar falan beni hiçbirzaman etkilemediği kadar etkilşyor. Anlamadım ben eskşden de üzülürdüm ama şimdi böyle gözlerim şişene kadar ağlıyorum.

Acaba hamile miyim eşim dedi ki bugün kızım hiç teste falan gerek kalmadı şu haline bak sen kesin hamilesin dedi.bakalım

bunlar heryerde var ben sana kizkardesimle annemi anlattim demi daha sen arkadas diyorsun bosver ben mutlumuyum arkadas evimde ben 16 yillik beraberim parami yerken sorun degil gavur olusu yasim ama biliyorsun anlattirma canim sen bunlari taktina inanmiyom yaaaaaaaaaa

Yok kız çok takmıyorum öylesine aklıma geldi buaralar bi hassaslık var ya herşey batıyor :) akla geliyor.

Sen bugün benim ara ara ciddi ciddi hüngür hüngür ağladığım şeyleri duysaydın gülmekten ölürdün. Eşim öyle netten müzik dinletiyordu bana zeki müren falan rastladık dinledim ben bir ağla bir ağla ama öyle ölesiye sevdiğim biri değil severim ama öldü işte birdaha da böyle ses gelmedi diye sen bi ağla bi ağla. Adama hasta olduğunu bildikleri halde ilk mikrofonunu hediye ettiler kalpten gitti işte diye şarıl şarıl ağla. Tv de kemal sunal çıkıyor bi ağlıyorum adam korkuyorum uçak ffobim var dediği halde uçağa bindirmişler zorla öldü işte falan diye ağlıyorum. Bir de üstüne eşim bana evlenme teklif ettiğinde çaldığı parçayı ve düğünde ilk çıkış parçamızı dinletti bir ağlama bende yok böyle bir duygulanma böğüre böğüre ağladım yaaaa hayatım boyunca hiç bukadar duygusal olmamıştım. Hımmm regl öncesi sinirli olduğum hep olur da duygusal asla :) haber falan hiç seyredemiyorum zaten şehitler, kazalar falan beni hiçbirzaman etkilemediği kadar etkilşyor. Anlamadım ben eskşden de üzülürdüm ama şimdi böyle gözlerim şişene kadar ağlıyorum.

Acaba hamile miyim eşim dedi ki bugün kızım hiç teste falan gerek kalmadı şu haline bak sen kesin hamilesin dedi.bakalım

:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:senin batın nezaman canım

3 gün var canım yaaa bakalım

ay hadi hayırlısı belirti bende de olmadım canım cuma günü belim karnım çok şiddetli ağrıda daha bişe yok bu gün göğüslerim ağrıyo elledikçe falan işte bide sabah birAZÇIK KARNIM AĞRIDI REGLİ OLCAM DEDİM AMA HALA GELEN GİDEN YOK

ay inşallah olmayız

ay hadi hayırlısı belirti bende de olmadım canım cuma günü belim karnım çok şiddetli ağrıda daha bişe yok bu gün göğüslerim ağrıyo elledikçe falan işte bide sabah birAZÇIK KARNIM AĞRIDI REGLİ OLCAM DEDİM AMA HALA GELEN GİDEN YOK

ya kızlar hepinize iyi akşamlar,bugün benim adet günümdü gelen giden olmadı ama hiç belirtide hissetmiyorum,ne kasık ağrısı ne bel ağrısı ,göğüslerim zaten adet zamanları şişerdi bi akıntım var oda normal geliyoo ooofffffffff offffffffffff,hamile değilsem nolur allahım adet olsamda daha fazla gecikmese bariii:97::97::97:kafayı yicem yaaa:KK37::KK37:::KK52::KK52:

3 gün kaldı canım

valla subun yaşını hayırlayamadım

canlarım evet sizin yaşlarındayım bende 75 liyim demiştim ya nazcım ben pc kullanmayı pek bilmiyorum o yüzden çok fazla yazmıyorum sadece sizleri takip ediyorum denizla nazcım sana ayrı bir empati duyuyorum sizlerin doğal olduğunuzu düşünüyorum hoş diğer arkadaşlarda öyledir tabi ben hiç başka topiklere gimiyorum ilk sizleri tanıdığım içindir belkide eşim heykır gibi adam ama ben nedense pc ye pek hevesim olmadı ama kk ye üye olduktan sonra heralde bendede çok merak başladı neyse arkadaşlar hepinizi seviyorum inşallah bütün dualarınız gerçek olur benimde tabiiii

X