Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canım tutam tutam ayrılıyorlar bide birbiri üstünde oluyormuş sanki benim öyle çünkü uzun zamandır dikkat ediyorumda
Hiç anlamam ki ben de ama daha erken benim çalışmalara devam aysonuna doğru bakarım artık

bende ist. levent ama çıkmam lazım sohbete doyum olmuyor birzada kendime zaman ayırayım kuaföre gidiom kıslar herkesi öptüm

Ha aha haa haa haa ha:) atatürk gibi olmuşsun der bana bir arkadaş ben çok aldırmıyorum da kendim 3-4 tane alıyorum :) öyle elim değdikçe. çok komiksin kirpiğe bakim derken neye niyet neye kısmet. Ben buaralar bacaklarım falan aldı yürüdü :) bebeğe zarar gelmesin eğilirim ederim diye zaten karnım ağrıyor ya hep buara öyle nadasa bıraktım heryerimi.

anam kirpiğime bakmak için aynaya bi baktım o da ne benim kaşlar almış başını gitmiş bir kuaföre uğrasam bugün ii olcak

Durn bakem nereye gidiyosunuz bensiz oldu mu bu şimdi ben de maltepe (zümrütevler ) :) ortanızda da ben yürücem üçümüz 3 kadın önde 3 tane bebek arabası ayyyyyy rüya gibi rüyaaaa :)

sub çok yakınız senle... Bebişlerimizi alıp maltepe sahildeki parka götürürz seneye bugünlerde:d

aaa bende okmeydanındaydım evlendim ikitelliye gittim 22 sene oturdum okmeydanında bebekliğimide sayıyorum :))

öyle mi aslında kasımpaşa ve okmeydanı arasındayım , piyalepaşa yı biliyor musun, doğdum evlendim yine burdayım , kocişko bebeklik arkadaşım da

Durn bakem nereye gidiyosunuz bensiz oldu mu bu şimdi ben de maltepe (zümrütevler ) :) ortanızda da ben yürücem üçümüz 3 kadın önde 3 tane bebek arabası ayyyyyy rüya gibi rüyaaaa :)

bende bende bize biraz uzak ama olsun maksat muhabbet olsun dedlikodu yapmak için de olsa alırım bebişimi gelirm kıss :))

öyle mi aslında kasımpaşa ve okmeydanı arasındayım , piyalepaşa yı biliyor musun, doğdum evlendim yine burdayım , kocişko bebeklik arkadaşım da

biliyorum cnm bende talatpaşadaydım darülacezenin tam karşı sokağı :) oh iimiş valla uzaklaşmamışsın çok güzel

Kimi çekiştiricez kız :) fırsat bulursak bebeklerden :) ayyyyyy ağlamaları gülmeleri birbirine karışsın inşalalalhhhhhhhhhh:)

bende bende bize biraz uzak ama olsun maksat muhabbet olsun dedlikodu yapmak için de olsa alırım bebişimi gelirm kıss :))

Ohh ne alaaa memleket, istanbullu' lara bak sen hele,
Biz ne edeceğiz buralarda siz gezerken,
Kıskançlık yapayım bari biraz bu da bir gebelik belirtisidir belki

Doğru yaaa kocalarımızı unutmuşum ben bebeğe daldık ha aha aha ha ah:) süper olur süperrrrrr bu gece böyle bir sahni için dua edeceğim. Bi de kızlar ben şey istiyorum örgü örelim bizim evde cam kenarında ormana doğru oturalım örgü örelşim bu benim hayalim. Bebekleri yatırdıktan sonra. :) bir odada birsürü bebek yatsın :) içerden ses gelince kiminki ağladı diye koşalım olmaz mı :)
bu zamanlarımızı konuşuruz kocalarımızı çekiştiririz :) inş yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…