Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

günaydın kızlar,

Hepinize hayırlı kandiller, dualarımız kabul olur inşallah, Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli bebişler versin :KK71:

günaydın kızlar. herkesin kandili mübarek olsun. Rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarını kabul etsin inşallah. Bizlere ve sevdiklerimize önce sağlık sıhhat versin. Sonra isteyen herkesin evlat sahibi olması için 'ol' desin inşallah. amin.

ateş yumurtlamadan sonra yükselir adete yakın düşer eğer hamile isen hep yüksek kalır.ateş kişiye göre değişim gösterir net bir şey söylemek zor canım.

yumurtlama zamanım 29 hazitanla 3 temmuz arasıydı bu süreyi değerlendirdim tabi.aklıma takıldı 1-2 haftadır menapozlu gibi ateş basıyor üstümdekileri çıkarıp atmak istiyorum.yazdan dolayı olur belki ama hiç böyle olmadım eşim bile ne oluyor sana diyor.ateş ölçenleri falan okudum merak ettim.17 temmuz bat günüm.sivilce falan çıkardı yüzümde hep 1 hafta önceden ama şimdi 1 tane bile yok.hayırlısı bakalım ben yine de reglye odaklanayım:emir_bebek::emir_bebek:cevap için tşkler canım

Hamileysen ateşin artarmış, daha doğrusu mevcut ateşin düşmezmiş eğer adet olucaksan ateşinin düştüğünden anlıyormuşsun, bende ölçüyorum da bu ara :KK1:

kaç derece peki ateşin tatlım ölçümleri nasıl yapıyorsun düzenin nedir

güzel anne adayları bir sorun olacak ben altı aydır bebek istiyorum ocak ayında doktara(duğum evi) gittim muayene hiç test yapmadı:KK16: oldum birdaha gitmedim 1 yıl bekleyin diyolar neyapmalıyım 2yıl doğum kontol hapı kullanmıştım:KK52:

güzel anne adayları bir sorun olacak ben altı aydır bebek istiyorum ocak ayında doktara(duğum evi) gittim muayene hiç test yapmadı:KK16: oldum birdaha gitmedim 1 yıl bekleyin diyolar neyapmalıyım 2yıl doğum kontol hapı kullanmıştım:KK52:

1 yıl bekleyin deniyor evet fakat evlilik yaşı senin yaşın yada bebeği istme durumun gibi faktörler bu süreyi kısaltır bana göre.Testlerini yaptırmakta yarar var.hem hamilleik öncesi tüm değerlere bakılması bebeğin ve senins ağlığın için önemli.ben muayneni ol derim.

selam arkadaşlar hepinizin kandilini kutluyorum ve rabbim bu mübarek günde herbirimize evlatlarımızı nasip eder inşallah .....
ben düzenli ateş ölçümü yapıyorum ve her ay düzenli giden ateşim yani 16, günden sonra yükselen bu ay 18 gün olmama rağmen hala yükselmedi bu arada ben 2, günümde 6-7 gün baltarçınçörekotu kullandım ve yaklaşık bi haftadır da hayıt kullanıyorum bunların etkisi olabilir mi acabaaaa ve her ay adete 10-12 gün kala gögüs acılarım olurdu bu ay hiçbişey yokkk:26::26:

gunaydın benimde bugün hala olmadım ama olurum hafiften karnım ağrıyor ama psikolojik olarak hamile kalmayı basardım dün miğde bulantısından ölecektim:KK1:

canım bende senin durumundayım sabahları bulantıdan kahvaltı yapamıyorum koçiş ilk aylar kesin hamilesin diyordu şimdi gülüyor halime kandırma beni diyor

gunnnaayydın arkadaslar berat hepımızın berat kandılı mubarek olsn rabbım bu mubarek gunun yuzusuyu hürmetine tum isteyenler saglıklı hayırlı evlatlar versın bızlerınde kucagını bos bırakmasııııınnn

özel bir hastaneye gitsem daha iyi olur herhalde ne gibi testler yaptırmalıyım

selam araya girip atladım hemen kusura bakmayın.... özele gidip para harcamana hiiçç gerek yok. devlet hastanesine git. bi yıldan daha fazla süredir hamile kalamıyorum de. kontrol hapını istersen söyle amma bırakalı çok oldu dersen bence tahlilleri zaten ister.madem onlar gerekli ilgi ve alakayı göstermiyor biz de mecburen onları yola getirecez azıcık. bunları neden yazdım biliyor musun, benim bir yılım bu yüzden heba oldu, kendini doktor zanneden bazı doktor bozuntuları polikisti overli olduğumu anlasaydı bir yılım heba olmayacaktı. şimdi de tahlillerr için bir yıl geride kaldım. anlayacağın iki senedir bu ay tedavi tam olarak başlayacak. ben hiiçç bekleme elini çabuk tut derim..

Tünaydın kısslarrrrrr.........

Hepinize hayırlı cumalar ve kandiller.....Bu müberek günde Rabbim meleklerimizi göndersin...Ramazana bebişlerle girelim İNŞALLAHH:KK14:

gunnnaayydın arkadaslar berat hepımızın berat kandılı mubarek olsn rabbım bu mubarek gunun yuzusuyu hürmetine tum isteyenler saglıklı hayırlı evlatlar versın bızlerınde kucagını bos bırakmasııııınnn

tünaydın canım senin de kandilin mübarek olsun önce göbişler sonra kucaklar dolsun inşallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kaç derece peki ateşin tatlım ölçümleri nasıl yapıyorsun düzenin nedir

Bu 3.günümdü ölçtüğüm canım, sırasıyla 36,5 / 36,8 / 36,5 olarak çıktı,
Bat'ım tahminen 5..
Sabah 8' de uyandığım gibi dil altından ölçüyorum,
Regl olmana birkaç gün kala 36,5 altına düşerse adet olucam demek değil mi bende böyle anladım,
Yani şuanda benim sınırım 36,5 heralde ilk ölçtüğüm sıcaklık, yanlışım varsa düzeltin
:KK76:

Yeni gelen güzel anne adayları hoşşgeldiniz, size de iyi kandillerr:KK71:

Bu 3.günümdü ölçtüğüm canım, sırasıyla 36,5 / 36,8 / 36,5 olarak çıktı,
Bat'ım tahminen 5..
Sabah 8' de uyandığım gibi dil altından ölçüyorum,
Regl olmana birkaç gün kala 36,5 altına düşerse adet olucam demek değil mi bende böyle anladım,
Yani şuanda benim sınırım 36,5 heralde ilk ölçtüğüm sıcaklık, yanlışım varsa düzeltin
:KK76:

hadi bakalım hayırlısı güzel haberlere ihtiyaç var zaten.

MERHABA KIZLAR...
kandilimiz ve cumamız mübarek olsun...
bugün dualarım hepimize allah kabul ederse....

X