Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kizlar ben pek rüya görmem simdi okurken aklima geldi rüyamda yatak örtüleri perdelr felan gördüm ama yenimi eskimi hatirlamiyom artik rüyalarim bile dengeye sasirtti

hayrolsun inşallah tombişimmm böyle diyor rüya yorumlarında :KK76:
Temiz ve beyaz yatak örtüsü görmek, kadınlarda iyi bir kariyer ve güzel iş hayatı demektir. Kirli yatak örtüsünü görmek ise bir şeylerden bıkmayı ve ardından da genelde hastalığı getirir.
perdenin ise bir sürü anlamaı varmış tabii perdeden perdeye fark var canım :KK60:

kizlar ben pek rüya görmem simdi okurken aklima geldi rüyamda yatak örtüleri perdelr felan gördüm ama yenimi eskimi hatirlamiyom artik rüyalarim bile dengeye sasirtti

Desenli perde kadına, çocuğa ve kişinin sahip olduğu şeylerle edindiği itibar ve hürmete....................biz çocuk olarak algılıyoruz ve bebiş gelyor diyoruzzz:KK66::KK66::KK66:

günaydın canım hoşgeldin nasılsın kırmızlardan gelen giden yok dimi :21: :21: :21:

yok cnm da eli kulağındadır böle hafif hafif sızlamalar oluo sağ tarafta bugünde arttı biraz sanki adet olacakmısım gibi ama 9 aydır 1 gün bile gecmemişti hatta 2 gün öncesinden mutlaka leke gelirdi leke filan gelmedi
bakalım 1 gün gecti bide dün değil ondan önceki gün midem c bulandı,adet olmadan önce cok gergin ve sinirli olurdum oda olmadı
belirtiler simdilik bunlar psikolojik olarak hamile kalmayı basardım yeah :KK1:

tombişcim dün ilk defa iki damla şeklinde çok tuhaftı ama damlacık gibiydi beyaz akıntı oldu şeffaf değil ama yazdım hemen zaten , yumurtlama başlangıcı olabilir mi acaba

illa sakir sakir olacak diye birsey yokki iki damla beyaz kremim si bir sey se her ihtimale karsi calis canikom

yumurtlama dönemimi akıntıdan takip ediyorum canım umarım doğrudur çünkü mayısta bıraktım korunmayı ve folik asite başladım bu ay çok umutluyum ama bu düzensizlik kafamı karıştırıyo inşallah Allah yardım eder

bol bol dua et canım. Biz dileyelim Rabbim ellerimizi boş çevirmez imşallah. hayırlısı olsun senin içinde.

gördüğün perdeler ve örtüler ne renkti canım.allah hayırlara çıkarsın

Desenli perde kadına, çocuğa ve kişinin sahip olduğu şeylerle edindiği itibar ve hürmete....................biz çocuk olarak algılıyoruz ve bebiş gelyor diyoruzzz:KK66::KK66::KK66:

benimde gecen rüyamda rahmetli ananem bana avucuyla bal yediriyordu hayırdır ins

yok cnm da eli kulağındadır böle hafif hafif sızlamalar oluo sağ tarafta bugünde arttı biraz sanki adet olacakmısım gibi ama 9 aydır 1 gün bile gecmemişti hatta 2 gün öncesinden mutlaka leke gelirdi leke filan gelmedi
bakalım 1 gün gecti bide dün değil ondan önceki gün midem c bulandı,adet olmadan önce cok gergin ve sinirli olurdum oda olmadı
belirtiler simdilik bunlar psikolojik olarak hamile kalmayı basardım yeah :KK1:

olacak allahın izniyle olacakkkk biz iyi düşünelim gelsin artık nazlı bebişimiz :emir_bebek:

allahım isteyen herkese versin inşallah sağlıklı birer bebecik.göbüşler kucaklar bebiş dolsun bizim de ilk olacak olursa eğer.

benim de ilk olacakkkkkkkkkk[/QUOTE]

serenycim bu yukardaki mesaj tombistombis'in ama bebeklerimizin ilk olacağı ikimiz için de aynı :KK3::KK3::KK3:

X