Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlar adetim hala gelmedi
bu ay cok ilginc icimde bi sevinc tabi kendimi kaptırmıom
doktorlar kendiliğinden olması mümkün diil tüp bebek demişti ama içim kıpır kıpır hiç böle hissetmemiştim tabi esime filan bahsetmedim bahsetmemde 5 gün filan gecmedikce sizle paylasıyorum sadece

hayırlı haberlerini bekliyoruz canım:KK9::KK16:

mrb cnm,
catlatma iğnesinden 14 gün sonra regl oluyorsun
ben 3 kez yaptırdım 12.gün leke geldi 14.gün adet
ama bazen değişiyormus 17 gün sonra olanları okumustum ama genelde bu sekilde senin kacıncı gün

daha var ozaman ama artık deli olcam bende hiç bir belirtide yok ne ağrı ne sızı elimi karnıma koyup öööleeee bir ses dinliyorum sıyırdım bu gün iğneden sonra 11. günüm zaman geçmiyoooooo:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

herkese hayırlı kandiller arkadaşlar allah gönlümüzdekilerin hayırlı olanını versin hepimize ben bşe sorcam canlarım benim adet hep düzensiz ama bu ay çatlatma iğnesi oldum ve çatlatma iğnesinden sonra adet olmama ihtimali varmı adet olunuyosada kaçıncı gün oluyo:78::78::78::78::78::78::78::78::78::78::78::78:

mrb cnm,
catlatma iğnesinden 14 gün sonra regl oluyorsun
ben 3 kez yaptırdım 12.gün leke geldi 14.gün adet
ama bazen değişiyormus 17 gün sonra olanları okumustum ama genelde bu sekilde senin kacıncı gün

ben iğneden 16 yada 17. gün oldum hep. kişiden kişiye değişiyor olabilir. ama dr. genelde 14-15 olur diyodu. bnm o gnlerde lekelenmelerim oluyodu.

iğneden 12 gün sonra kanda çıkabiliomuş. bende deli gibi oluyodum 12. gün gidip hemn test ama negatif... offfff ne kadr ağladım o günlerde.
şimdide ilaç yok ağlamak yok diyom. günüm gelsin bakalım nasıl olcam.:84:

Hayallerim ve ben...

Şimdi şöyle pıtır pıtır birşey koşuyor arkamda, " anne" "anne" diye çığlık atıyor,
Kucağıma atlıyor sarılıyor hep anne diyor bana, anneeeeeeeeeeeeeee............

Ya bana anne denmesini istiyorum,
Nasıl birşey nasıl hisseder insan çok merak ediyorum,
Nasıl güzel bir duyguysa şimdi düşündüm, hayalini kurdum o bile haz verdi..

cnm benim lütfen üzme kendini bitanem hayırlısı de bak bugün kandil dua edelim sükredelim isteyelim
bana doktorlar kendiliğinden olması imkansız tüp bebek bile zor dediler ne kadar acı bişi ama gercekten ben umudumu hiç kesmiyom sende öle yap hadi bi gülümse

teşkkür ederim cnaım evet ümidimizi kesmememiz gerkiyor ama işte o ilk gün böyle karamsarlığa kapılıyorum adet dönemim bittiğinde tekrar ümitleniyorum Allahım bugün hepimizin gönlündekini versin

Hayallerim ve ben...

Şimdi şöyle pıtır pıtır birşey koşuyor arkamda, " anne" "anne" diye çığlık atıyor,

inanılmaz güzel ve tarifi imkansız bir duygu rabbim size de yaşatsın inşallah bu günün hürmetine

meraba arkadaşlar hepimizin kandili mübarek olsun dualarımız kabul olsun inşallah tombiş arkadaşımız çok güzel dua yazmış akşam onu okuyup dua edicem inşallah yüce rabbim hayırlı zamanda hayırlı ise bu gece kaderimize bir evlat yazar inşallah en kısa zamanda gerçekleşir.arkadaşlar benim bu aydan biraz ümitliyim sanki hiç yaşamadığım belirtiler hissediyorum umarım psikolojik değildir bata 2 gün kaldı hayırlısı bakalım

Hayallerim ve ben...

böle şeyler yazıyosunuz valla gözlerimden akıyo damlalar millete çaktırmamak için gözüme bişi kaçmış havası veriyom kendime.
herbişeye duygulanıom bu aralar acaba hamilemiyim :KK52: ne olsa acaba hamilemiyim diyorum deli gibi karnımı tutup konuşuom...:)
allahım sen gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eyle. hepimizin kaderine meleklerini yaz. hayırlı sağlıklı sıhatli evlatlara kavuştur bizi.
aminnnnnn

iğneden 12 gün sonra kanda çıkabiliomuş. bende deli gibi oluyodum 12. gün gidip hemn test ama negatif... offfff ne kadr ağladım o günlerde.
şimdide ilaç yok ağlamak yok diyom. günüm gelsin bakalım nasıl olcam.:84:

aslında ben ilk çocucuğumada çatlatma iğnesiyle hamile kalmıştım ama 4 sene uğraşınca ne regl olup olmadığım nede gebe olabileceğimi hiç umursamadım 6 haftalıkken öğrenmiştim umutsuzluktan

selaaam kızlar..:KK66:kandiliniz mübarek olsun..gününüz aydın olsun..seneye bu zamanlar kucağınız dolsun..:emir_bebek:

nasılsınız kızlar..misafirim var geçmişi okuyamadım..listeye eklemem ve çıkarmam gereken bi gelişme oldumu?:KK68:

Naber tombişim biraz yoğun da bugün iş yarımyamalak bakabiliyorum kusura bakma dün akşam pıt pıt böyle silince afedersin sümüksü katı önce kokulu sandım ama kokusuz bembeyaz birşeyler geldi sanki içerde kurumuş gibi ıkınınca çıktı pıt pıt düşerek değil sümüksü yapışkan ya kağıda geldi bütün gece minik minik ben anlamadım hayatımda ilk kez karşılaştım kaygan akıntı falan değil ıslaklık değil parça parça gibi bata 5 gün var benim bakalım allahtan hayırlsı kasık karın ağrısı devam başka rahatsızlıktan solayı oluyordesem bu beyaz beyaz şeyler daha yeni doktora gittim akıntın enfeksiyon falan değil demişti. Nette çok net olmamakla birlikte sümüksü akıntı gördüm sanki belirti bilemiyorum canım. Hele siyah kilot giymiştim gece böyle pıt pıt bişeyler tane tane gibi ama küçük anlamadım ben bişey. Yumurtlamayı falan ben hiç anlamıyorum canım yaaa onda uzayan akıntı oluyomuş sıvı ama iki parmak arası uzayan ben hiç bakmadım ozaman ama bende doktor yumurtlama olmuş bitmiş demişti ordan biliyorum yumurtladığımı. Göğüslerde acı yok denecek kadar azaldı dün gece ateşim hoş ben digitalle ölçmüyorum ama her akşam aynı saatte normal derece ile ölçüyorum bi fikir verir belki diye sabh olması gerektiğini bilmeme rağmen neyse 3 gündür önce 36.6 çıktı sonra 36.8 falan dün de 37.2 bu iyi birşey mi bilemiyorum artık havalardan mı ama havanın sıcak olması ile ateşin bir ilgisi yoktur ki bunalma sıcaklama ayrı ateş ayrı. Neyse canım benden haberler öyle. Dün çok komik birşey oldu ben google dan benim gibi başka var mı diye sümüksü beyaz falan bişey arattırıyordum bir baktım bişeyler çıktı okudum ayyyyy aynı benim gibi olmuş falan derken bir baktım kendi yazdığımmış o google da çıkan. Yani artık bu da benim kafayı yediğimin resmi :)

sen ne yaptın canım yumurta çatlamasını bekliyorsun kiste dönüşmesin diye (allah korusun) telaş ediyorsun dimi. Korkma bişeycikler olmaz allahın izni ile. Ben de hiç klomen çatlatma falan bieşy bilimiyorum ki anam sizden duydum ilk defa onun için yardımcı da olamıyorum :KK43: hakkınızda hayılırlısı inşallah ama diğer arkadaşlardan duyduğum anladığım kadarı ile kiste dönüşmeden çatlatma iğnesi olsan yani nasıl olsa takip halindesi 25 mm olmadan çatlamaz ise belli bir süresi vardır herhalde onun (mantıken) bir müdahale eder herhalde diye düşünüp öyle umuyorum doktorun.

ben yakinda alacam sanirim simdi dr. La konustum yine korkma diyor yarin bir ilaca baslamam gerekiyor rahatlarsin dedi hayirlisi canim burnumda dolasiyom allah bana sabir versin bugun kimsenin kalbini kirmayim hos ilk hisim elime esim gecti haslamadan nasibini o aldi kimse odama girmeyi birak camdan bile bakmiyorlar ben hepsini tek tek göz hapsine almis durumdayim ya bana ne oluyor bugun

canim iyi kandiller sen dün aksam wc de bir sey gördüm yazmisin ben san bir soru sormustum naz adetinin bugun kacinci günü yumurtlamayi hissettinmi akintin ne zaman basladi adetine kac gün var ben yine siyirttim bugun kecilerimle cevaplarini bekliyom ha... Dr dan zorla dr kontrol raporlarimi aldim onlari inceledim yakinda ultrasomuda ele gecirecem gibi görünüyor

böle şeyler yazıyosunuz valla gözlerimden akıyo damlalar millete çaktırmamak için gözüme bişi kaçmış havası veriyom kendime.
herbişeye duygulanıom bu aralar acaba hamilemiyim :KK52: ne olsa acaba hamilemiyim diyorum deli gibi karnımı tutup konuşuom...:)
allahım sen gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eyle. hepimizin kaderine meleklerini yaz. hayırlı sağlıklı sıhatli evlatlara kavuştur bizi.
aminnnnnn

Sorma arkadaşım, bu belirtiler konusunda bende iice çıldırdığımı düşünüyordum kiiii.
forumun birinde hatunun biri gün gün belirtilerini yazmış Onu okuyunca hala az da olsa aklım duruyor dedim;

Ya insan burun kaşınması, ayak altı kaşınması diye hamilelik belirtisi yazar mı ya,
Bunları belirtiden sayar mı yani :))
Pess dedim pes benden beteri de varmış,
Az kalsın aa uçak geçti hamileyim falan olucak ondan korkuyorum
:KK66:

Hoşgeldin talcim :) ne haber ? Senin de kandilin mübarek olsun duaların kabul olsun.

selaaam kızlar..:KK66:kandiliniz mübarek olsun..gününüz aydın olsun..seneye bu zamanlar kucağınız dolsun..:emir_bebek:

Nasılsınız kızlar..misafirim var geçmişi okuyamadım..listeye eklemem ve çıkarmam gereken bi gelişme oldumu?:KK68:

kızlar adetim hala gelmedi
bu ay cok ilginc icimde bi sevinc tabi kendimi kaptırmıom
doktorlar kendiliğinden olması mümkün diil tüp bebek demişti ama içim kıpır kıpır hiç böle hissetmemiştim tabi esime filan bahsetmedim bahsetmemde 5 gün filan gecmedikce sizle paylasıyorum sadece

canım sana bişey anlatayım benim en yakın arkadaşıma şahitim arkadaş dış gebelik geçirdi sonrasında ameliyat oldu ve bütün herşeylerine zarar vermişler hiç bişeyin kalmadı senin kesinlikle çocuk olmaz deiler yinede o 2 kere tüp yaptı olmadı gerçekten ama 3 ay sonra kendiliğinden kaldı hemde adet gördü parça gelmiş doktara sorunmu var diye gitti hamile olduğunu öğrendi şimdi oğlu 4 yaşında herkez şok olmuştu alnımıza yazılmışsa olmaz diye bişey yok annesi 4444 defa salatı tefriciye diye dua okutmuştu sende dene canım

Onu ben de okudum koptum yok canım biz daha iyiyiz bunlar iyi günlerimiz :) en kötü günümüz böyle olsun

sorma arkadaşım, bu belirtiler konusunda bende iice çıldırdığımı düşünüyordum kiiii.
Forumun birinde hatunun biri gün gün belirtilerini yazmış onu okuyunca hala az da olsa aklım duruyor dedim;

ya insan burun kaşınması, ayak altı kaşınması diye hamilelik belirtisi yazar mı ya,
bunları belirtiden sayar mı yani :))
pess dedim pes benden beteri de varmış,
az kalsın aa uçak geçti hamileyim falan olucak ondan korkuyorum
:KK66:

nasılsınız kızlar..misafirim var geçmişi okuyamadım..listeye eklemem ve çıkarmam gereken bi gelişme oldumu?:KK68:

hoşgelgin canım ne yaptın misafirlere:KK56:
aşeriyorum galiba:KK1::KK1:

X