Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

insallah öyle olur senin yas kac

yok tatlım tabi ki seviyorum çok iyi insanlar beni de çok severler ama ilk zamanlar çok sık ve olur olmaz arıyorlardı ve ne hikmetse biz hep bayramlaşmayla meşguldük yada kendimize özel planlar yaptığımız zamanlara denk geliyordu.böyle olunca insan rahatsız oluyordu.

mesaja gelince sereny benim msj diye senin mesaja alıntı cevap yazmış tatlım[/QUOTE]

peki annesine söylesen anlamasmi belki gelmez ya bu isler zor mus ben hic anlamam gerci kadinda anlamasi lazim demi

ayyy ne güzel topikimiz var en kıpırık hatunlar burda
oku oku yetisemiyom walla ins birbirimize uğur getiririz

inşallahhhhh uğur getirelim birbirimizee.......ben de yetişemiyom yazılanlaraaaaa:13::13::13:

arkadaslar bebek işine cok taktık buara ama burdan ölen sehitlerimiz adına herkes bi fatiha okusun bide sunu sölemek istiyorum:
Dağda 3-5 koyun sürüsü
Tutturmuş bir kürdistan türküsü
Eline almış bayrak diye bir masa örtüsü
Satsan beş para etmez ne dirisi ne ölüsü
Sen soyu soysuz! toprak senin neyine...
Duy ulan ........;
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!!

Okudum canım,

haklısın canım ben haberleri izlerken çok ağlıyorum diye dün akşam izletmedi eşim bana haberleri birde eşim astsubay benim. daha da kötü oluyorm izlerken.

peki annesine söylesen anlamasmi belki gelmez ya bu isler zor mus ben hic anlamam gerci kadinda anlamasi lazim demi[/QUOTE]

yumurtlama zamanımda bizde kaldığı gecenin sabahında kahvaltıdan sonra konuşuyorduk.bebek düşünmüyor musunuz dedi ben de düşünüyoruz anne şu ara verimli zamanımız ama kandil falan olunca yapamadık dedim dolaylı anlatmak için kırılmasın diye anladı zaten uygun şekilde konuşursan tatlı dille anlayışlı oluyor sağolsun annecim

bende okudum ama siiri niye yazdin simdi benimtürk televizyonum yok bir sey mi oldu yine sen askermisin

pozitifffffffffffffffff çıktıııııııııııııııııııııııııııııııı

ohhhh bir bebis haberi daha aldim gozun aydin canim tez zamanda kucagina alasin insallah

san yumurta takibi yapildimi yapildiysa catlamasi hesaplanan günde oldumu

yok canım ben geçen ay denemelere başladım , dediklerinle ilgili hiç bir bilgim yok, geçen ay kontrolde yumurtlama tarihimi söyledi doktor, biz de denedik tatildeydik pek verimli olmadı sanırım bide iltihap vardı ondan da tutmamış olabilir, salı doktora gideceğim bakalım ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…