Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kristalbebek mesaj atmışsın özelden canım benim adetim yeni bitti yumurtlamam 18inde filan çalışıyoruz bakalım inşallah alla nasip eder

Benimde 19 u gibi yumurtlama başlıyor canım, aynen çalışmalara devam ediyoruz beklemeden , Rabbim şu mübarek günde dualarımızı kabul eder inş, hamiş kalalım hepimiz:KK49:

Hoşgeldin Zeynep'cim, kesinlikle katılıyorum. Çok sıcak, klimaya rağmen eriyeceğiz bu gidişle..
hoşbuldum cnm sıcaklar halsizleştiriyo hiçbişey yapasım yok
geçmiş olsun canım hayırdır?

sağol cnm dişetlerimde aft oluyo sürekli bakım ağız bakımı için çok ağrıyo bu yüzden diş etlerim bakalım neden oluyo

nasıl oruç tutucaz ya bi de hamile kalırsak bu sıcaklarda varmı fikri olan:KK31:

kızlar bir sorum olacak, şimdi wc den geldim de :KK17: iki damla beyaz akıntı olmuş şeffaf değil ama sizce yumurtlamaya mı başladım:KK66:

nasıl oruç tutucaz ya bi de hamile kalırsak bu sıcaklarda varmı fikri olan:KK31:

Evet canım nasıl oruç tutacağız bide çalışıyorum ben , hamiş kalırsak tutmamız sakıncalı olur mu bide bulantı olursa tutamayız herhalde ne biliyim Rabbimkuvvetini verir, ben bide hamile kalırsam otobüslerde bebişimi nasıl koruyacağım onu düşünüyorum, hoplaya zıplaya gelip gidiyoruz:90:

kızlar bir sorum olacak, şimdi wc den geldim de :KK17: iki damla beyaz akıntı olmuş şeffaf değil ama sizce yumurtlamaya mı başladım:KK66:

:44:ıııııı

olabilir...
tebrik ediyorum seni:KK9::nazar:

Arkadaşlar hepinize hayırlı kandiller hayırlı cumalar diliyorum yazdıklarınızı okumakla uğraşıyordum sabahtan beri kaçırdığım birşey olmasın diye. Allah hepinizin dualarını kabul etsin inşallah ne güzel şeyler yazmışsınız aminnn inşallah bu hayırlı berat kandilinde listeye melekler bizim bebeklerimizi de yazsınlar tez zamanda kavuşalım inşallah bebeklerimize.

Evet canım nasıl oruç tutacağız bide çalışıyorum ben , hamiş kalırsak tutmamız sakıncalı olur mu bide bulantı olursa tutamayız herhalde ne biliyim Rabbimkuvvetini verir, ben bide hamile kalırsam otobüslerde bebişimi nasıl koruyacağım onu düşünüyorum, hoplaya zıplaya gelip gidiyoruz:90:

onu veren Rabbim sabrınıda verir inşallah:KK69:

Arkadaşlar hepinize hayırlı kandiller hayırlı cumalar diliyorum yazdıklarınızı okumakla uğraşıyordum sabahtan beri kaçırdığım birşey olmasın diye. Allah hepinizin dualarını kabul etsin inşallah ne güzel şeyler yazmışsınız aminnn inşallah bu hayırlı berat kandilinde listeye melekler bizim bebeklerimizi de yazsınlar tez zamanda kavuşalım inşallah bebeklerimize.

hg cnm aminn sanada hayırlı kandiller

Katılıyorum size kızlar ya, sabahın köründe kalkıp işe gel burda ona buna şuna onca dert anlat insanın dili damağı kuruyor zaten normalde bile..zor gözüküyor.

çok yazamıyorum zuzu arkadaştan haber var mı iki çizgi çıktı diyor bir gelişme oldu mu

hamileyken oruç tutulmaz sanırım kuzenim 1.5 aylık hamile doktor tutma demiş sonuçta sürekli acıkabilir insan bulantılar falan zor olur tabiki

Hoşgeldin canımm, sanada hayırlı kandiller ve hayırlı cumalar..
Dualarımız kabul olsun inşallaahhh
:nazar:

rahat olan insanlara çok imreniyom altı üstü doğuramadık daha araştırmaktan uzman olduk valla. tahlilleri ultrason görüntülerini dr. önce okuyup anlayabiliyorum doktorumda dalga geçiyor benle bna gelmene gerek yok eve bi makine al kontrol et diye...:KK52:
anneme kızardım üstüme düşüosun diye oda bbana hep derki anne olunca anlarsın beni. bu sözden yola çıkarsak anne olmak çok zor demekki diyom kendi kendime. ama ne kadr zor olsada en güzel şey. güzel olmasa 1 bebeği olanlar 2. bebeği düşünmezler herhalde.
allah nasip etsn o günleri bizede.
ben yakinda alacam sanirim simdi dr. la konustum yine korkma diyor yarin bir ilaca baslamam gerekiyor rahatlarsin dedi hayirlisi canim burnumda dolasiyom allah bana sabir versin bugun kimsenin kalbini kirmayim hos ilk hisim elime esim gecti haslamadan nasibini o aldi kimse odama girmeyi birak camdan bile bakmiyorlar ben hepsini tek tek göz hapsine almis durumdayim ya bana ne oluyor bugun

canim iyi kandiller sen dün aksam wc de bir sey gördüm yazmisin ben san bir soru sormustum naz adetinin bugun kacinci günü yumurtlamayi hissettinmi akintin ne zaman basladi adetine kac gün var ben yine siyirttim bugun kecilerimle cevaplarini bekliyom ha... dr dan zorla dr kontrol raporlarimi aldim onlari inceledim yakinda ultrasomuda ele gecirecem gibi görünüyor

X