Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

25 yaşındayım canım adım nur 2 yıllık evliyim . aydında sınıf öğretmeniyim. bu ay ilk kez klomen kullandım aslında adet tarihim 20 temmuzdu ama yumurtam 7 si gece ya da 8 i sabah çatladı o yüzden 21-22 temmuza kaydı. 1 yıldır bebek düşünüyoruz ama kısmet olmadı. 1 kimyasal gebelik yaşadım 4 ay önce. bu aydan ümitliyim ama Rabbim bilir tabii. bu aya kadar hep kist problemi yaşadım ama bu ay kontorlde yok dedi çok şükür. beklemedeyim işte canım. tahmini 1 haftam kaldı.
sıkma canını doktor için stres kisti tetikler. olmadıysa bile bu kadar stresten olur canım lütfen dikkat et.
nur cum insallah bugunun nuru sana istedini verir peki kist problemin varsa neden klomen kullaniyorsun anlamadim bende gecen ay kimyasal yasadim kistin agrisi yada belirtisi nasil oluyor

hoşgeldin canım. haklısın ama kimse negatifi görmek istemiyor artık ve görürsek bi taraftan umut devam edecek diğer taraftan yokmuş işte üzüntüsü başlayacak . galiba korkuyoruz olumsuzluktan ve testi erken yapmayı göze alamıyoruz.

sende haklısın canım tabi bu benim fikrim ben öyle çok umutla yaşayan bir insan değilim benim için vardır yada yoktur olacağı varsa olur herşeyin hayırlısı:KK16:

inşallah canım iyi haberlerle gelirim buraya 10 gün sonra. meraktan ölmezde sağ kalırsam.:KK52:
psikolojim bozuldu valla. acaba test yatırsam şimdi çıkarmı ayy meraktan kalbimin atış hızına yetişemiom....
liste değişse çok büyük moral olcak valla. inş tez zamanda değişir herkesde hamiş yazar.:KK49:

tombiş bn yumurtalarım çatladığında sanki içimde bişey patlamış gibi hissediyorum birden ince bir sızı, dizlerimde çok fazla sızlanma ve ateşim çok yükseliyordu eşim farediyordu bunu.
gerçi ozamn iğne vuruluyodum 32 saat içinde çatlıodu yumurtam belkide ondan hissediyodum zamanını bildiğim için. bu ay hiç bişey kullanmadım ama dizlerimdeki ağrıyı çok hisettim ve sanki rahmime vuruyolarmış gibi bi azğrı hisettim. inş. çatlar erkenden yumurtaların kiste çevirmeden.

sagol fistigim bu yimirtla catlat derken düzenimiz bozuldu sanki cayciyi arar gibi dr. aramaktan yoruldum hos artik aramama gerek kalmadi raporlarim elimde artik günlerce anlamaya ugrasirim ne zormus anne olmaya calismak acaba annelik nasil bir sey ki

Selamlarrr, ben geldim...
Öğle yemeği sonrası uyku modundayım, çok halsizim yaa çok..:KK14:

nur cum insallah bugunun nuru sana istedini verir peki kist problemin varsa neden klomen kullaniyorsun anlamadim bende gecen ay kimyasal yasadim kistin agrisi yada belirtisi nasil oluyor

amin tombişim inşallah. canım benim adetlerim bebek düşünmeye başlamadan önce çok düzenliydi. hep 30 günde olurdum. ama bebek düşünmeye başladıktan sonra bazen 34 bazen 40 güne uzadı. doktora gittim yumurta tam büyüyemiyordu ve haliyle çatlamıyordu sonra da kiste çeviriyormuş. doktorum klomenle yumurtanın büyümesini sağlamak istedi. Gerçekten de bu ay yumurta büyüdü ve hemen çatladı. 19. yada 20. günde. bakalım bu ay bana neler getirecek :18: sen kendini birz anlatsana almanyada olduğunu biliyrm bir tek.

Ayyyy bu ne kadar güzel bir yorum vallahi gözlerim açıldı canım benim :KK71:

Valla bu yorumdan daha da güzelini biliyorum ben canım. O da bu yorumun gerçek oluşu inşallah :KK9: inan senin kadar mutlu olurum o zaman :KK52:

sagol fistigim bu yimirtla catlat derken düzenimiz bozuldu sanki cayciyi arar gibi dr. aramaktan yoruldum hos artik aramama gerek kalmadi raporlarim elimde artik günlerce anlamaya ugrasirim ne zormus anne olmaya calismak acaba annelik nasil bir sey ki

rahat olan insanlara çok imreniyom altı üstü doğuramadık daha araştırmaktan uzman olduk valla. tahlilleri ultrason görüntülerini dr. önce okuyup anlayabiliyorum doktorumda dalga geçiyor benle bna gelmene gerek yok eve bi makine al kontrol et diye...:KK52:
anneme kızardım üstüme düşüosun diye oda bbana hep derki anne olunca anlarsın beni. bu sözden yola çıkarsak anne olmak çok zor demekki diyom kendi kendime. ama ne kadr zor olsada en güzel şey. güzel olmasa 1 bebeği olanlar 2. bebeği düşünmezler herhalde.
allah nasip etsn o günleri bizede.

Valla bu yorumdan daha da güzelini biliyorum ben canım. O da bu yorumun gerçek oluşu inşallah :KK9: inan senin kadar mutlu olurum o zaman :KK52:

Haklısın canım, inşallah hepimiz için gerçek olsun, bebişlerimiz gelsin bir an önce:KK9:

X