Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

söyle bir okudumda egerki beynimiz etlkileyip vücutlarimiz bizi yaniltmiyorsa nisanda cok bebis gelecek gibi hadi isimlerden konusalim ben isim calacam sizden

zozdemir,
yumurtlamadan bi hafta sonra sağ tarafıma acayip bi ağrı girdi,beyaz akıntı cok oldu ve 2 gün önce midem fena halde bulantı belişrtiler bu kadar cnm

bu neyin belirtisi?bende suan o durumdayım yumurtlamamın tahminen tabi sonlarındayım belkide gecmiştir belime agrılar giriyor kasıklarımda agrıyor daha önce böle olmamıştım

söyle bir okudumda egerki beynimiz etlkileyip vücutlarimiz bizi yaniltmiyorsa nisanda cok bebis gelecek gibi hadi isimlerden konusalim ben isim calacam sizden

hoşgeldin canım. ben kız için eylül ismini çok seviyorum. erkek içinde kemal. ama geçen rüyamda kemal emir dedi biri bana. hemen kemal emir olarak değiştirdim tabii

hoşgeldin canım. ben kız için eylül ismini çok seviyorum. erkek içinde kemal. ama geçen rüyamda kemal emir dedi biri bana. hemen kemal emir olarak değiştirdim tabii

ben dogdumda adimi diyar koymak istemis babam diyar-i gurbetteyiz diye annem deniz koymus abimin adini babam koydugu icin banada annem karismis ama nedendir diyar ismini cok severim ama ben karismam herhalde babasi koysun derim ama bellide olmaz o zaman gelsin birrrrrrrr benim abimin cocuklarinin adi kizi ada oglu yagiz kizkardesimin kizlari derin ile nehir simdi oglu olacak bir de onun adini toprak istiyor

arkadaşlar benim bugün çatlatma iğnesinden sonra 12. günüm şimdiye kadar hiç ağrım sızım olmadı dün gece belim felakat ağrıdı belim hafifleyince karnımın ağrısını farkettim bu günde karnım hafif hafif ağrıyo test yapsam çıkarmıki sanırım iğneden 14 gün sonra regl olunuyormuş napıyım delircem artık kendimi dinlemekten belirtiler regl olmamamı yoksa başka bişeyemi işaret bilmiyorum

benim yeğenlerimin adları da yağız, barış buğra, ahmet ve arda. hepsi erkek. kızımız yok henüz :)) evet diyar ismi de güzelmiş. ben naz ve ela isimlerini de çok severim. zaten hep kzı ismi düşünüyorum. sanki bebişi buldum da kızı kaldı

kizlar biraz ayip olacakta bu calisma meselesi ne zaman bitecek benim yimirta dün catlamamisti sabah benim herif catladi diyor simdi calismalar bosami gitti yeniden mi calisacaz bat 1 temmuz aman ne yapsin pesimde dr. gide gide uzman oldu siklus 28

bat ile siklus bi yolla bakiyim

canım yanlış olmasın
http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...en-kac-gun-sonra-gebelik-testi-yapilir-2.html
bu linktekileri bir oku istersen.

tabiii ki canım. yumurta henüz çatlamamışsa çalışmalara devam

ben oglan isterim sanirim dededen babaya babadan esime esimden oglusa kalsin sirket yoksa damada vermem banane vermem bak tatlim yagizdan yegendas olduk birde

tabiii ki canım. yumurta henüz çatlamamışsa çalışmalara devam

dr bana yumurta yokken 11-15 dedi sadecebir gün görüstük yok bilardo yok dogum günü dün baktikya catlamamis ne sevindim yoksa vicdan azabi duyuyordum ama catlak yumurta 10 saat sonra gidiyor 10 saatte yakaladi yakaladi yoksa öbür aya olarak biliyom öyle degilmi cagnur

ben oglan isterim sanirim dededen babaya babadan esime esimden oglusa kalsin sirket yoksa damada vermem banane vermem bak tatlim yagizdan yegendas olduk birde

evet canım öyle oldu. benm yağızım 7 yaşında daha teyzesi. bu yıl 1.sınıfa başlayacak inşallah kuzum. bizimkiler hep erkek ya herhalde ben ondan kız düşünüp duruyorum bir de onun tadına bakalım nasılmış diye tabii evlat olsun da sağlıklı sıhhatli inşallah kız erkek fark etmez.

bat ile siklus bi yolla bakiyim
ben bu batı tam anlamadım ama geçenay haziran17 son adet tarihim edetlerim düzensiz olduğu için bu ayda 17 sinde bekliyorum adetin 14. günü ovitrelle yapıldı bu gün iğnenin üstünden 12 gün geçti

teşekkür ederim canım ya ben yenyim ve herkesin ilgili olması hemen cevap gelmesi çoook güzel

ben deldiiiiiiiiiiiiiiim muhabbetnz tatlı bebişlermz bol olsun inş kızlar kaynatıyosnz yine

oglunmu var allah bagışlasın ismide çok tatlı sevdgm bi isim

insallah yagiza bir yaren gelir yaren de uyar yagiza heeeeeeeeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…