Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

tobee :128::128: şiirinin her satırına katılıyorum kim yazmışsa gönlü,ne yüreğine sağlık.ne mutlu türküm diyenee:21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

günaydınnn kızlar herkese iyi hafta sonları yağmur hamilemisin geçmişi okuyamadım direk konuya daldım ben

pozitifffffffffffffffff çıktıııııııııııııııııııııııııııııııı

aa ne güzel gözün aydıncanım...
Tünaydın kızlar girer girmez hamile haberi gördüm süper walla:79:

hoşbuldum cnm nasılsın

iyiyim saol canım. hamiş haberleriyle havalara uçuyorum işte :KK52: ve darısı bize olsun diye dua ediyorum sen nasılsın? dişin ne alemdeymiş gittin dimi doktora? yanlış hatırlamıyorumdur inşallah :KK69:

iyiyim saol canım. hamiş haberleriyle havalara uçuyorum işte :KK52: ve darısı bize olsun diye dua ediyorum sen nasılsın? dişin ne alemdeymiş gittin dimi doktora? yanlış hatırlamıyorumdur inşallah :KK69:

aminn cnm isteyen herkese versin RABBİM aft vitaminsizlikten oluyomuş bide diş taşlarımı temizlettim aslında tel takılması lazımmış biraz çarpıklık var dişlerimde oda maliyetli iş kararsızım tel taktırmakta

pozitifffffffffffffffff çıktıııııııııııııııııııııııııııııııı

süper haber tbrk darısı inşallah hepimizin başına:KK49:

günaydin kader arkadaşlarım iyi günler olsun :KK16:

ben hala aynı beklemedeyim pazartesi test yaptırcam bakalım kısmet :KK17:

ama korkuyorum ya negatif çıkarsa gene :97:

ama durmak yok yola devam eşimde öle dio bu yönden şanslıyım :KK66:

aminn cnm isteyen herkese versin RABBİM aft vitaminsizlikten oluyomuş bide diş taşlarımı temizlettim aslında tel takılması lazımmış biraz çarpıklık var dişlerimde oda maliyetli iş kararsızım tel taktırmakta

çok geçmiş olsun canım. diş işi zor iş :KK50:

hoşgeldin canım evet darısı hepimizn başına artık :KK3:

hoşbuldm canım seninde batına 4 gün kalmış varmı bi belirti fln test yapsana kızım ya merak etmiyormusun:KK30::KK52:

Son düzenleme:
süper haber tbrk darısı inşallah hepimizin başına:KK49:

günaydin kader arkadaşlarım iyi günler olsun :KK16:

ben hala aynı beklemedeyim pazartesi test yaptırcam bakalım kısmet :KK17:

ama korkuyorum ya negatif çıkarsa gene :97:

ama durmak yok yola devam eşimde öle dio bu yönden şanslıyım :KK66:

hoşgeldin rose. pazartesi senden de hayırlı haber duyarız inşallah. gerçi ben olamayacam bir müddet ama okurum sonra müjdelerinizi inşallah.

X