Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

imkanın varsa gel tabi canım çünkü bu topicin ömrü 1 ay zaten ağustosa girince yerimizi yeni anne adaylarına bırakırız artık Allah birdahaki sene Temmuz'a bebişlerimizle girmeyi nasip eder inşallah ama NiSaNda anne olacaklar diye topic açarız eğer hamile kalırsak:81::81:

cnm sana iyi tatiller bol bol dinlenirsin gelince görüşürüz bizde artık

ayyy insallah

ayyy özlicez senii
olsun güzel hbrlerle dön ins

uffff test yapsam mı acaba iyice şaşkaloza döndüm:86:

bulduğum her fırsatı değerlendireceğime emin olabilirsinz canım inşallah nisan topiğinde anne adayları olarak hep beraber buluşuruz yine. Rabbim ne olur gör bizi

cnm sana iyi tatiller bol bol dinlenirsin gelince görüşürüz bizde artık

sağol tatlım. ama ben meraklanırım şimdi si burda neler konuşacaksınz neler. ben ne hamiş haberlerini zamanında alamayacam dert olur bana ama dedim ya bulduğum her fırsatta burda olacağım inşallah.

ayyy özlicez senii
olsun güzel hbrlerle dön ins

ben de sizi özleyeceğim canım
test mi yapacaksın canım? yap ama olumsuz olursa üzülme biliyorsun ki kanda daha net öğreniyoruz. pazartesi de kanda baktırırsın olur mu?

bende yapmak istiorum böyle kasıklarımda hafif sızı var ama tık yok bende bi kaç gündür adetimin geçmesiini mi beklesem?

benim bigün gecti bu 2.günüm ama yinede cesaretim yok olmazsa pzt bakayım

ben de sizi özleyeceğim canım
test mi yapacaksın canım? yap ama olumsuz olursa üzülme biliyorsun ki kanda daha net öğreniyoruz. pazartesi de kanda baktırırsın olur mu?

tatlım bugün olmazsa yrn idrar testi yaparım pzt ye Allah büyük çizgi filan cıkarsa kan testi umutlanıyorum ama olsun her durumda nasılsa üzülüom bari bunun keyfini cıkarayım dimi:78:

benim bigün gecti bu 2.günüm ama yinede cesaretim yok olmazsa pzt bakayım

bugün yap o hassas testlerden yap onlar hamileysen eğer adet döneminden öncede sonuç veriyor çünkü.. ay hadi inşş hamilesindir belirtin falan var mı şühelendiğin bişiler oldumu?

ben olsam yarın yapardım varsa çıkar kendini yormamaya çalış ama insanı korkutabiliyo seni anlıyorum cnm

tsk tatlım bende öle düsünüyorum arada sancı giriyoo sağ tarafıma bilemicim bekleyelim görelim:82:

tatlım bugün olmazsa yrn idrar testi yaparım pzt ye Allah büyük çizgi filan cıkarsa kan testi umutlanıyorum ama olsun her durumda nasılsa üzülüom bari bunun keyfini cıkarayım dimi:78:

inşallah olur canım inşallah
Rabbim duy bizi.
Kucaklarımızı evlatsız bırakma.
Umutlarımızı boşa çıkarma.
Senden başka dileyecek kimsemiz yok.
Sen de bizi yalnız bırakma... amin...

zozdemir,
yumurtlamadan bi hafta sonra sağ tarafıma acayip bi ağrı girdi,beyaz akıntı cok oldu ve 2 gün önce midem fena halde bulantı belişrtiler bu kadar cnm

Son düzenleme:
inşallah olur canım inşallah
Rabbim duy bizi.
Kucaklarımızı evlatsız bırakma.
Umutlarımızı boşa çıkarma.
Senden başka dileyecek kimsemiz yok.
Sen de bizi yalnız bırakma... amin...

yürekten katılarak amiin diyorum

temem karar verildi kaliyoruz ay sanki hamisizde toik aramamiz kaldi ama simdi hamis olunca biz kidemli olacaz cömezler bize soracak bilmis bilmis cevap yazacaz yuppppppppppppppppppi

bu arada geldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…